Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je můj příspěvek? Napsal jsem jen, že to nemůže nikoho šokovat a že je to vyměklé jak moč. Cenzor asi není střízlivý.
    • Ta cenzura tady je naprosto dementni, mazou to podle nalady a ne podle pravidel .. ostatne pravidla si kazdej muze interpretovat jak chce protoze jsou debllne napsana.
      Diskuze byli nejzabavnejsi cast tohohle webu a ted je to domrdane, kdyby tu byli skutecni trolove/spameri tak by se z toho ti cenzori posr4li. Tady kazde decko obejde ban za pul minuty a presto to nikdo nedela !
      Proste je to zase jenom buzerace a ztrata casu/penez, ktere by se mohli vyuzit pro rozvoj webu, pripadne pro odstraneni jedne z tech tisicu teklam ......... proste n4srat
      O tom ze herni web moderuji lidi kteri hraji maximalne angry birds ani nema cenu mluvit.
      • Asharak
        Bohužel je to tak. Dostal jsem třeba ban před týdnem nebo dřív za pravidla nebo jak, ale hlavně jsem nikde nenašel kde jsem ve kterém příspěvku vůbec udělal chybu, co přesně bylo nevhodné z těch cca... Nevím 160 slov. Takže není ani žádný feefback. Tudíž automaticky byl ten ban více méně zbytečný. O co hůř.

        Jen to vedlo k tomu, že jsem opět spustil a blokl každou blbost na webu přes Adblock.
        Žádný horní otravny tiscali panel, prosba o donate, spodní prosba o vypnutí, nic. I bez hlavičky je hlavní stránka ještě lepší :3 mám se pravděpodobně lip než subscriber a nějak mě to nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit