Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Husitská střední Evropa, ale kdybych měl vybrat ze seznamu, tak tu Ameriku 15., 16. století, při kolonizaci.

    Řím, Egypt je už okoukaný *3*
  • Dle mého názoru věřím a tajně doufám, že příští díl se bude odehrávat ve Starověkém Egyptě. Proč? Jednak je to zajímavé místo, jednak má to zajímavou historii a jednak hlavně tam má nakonec Altair s Eziem svého pradávného předka. O jakého předka se jedná, můžete zjistit již ve svatyni zabijáků, kde byla spatřena jedna socha předka ze starověkého Egypta. Jedná se o ženu a ta díky za pomocí uštknutí hadem, zabila Kleopatru. Sice se budeme vracet časem zpět, ale proč by to mělo někomu vadit? Je pravda, že tam budou jiné zbraně, ne tolik moderní ..jelikož se budeme vracet časem dále do minulosti ..ale na tom nesejde, jde o to, aby jsme si pořádně zapařili ne? Proč by Desmond nemohl zavzpomínat více do minulosti .. Egypt se mi jeví jako další zajímavé místo, jednak je hlavně plný záhad, hádanek a nezodpovězených otázek. Někdo mi ovšem jednou psal, že tam hlavní hrdina bude šplhat pouze po pyramidách a tím celá hra končí. Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo si to také myslí, musím vás zarazit. Starověký Egypt měl kdysi také města, ale ty se bohužel už nedochovaly. Egypt se mi jeví jako ideální místo.

    Už tvůrci hry nedávno naznačili, že další díl by mohl být v Egyptě. Naznačil dosud jejich atwork, u kterýho se spekuluje, zda se jedná o díl Assassins Creed. Nevím, jak to je a jak není, ale dle mě se jedná o další díl. Proč si to myslím, hned vysvětlím .. jednak hrdina na obrázku nesmírně připomíná postavu z Assassins Creed. Nahoře na obloze letí orel (typický pro Assassins Creed) a nahoře je ve zkratce napsané i jméno celé této hry a to "AC". Nadále proč bych mohl mít pravdu, je i to, že jsem si nedávno objednal speciální edici a v ní týhle obrázek s Assassinem v Egyptě. Kdyby se to netýkalo Assassina ten atwork, proč by to jinak bylo ve speciální edici? Tvůrci nám jistě nechtějí najevo naznačit, že další díl bude právě tam. Podle mě tvůrci to před námi tají.. Co bych si ve hře přál a co by se naopak i hodilo ..Jako nové prvky bych v novém díle "Egypt" (pokud se to bude právě tam odehrávat) si přál a dokonce by se to i pěkně hodilo je to, že Assassins Creed by mohl používat jako další novou zbraň, "hada". Vždycky kdyby se přiblížil k nepřátelům, mohl by po nepřátelích (nejlépe na stráže) hodit nějakého malého škrtiče, který by se o zbytek postaral. Dále bych jako vylepšení uvítal "egyptskou šavli" a dalších pár vylepšení, co by se tam hodilo. Desmond se svojí partou přátel by se přestěhovali do Egypta a svůj výzkum by prováděli právě v bájných Egyptských pyramidách, kde by v klidu a hezky vzpomínal na svého pradávného předka Egypta a ukryt před templáři. Sice starověký Egypt nemá nic s templáři společného, ale neuškodí, když se hra malinko odbočí a Desmond se na chvíli vydá jiným směrem.

    V čem by se lišil třetí díl od předešlých ...

    - Nový Assassinský hrdina by mohl být opačného pohlaví (mohli bychom hrát za ženu ..soudím z té svatyni zabijáků), Koně by se vyměnily za velbloudy (příjemná změna), Kompletně nové prostředí , Bájné Egyptské pyramidy ke zkoumání ...Tak to je má verze dalšího dílu ..
    • Amylee.Anderson
      No podle toho, co všechno tu píšeš na to napiš knížku, ať nemusej dělat hru v Egyptě...:D
  • Amylee.Anderson
    Já bych určitě volila Anglii, ale mnohem více současti tam bude 100% :)... Pokud neudělaj 4, pitomci..:D
  • Ked chce niekto niečo exotickejšie tak prijal to Japonsko alebo Čínu potom to dobývanie counquistadormi strednú a južnú Ameriku kde by boli rôzne indiánske kmene podla toho že kde Mayovia, Aztekovia, Inkovia, Toltéci i ked sa trošku odlišuju dobu a miestom, tulat sa po chramových mestách , Teotihuacán, Chitzen Itza.. ,potom revolúcia v amerike -to je proste niečo už ine i ked tu už bol blízky východ viac mi sedí klasická stredoveká alebo barková Európa.To viktorianské Anglicko je zaujímave keby tam dali ešte Jacka Rozparovača ale to bolo 1888 čiže neviem ,Francúzko klasika ,možno za dob Ľudovita 16. vo Versailes, Staroveký Rím veľmi zaujímave z čias Gaia Júliusa Caesara by ste riešili rôzne problémy Keltských alebo Germanských kmeňov, stredoveké Nemecko klasika alebo ž čias Vikingov Nórsko, Švédsko a Dánsko to by bolo zaujímave, stredoveká Praha veľmi lákavé plus niečo zo Slovenska alebo Poľska, -viem že tieto lokacie niesu v ponuke ale nakoniec to zvrhnutie cárskeho Ruska a dajaké úlohy s Rasputinom to by mohlo byť zaujímave.
  • Ocelot23
    Francozská revoluce ...ta bude asi v AC 3 - dle konce AC:Brotherhood
    • jednoznačný souhlas
      na konci AC:B jsou zmíněny "phrygian cap" a "masonic eye"

      http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a0/Declaration_of_Human_Rights.jpg
  • Jazz
    Do dalšího dílu (III) dávat nějakou historickou postavu ?
    Na co ?
    Vím, že to asi spousta lidí nechce slyšet, ale hlavní příběh se odehrává v budoucnosti s Desmondem, kterej se po Revelations probudil.
    Jít zpátky do historie by logicky znamenalo jen nalézt polohu dalšího artefaktu.
    • Jazzzy ?! .... copak si neviděl jak to v tej budoucnosti vypadá ?! Udělat díl za Desmonda by byla prasárna , řekni mi , co bys dělal v moderním městě ?! ...to nemá žádnou atmosféru .. tož zato Čína , Rusko nebo klidně Egypt , ..... to má koluzlo : pouště , historické budovy !!!!! chápeš ?!
      • Ale k čemu zase chodit do té minulosti? Co ještě potřebuje Desmond vědět? Nevím jak vy ale já bych nechtěl aby z toho byla nekonečná série. Mněli by nějak uzavřít tu Desmondovu linii. A přítomnost je jediná věc, která mně napadá. Porazí Templáře a šťastný konec :-) (třebas).
    • V tomhle s tebou úplně souhlasím. Tavý díl už si přeju hodně dlouho. Podle mně je to přece o Desmondovi. Nechoděj přeci do minulosti jen proto, aby ji zkoumaly. Chodí tam proto, že potřebují najít místo, kde se nacházejí artefakty v současnosti. Bylo by to dle mého názoru nádherné zakončení série. Třeba takový Assassins v New Yorku. Akorát by museli nějak vyřešit dnešní novodobé zbraně, protože si nedokážu představit tuto hru se samopalem :-). A pak ať si založí zpět svou historickou část nějak jinak už bez Desmonda.
    • Díky za spoiler, už jen za 4 dny mi to má přijít, ale hlavně, že teď vím, jak to skončí.
      • Jazz
        Ano, tak co taky čekat v diskuzi o dalším díle, že ?
        Ale dobře, promiň.
    • Ocelot23
      Takže jako celej díl za Desmonda? :D
      Tak to by si vykopali vlastní hrob...
      • Jazz
        A co bys chtěl dělat v historii ?
        Už nemá smysl tam chodit.
        • bud uz laskavo ticho, niektori sa to este len chystaju hrat !!
          a argument, ze toto je diskusia o dalsom dieli...a co, ze je....hadat, ze co bude dalej, sa da aj bez spojlerov
          • Jazz
            Sjůpr a co já s tim ?
  • Danieledl
    Praha.
  • Legoland
  • Já osobně bych uvažoval o středověké Anglii, jiná kultura, jiná geografie, zajímavé dějiny... *4*
    • a každý deň by sa celé Bratstvo stretlo o piatej v HQ a popili by čajík, však?
      • XXDarthVaderXX
        No zrovna středověká Anglie o čaji moc nebyla *3*
        • Boston tea party
          • Sigh tady nekdo nedaval pri hodine dejepisu moc pozor, vid? Boston Tea Party se udala leta pane 1773. To neni stredovek ani omylem. Na konec stredoveku se nazory ruzni, ale obecne se bere konec 14. stoleti a nastup italske renezance jako konec stredoveku ....
            • Hairy_Ass
              Tak teda promiň, že jsem se opovážil tě opravovat. *15* Nicméně, na to aby si člověk nepletl staletí, nemusí být historikem. *3*
            • No prominte ... uklikl jsem se. Myslel jsem samosebou 15. stoleti. Cas od casu se spletu ... coz by se dalo omluvit, neb nejsem historik. Jeste ze tu jsou lidi, kdo mne radi opravi ...
            • Hairy_Ass
              Obecně se bere za konec středověku rok 1492, což 14. století opravdu není. U nás je to pak datum 1526. *3*
            • Alex81
              vzhledem k tomu, že čas stále letí středověk se stále posouvá... samozřejmě 1773 to určitě není:-)
            • Hairy_Ass
              A ještě to ani nebylo v Evropě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit