Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RavenHolm
    Ukaž mi kde je v Darksiders univerzu Hladomor.
  • Přesně tak, nedávno jsem hrál Devil May Cry 4 na PC, a pořád sem si u té hry říkal, jak moc mi tam chybí ten RPG prvek.
  • MidnighT91
    Přeji si, aby tahle epická série končila pátým dílem ve kterém všichni čtyři jezdci, v ultimátním coop režimu vyjedou do poslední bitvy... Btw Vždicky jsem si chtěl zahrát third person Diablo, ještě by to chtělo přidat Hardcore obtížnost ve které se na vás poženou hordy nepřátel...
  • BoB.2
    Myslím že hrat za hladomor by nebyla taková zábava.
  • Stačí sa pozreť na dnešnú bleskovku z 15:30, ktorá naznačuje, že to asi aj dobre dopadlo ... *4*
  • mm jestli už to ale nebude moc "diablo like" nevím no jestli se to do téhle hry hodi a aby to nebylo postaveny tolik na předmětech jako diablo nebo třeba borderlands všude tuny trashe.. doufam že to dopadne nějak dobře
  • Nechcu kecat ale myslím, že bude. Pro 4, za všechny jezdce.

    http://games.tiscali.cz/tema/darksiders-jako-co-op-hra-pro-4-hrace-tvurci-o-tom-uvazuji-60187
    Ou, tak ne, možná přístě.
  • Mozna to nekdo bude povazovat za kacirstvi,ale celkem rad bych do tehle hry videl kooperativni multiplayer, treba v nejakem DLC.

    Smrt + Valka by bylo hezke kombo *14*
  • Spades
    To by mě zajímalo co kopíruje, protože GoW nemělo takové RPG prvky...
  • Aký to hodnotný a pravdivý príspevok! /sarcasm
  • BoB.2
    Jen škoda že jako primární zbraň má jen ty kosy (Waruv meč je nepřekonatelnej) *4*
  • vice " RPG " prvku ma u me vzdy plus. prvni dil byla moc dobra hra a zvlaste pro PC hrace asi docela prekvapeni
  • Další hra, jak přes kopírák...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit