zavřít
...

Larryho tvůrce Al Lowe opustil Replay Games

Backery, kteří nahněvaně sledovali situaci kolem Replay Games, nejnovější informace o odchodu Ala Lowa zřejmě nepřekvapí – situace ve studiu produkujícím znovuoživenou značku adventur Leisure Suit Larry, byla dlouhodobě nahnutá. Krom skutečnosti, že s dalším vývojem série Leisure Suit Larry je dost...
 • Horrido (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Posuneme předešlý odstavec o dva roky později do dnešního dne a nečekané oznámení Loweova konce.

  Posune předešlou větu o několik let dříve do dne kdy se autor učil psát a tužkou vraženou do oka dítěte spatříme jeho konec.
  12.12.2013

  reagovat

 • mAser (anonym)
  0 souhlasí, 8 nesouhlasí
  Jedine dobre. Je mi smutno z toho, ze se nesla tolik lidi co chtelo tuto oplzlou serii ozivit. Doufam, ze tato prasarna timto uz konecne skonci na odpadisti dejin.
  12.12.2013

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.86.89.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.