Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lego hry se mi líbí, už jsem hrála Harry Potter years 1-4 a years 5-7 a Lord Of The Rings. U Hobbita mi trochu vadí nemožně se pohybující obrazovka, ale dá se to vydržet. Docela mě baví někde pobíhat, místa, kde se běhat dá se mi líbí víc než v LOTR, ale pořád si myslím, že je LOTR lepší. Co mě vždycky naštve, je když musím bojovat s Azogem. doteď jsem nepřišla na to, jak ho porazit, protože se mi to nějak divně zpomaluje, zrychluje a i když udělám všechno tak, jak to píšou na obrazovce, stejně vždycky prohraji. Když jsem se ze zoufalosti koukla na youtube, jestli je to tak i u ostatních, vyšlo najevo, že není. To je trochu na zabití... *16* Jinak celkem pěkný a i docela vtipný, ale bojím se, že to snad nikdy nedohraji. *9*
  • To je fakt k pláči, kam se tyhle sr*čky hrabou na starý dobrý oficiální hry Pána Prstenů *13*
  • Vegen
    Podle reakcí v diskuzi jsem pochopil, že dobrý autor recenze je pouze ten co souhlasí s davem. :D Dobré vědět :D
    • Ono by stacilo, kdyby alespon psal pravdu a neupozornoval na chyby, ktere ve hre nejsou.
      • Mohu se zeptat, s cim nesouhlasite. V clanku se napriklad poukazuje na to, ze postavy a jejich funkce a vybaveni nejde od sebe odlisit. To neni pravda, primo pri vyberu hra pise, co ktera postava umi. Pro uplne tupe recenzenty je to dokonce barevne odliseno. Pak se tam pise o frustrujici minihre, kdy se v casovem limitu hledaji kostky. Nevim, mozna jsem prilis bystry, ale me vetsinou zabraly okolo 10ti vterin a najit kostku mezi 8mi moznostmi mi opravdu frustrujici neprijde. Nekoho to mozna nemusi bavit, ale staveni LEGA mimo jine je i o hledani spravne kostky. Dale se tam pise, ze nejsou naplno vyuzity kombinace funkci jednotlivych panacku. To svedci pouze o tom, ze autorka nehrala free play po dohrani pribehu, kde je potreba kombinovat uplne vse.
  • Dexikovicek
    Ani mi tak nevadí, že LEGO Hobbit neobsahuje více nových funkcí. Nejvíce mi vadí absence humoru. U LEGO Pána prstenů jsme se alespoň několikrát od srdce zasmáli. Tady ani jednou. *13*
  • Trisska
    Nesouhlasím s hodnocením, to zas určitě hodnotil někdo koho bavěj akorát střílečky. *7* Za mě jednoznačně 10 a možná i nominace na hru roku, jelikoš pochybuji že letos vydaj ještě něco lepšího. A všechny LEGO hry jsou skvělí!!!
    • No 10 asi ne, ale 5 je taky zcestne. Je fakt dobre, ze sem dali to hodnoceni Metacritics. Alespon je videt, jak jsou casto uplne mimo realitu.
      • Ristoro
        Ono v některých případech sedí spíše User review, než od redaktorů. CoD Ghosts tam má myslím kolem 70-80 a od uživatelů kolem 20-30, což sedí :D.
        • Ctenarske recenze jsou naprosto mimo. Hateri davaji nula, coz si ani to COD nezaslouzi, jini zase davaji 10, coz si taky skoro zadna hra nezaslouzi, ale kompenzuji tim ty 0 hateru. Takhle se fakt neda nicemu rozumnemu dopracovat
          • tak třeba DS. behěm 48 hodin asi tak 200 nul kvůli nějakým hdmi problémum a absenci ikonek. Absoulutně nulová vypovídající hodnota. Takže podle čténařů je Goat Simulator lepší než DSII, Diablo III, TitanFall.
        • Ty čtenářské recenze jsou úplně, ale úplně mimo. Podle mě je už lepší si přečíst recenze uživatelů na Steamu, na metacritic hodnotí kokůtci.
        • Ale zase v těch user reviews je často několik lidí kteří jenom hejtují a okamžitě dají 0, i když to třeba nehráli viz Diablo 3. Proto nemá smysl se řídit user reviews.
          • Ristoro
            Taky jsem napsal v některých případech. Ale u velké škály her to fakt sedí.
          • Killer
            No ale ty nuly jsou vyvazeny temi 10/10 od lidi, co tam nikdy predtim ani potom hodnoceni nedaji, takze ve vysledku jsou ty Metacritics dobre voditko.
      • Mart9
        Už jsem si chtěl rýpnout, ale protože má tady Tomb Raider 7/10 a na metacritic naprosto zaslouženě 86, dávám +1
        • x_ander
          1,6 bodu rozdílu v hodnocení (oproti jedinému a dokonalému metacriticu) je skutečně něco, za co by měla redakce shořet v pekle. A ty bys měl konečně vytáhnout hlavu z Lařiny prdele, už to začíná být ohrané.
        • A kdy bude svatba?
          • Mart9
            Sorry, ale nejsi zvaný.
  • Hádate sa tu nad legom jak malé deti :D
    • https://www.youtube.com/watch?v=H0XciX1cXIY
    • Neblbni!
      Náhodou s tím přestanou a nebude tu mít smysl nadále chodit.
  • Pete.palis
    moje mladá se u toho bavila a nestěžovala si, což je pro mě důležitější, než zmiňované recenze...;)
    • Čerstvě zamilovaný?
      • Pete.palis
        co plácáš??...to, že neřeknu po buransky moje stará, tak jsem čerstvě zamilovaný??
        • A výraz moje mladá není buranský? Což takhle má partnerka?
          • Partnerka? A co svátost manželství?
      • Mart9
        Neboj, on taky dojde do fáze, kdy nebude říkat moje mladá, ale moje stará *2*
      • God-of-War
        Závidíš mu? *3*
  • PravyMonty
    Tak ta blbost filmového Hobita je asi nakažlivá...
    • Podle hodnocení Tvého komentáře se zdá, že máš pravdu :D
  • jj star wars byl nuda , marvel taky moc nebral,ale po piratech dalsi dobrej dil hl tedy ve dvou
    • Právěže Star Wars byl úplně nejlepší... Doteď si tu hru sjedu s malým bráchou
      • Ristoro
        Přesně tak. Ještě i dneska bych si to klidně sjel. Na svoji dobu to byla strašná bomba.
        • deridon
          tak pokud pamatuji dobře, tak to byla hlavně první LEGO hra tohoto typu
  • Pepinator
    Podle mě to bylo povedenější než třeba Star Wars. Level ve kterém figurky pobýhají po zapasících kamených obrech byl koulervoucí. *1* Ale u mě vede LEGO MARVEL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit