Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Celá Warez komunita teď řeší, že po intru hra spadne na plochu...
    Je zábavné sledovat, jak se všichni rozčilují a nadávají, jak si mohli warez grupy dovolit tohle vydat!
    OMG... *1*
  • ,,i came ,,10/10 IGN
  • jindra.veliky
    Uzasny a dojemny pribeh o vztahu mezi muzem a hrou. Doufam, ze bude mit toto skvostne literarni dilo i pokracovani a nenechate ctenare dlouho cekat. *4*
  • misho8723
    Mne vadilo tá koridovosť u Metra 2033, ale u LL ani nie - v M2033 mne napríklad vadilo, že po staniciach sa nemôžem v podstate pohybovať po iných cestách/uličkách ako len po tej jednej hlavnej, ale v LL mala každá stanica aspoň pár vedľajších cestičiek a dalo sa tam aj niečo iné robiť ako len sa pozerať okolo a počúvať ľudí.. proste tak ako ani pri Half-Life 2 som nemal pocit, žeby hra strácalo niečo na tom že je to FPS hra, tak ani pri LL.. len pri tom 2033 mohli dať trochu viac voľnosti - a čo som videl videá z toho Redux, tak dali možnosť trochu viac času stráviť v staniciach, čo je len dobre..
  • vypada to moc pekne. jen se bojim jestli to tim vsim nestraci tu svou temnou atmosferu :/
  • Podobně já se vracím např. k první Mafii nebo prvnímu dílu Far Cry.
  • Z kopce? Já se u 2033 i Last Light náramně bavil, mám obě hry rád. U Last Light, vzhledem ke krásné grafice a nádherným venkovním prostředím, jen zamrzí, že hra je koridorovka a ne sandbox. Jak rád bych si prošel zničenou Moskvu a její okolí, aniž by mě někdo tahal za ručičku. Tak snad u 2035 *3*
  • Metro není jen tak ledajaká herní série - je to totiž série, ke které se neustále vracím, snad každý rok, abych si znovu prožil ty nervydrásající okamžiky. Bohužel to se sérií jde momentálně trochu z kopce a určitě mi komentující i redakce dají za pravdu. Škoda, tak snad zase příště.

    Ludvík Trečko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit