Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápal bych, kdyby se jednalo o žhavou novinku, u které by autor v zápalu vzrušení nad tím, že se mu podařilo jako prvnímu něco přeložit z neogafu, nedbal na pravidla pravopisu. Ale tento článek musel být smolen z dlouhé chvíle po večerech několik dní, takže hrubka na takto exponovaném místě je opravdu zarážející.
  • Ja bych uvital jinou vec.. vypnout kuratory neskutecne me tam obtezuji.. opravdu me nezajimaji nejruznejsi youtuberi a podobni.. tenhle system slouzi pouze k jejich zviditelnovani..
    • Vždyť je nemusíš odebírat. Osobně mi systém kurátorů přijde lepší než často nic neříkající uživatelské recenze. Najdeš někoho s kým se často shodneš a když u nějaký hry váháš, můžeš přihlídnout k jeho doporučení.
      • jak jsem psal vyse.. zabira to moc mista na uvodni strance steamu :(
        • spook.y
          Moc místa? Jaké máš rozlišení?
        • A jak často se díváš na hlavní stránku? to je tam kurz a počasí?
    • Taktiez ti vadia hodnotenia inych ludi, alebo len tych Youtuberov? Lebo mna napriklad naozaj nezaujima ze co si mysli nejaky nahodny Steam uzivatel (o ktoreho vkuse neviem naprosto nic) o hre XY. To ma uz viac zaujme mnou vybraty kurator, u ktoreho presne viem co preferuje a comu zbytocne priklada vyznam.
      • tak hodnoceni nahodnych uzivatelu me nezabira 5cm na homepage steamu.. to me vadi mene.. a nekdy se zasmeju, kdyz nejaky dite s lvl0 na steamu a knihovnou plnou f2p blbosti zacne lamentovat, ze je neco drahe atd.. ehm.. no ty socialni vecicky proste obcas maji uroven na prd.. to me vadi opravdu..
        • Aha, tak mna uvodna stranka vobec nezaujima, viem kedy co bude nove a na zlavy mam http://steamdb.info/sales. Ale ak bude nejaka peticia alebo hlasovanie o moznost vypnutia kuratorov tak ju urcite podporim, pretoze moznost volby je vzdy lepsie.
    • Nevšímám si jich, neodebírám nikoho.Já sám se rozhodnu.Pokud ti vadí a přesto si jich nevšímáš, vždy si mysli něco o prostředníčku, popř.jim napiš "fak ju"
  • "Kurátoři na Steamu by měly..."

    Jak může toto někdo napsat? A ještě přímo do nadpisu??? *11*
    • Nesvádějte vinu na autora, ale na překlad z google translator:D
    • Třeba jsou to výhradně ženy, které si prosadily unisexové označení.
  • Lukyz
    Abyste se chlapci z tý chybky nepo****i *1* Nestačilo by na ni jen slušně upozornit a odpustit si ty trapný kecy okolo?
    • Je chyba a... A pak je chyba. Myslím, že všichni tady dokážou pochopit překlep či nějaký pozůstatek evidentně přepisované věty, ale hrubku takového formátu, zvlášť pak v nadpisu a navíc od šéfredaktora; to prostě dobré jméno webu nedělá a spíše to vzbuzuje otázku, co dělal korektor. Když k tomu vezmeš článek, který nemá moc hlavu ani patu (vypadá to jako první nástřel) a do toho nějaké ty "spuštěné kuřácké programy", tak to nutí se podívat, zda není 1/4/2014 ,-)
      • ... pokud tedy "kuřácký" nemá být kurátorský...
    • Přečetl sis celý ten článek? "což dokládá spuštění kuřáckého programu" to mě úplně dorazilo.
  • "Šéfredaktor" webu a nerozezná ve slovech i/y ? Hanba *16*
    • Chim
      Hanba? Za mě: oškubat, uvařit, lepší kousky sníme a horší bych pochoval!
  • Má cenu číst článek, když je chyba hned v nadpisu? *7* Ale jo, dám tomu šanci, třeba mě to překvapí...
    • Nepřekvapilo...
    • Asharak
      Pokud chceš opravovat chyby tak určitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit