Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V poho :) a s tím že vyhrávají jen kladasové nemám žádný problém jen jsem chtel podotknout že je to trochu okate :)
  • tak sorry, nevěděl jsem, že to myslíš celkově.
    a s tím že vyhrávají klaďasové máš za problém co?
  • Jaaj další takový co si ješte musí trošku dloubnout. Ok tak za 1) Joker taky nenastupoval proti klaďasovi ( ale proti LL a tam to bylo buď a nebo) a za 2) jakmile nastoupil proti Flashovi tak prohrál :) ješte někdo kdo chce něco podotknout :) *2*
  • zdeeneek
    Jak to vis kdyz se na ni nedivas? Si ctes jen TV programy vsech stanic abys vedel co vysilaji za blbosti? *1*
  • zdeeneek
    Hele ja reklamy taky moc nemusim, ale je dobry, ze je tam aspon herni reklama na GOW. A pak ta reklama v prubehu videa na "6 kg svalu za 4 tydny" k bojovce vlastne taky sedne ;)
  • zdeeneek
    Joker ale pavoukem postupuje celkem bez problemu a za kladase bych ho oznacil jen tezko ;)
  • Já jsem to mysel celkově. To je zase jeden co hledá na každý příspěvek alespoň nějakou odpověď. Kdyby jsi to sledoval od začátku tak víš že jich tam bylo 16.
  • není pravda. naopak legendární captain morgan éra moviezonu se musela nechat přehrát vždy. současné bohemia čips jdou až časovém limitu.
    neplácej hlouposti. chceš kvalitní web? kvalitní web chce peníze...
  • Možná to fanouškům podobných her nedává smysl, ale mě to vlastně přijde vůči hrdinům hrozně neuctivé. Tyhle hry porušují zákonitosti univerza, ze kterých postavy pochází. Protože i když tu byly extrémní případy (Batman vs Superman v komiksech Ticho, Návrat temného rytíře), za rovných podmínek je prakticky nemožné, aby si Arrow proti Supermanovi třeba jen nezlomil zápěstí, když mu zkusí dát pravý hák, nebo aby si Wonderwoman nepodala Batmana s oblohou na okraji talíře... Ve chvíli, kdy tyhle hry balancují absolutně nevybalancovatelné postavy mi to přijde jako hnusný, nerespektovatelný zásah do univerza a vyloženě by mi to vadilo..
  • Z těch osmi soupeřů je tam jenom jeden záporák. Divný že vyhrálo tolik klaďasů :O
  • MrSanta
    Proti kritice nemám nic. Proti nesmyslným nadávkám už ano. Tvůj předchozí příspěvek je napsaný jak od čuněte a s kritikou nemá nic společného.
    Ad reklama: já v tom nespatřuju nic zvláštního. Je to prostě nutné zlo. Games.cz je web, který je pro čtenáře zdarma. Proto potřebují reklamu, aby měli dukátky na živobytí. Za tu spoustu, podle mého názoru, kvalitních informací o videohrách, těch pár reklam stojí. Reklama se dá navíc po pár vteřinách přeskočit. Není to nic, kvůli čemu bych někomu nadával a už vůbec to není hyenismus. Kdyby bylo nutné každý měsíc zaplatit si "vstupné" na web a i pak by tu byly reklamy - to by už bylo něco jiného. Ale stejně by to nebyl důvod nadávat a chovat se jako nevyspělý jedinec.
  • A kdo bude nakonec ve finále bylo taky od začátku hned jasne.
  • Trošku trapné jak vždycky vyhrajou klaďasové :) Jinak gamesa vypadá dobře.
  • Až vyrosteš, pochopíš, že peníze nerostou na stromech a nějak se vydělávat musí. Myslíš, že takováhle práce ti jen tak bezproblémově uživí rodinu? Ono to všechno něco stojí chlapečku.
  • davidBray
    ty jsi opravdu hloupej
  • Rhulad
    Zkus Severní Koreu pokud tě kapitalismus už nebere .)
  • Já je sice platím, ale ruku na srdce - kdo se ještě vůbec dívá na TV? Vždyť tam není vůbec nic zajímavého.
  • Tak sem nechoď, mě je to u p*dele :)

    Růžovou atmošku tu narušují tyhle kapitalistický parchanti...
  • davidBray
    víš co je na tom tvým trapným klišé nejhorší? že máš prostě pravdu.
  • davidBray
    musíš zaplatit poplatky !! :) a oni ti ji zase zapojí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit