Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No prominte ... uklikl jsem se. Myslel jsem samosebou 15. stoleti. Cas od casu se spletu ... coz by se dalo omluvit, neb nejsem historik. Jeste ze tu jsou lidi, kdo mne radi opravi ...
  • Malleth
    Ono je to ve finále celkem jedno. Celá ta série je postavená na hlavu.
  • Hairy_Ass
    Ono už takhle je v pohodě, když asásin skočí ze 100 metrů do slámy, tak si myslím, že skok z těch 3 km vysokých coruscantských mrakodrapů (nebo jak jsou vlastně vysoký) by byl taky v pohodě. *3*
  • Malleth
    Tam asi ne...musí tam být hodně slámy
  • Hairy_Ass
    To jo! *1*
  • bobsh
    sám si trolejbus, pomyslel si autobus s tykadly
  • Alex81
    Asi jo, taky už jsi mínusko schytal *2* Rudé nebezpečí je tu stále *4*
  • Hairy_Ass
    Obecně se bere za konec středověku rok 1492, což 14. století opravdu není. U nás je to pak datum 1526. *3*
  • Hairy_Ass
    Hlavně ne tu válku za nezávislost v Americe, to by zase byli Britové ti špatní a Washington a banda kolem něj by byli vynášeni do nebes. *1* Když bych si měl vybrat tak by byla asi nejlepší ta Ruská revoluce, zmatky, které tehdy panovaly si o nějaký ten konspirační příběh přímo říkají. A jako fandovi do antického Říma by mě potěšil i ten C. Iulius Caesar, ale Řím už v AC jednou byl, takže to asi rovnou můžu zavrhnout.
  • Malleth
    Coruscant
  • Přesně, na to je celá Asie krátká :-)
  • osobne to vidim na Viktorianskou Anglii nebo Staroveky Egypt. Rusko, i kdyz velmi zajimave, uz bylo jednou vytezeno v komiksu, takze tam se uz asi nepodivame. Skoda. Nikolai Orelov vypadal jako zajimavy hrdina. Ostatni lokace budou asi tak trochu mimo hlavni zamereni. Take tam trochu chybi jakakoliv zminka o Francii.

    A zaverem ... ten formular vypada jako by ho nekdo delal pro hodinu statistiky. Mam takove obavy, ze to je kachna ...
  • Hairy_Ass
    Asi tu jsou nějací bolševici, a ty mínuska máš asi za kluky z legií. *15*
  • Alex81
    vzhledem k tomu, že čas stále letí středověk se stále posouvá... samozřejmě 1773 to určitě není:-)
  • Londýn 19tého století.Noir atmosféra lovení Jacka rozparovače apod. prostě *14*
  • Hairy_Ass
    A ještě to ani nebylo v Evropě...
  • Sigh tady nekdo nedaval pri hodine dejepisu moc pozor, vid? Boston Tea Party se udala leta pane 1773. To neni stredovek ani omylem. Na konec stredoveku se nazory ruzni, ale obecne se bere konec 14. stoleti a nastup italske renezance jako konec stredoveku ....
  • smejki
    Ten den bude Stierlitz prozraní blíž, než kdy předtím *15*
  • Ale k čemu zase chodit do té minulosti? Co ještě potřebuje Desmond vědět? Nevím jak vy ale já bych nechtěl aby z toho byla nekonečná série. Mněli by nějak uzavřít tu Desmondovu linii. A přítomnost je jediná věc, která mně napadá. Porazí Templáře a šťastný konec :-) (třebas).
  • Určitě středověké Čechy (nemusí to být jenom Praha)... Husitské hnutí, doba Rudolfa II., Bílá hora.. dělo se tu toho mraky, stačí si vybrat *3* ..a nevim co všichni máte s tim Japonskem nebo Čínou, tam mě to vůbec neláká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit