Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové číslo je pro mě docela rozporuplné. O nelogičnosti recenze vs. doporučení na plnou hru už tady byla řečena. Já se jen ptám, jestli má redakce zapotřebí takhle čtenářům lhát do očí.
    A taky se mi zdá, že si občas nevidíte do pusy a slibujete hromadu věcí, které pak nesplníte. Viz slib M.Bacha v jednom ze starších FightClubu že na březnové obálce Levelu bude artwork ze hry GTA V.
    • Erien
      Redakce nemá zapotřebí lhát. Recenze byla dělaná ještě před patchem, který změnil i gameplay hry. Už to tady psali a je to napsané i v Levelu. Tzn. že známka recenze neodpovídá aktualnímu stavu hry. Stačí číst.
  • tonnymontana
    tak me osobne by absence hry vubec nevadila a snizeni ceny o 10kc by me take nevadilo preci jen na predplatnem to nejake kacky udela kor u elektronickeho na ktere jsem nedavno po nakupu tabletu presel. Jinak kdyby to slo a misto plnych her ktere jsou na hranici byl u kazdeho cisla stahnutelny soubor klasik ala gog.com bylo by to asi uplne nejlepsi:) i kdyz chapu ze ten steam klic jim dela hezke procento prodanych kousku hold tak uz dneska funguje reklama.

    jinak super zmena ze k elektronicke verzi uz neposila publero klice opozdene o 20dni ale sam level v den vydani! za to jsem moc rad. A urcite chci pochvalit support (email) kde jsem dostal do 30min odpoved na muj dotaz ohledne preplatneho a "operator" to semnou i hezky dlouho resil:)
  • časopis, který ukájí grafomanské touhy pár "průkopníků" herního "žurnalismu" v čechách, kteří se na stará kolena potřebují vypsat ze svých shitoidních nápadů, protože starou už to doma nebaví poslouchat. A 5000 lidí je jim za to ochotno dát 99 Kč. Sice je to neuživí, ale i tak to nechápu.
    • jinak dark s má nejvíce pravdy v diskusi
    • To je součástí nabídky a poptávky trhu, kapitalistického smýšlení a tak vůbec. Ze je zcela běžné prodavat produkt, který ty osobně nepobiras, pochopis až vylezes že základky :) A co zajímavého děláš ve volném čase ty?
      • vojtaruzek
        Volá na novinkách po návratu komunismu.
        • jo jo - nevím kudy tak začnu urážet komunistou nebo fašistou. tady ale nejde o to z jakého je kdo kruhu. protože všichni jsme v jednom tom hořícím.
  • A ja v titulku cetl ''.. je v prdeli..''
    Dlouhy den v praci *7*
  • Což mi připomíná, vyřiďte někdo Honzovi Herodesovi, že ne každý je nalezlý v každé sociální síti, která existuje, ne každý stahuje všechny "free" aplikace a ne každý má v mobilu nonstop zapnutou WiFi nebo mobilní data. Celý ten článek o soukromí (či jeho neexistenci) je dost pobuřující.
    • Herodes je mimo, jediná stránka kterou v Levelu od třetího nového čísla nečtu.
      • Eh, to bych neřekl, tenhle článek vnímám jako přehmat. Uvidím v aktuálním čísle, už na mě čeká :)
  • Keyz
    Tady je seznam změn které přináší poslední patch a všechny předešlé:
    http://games.softpedia.com/progChangelog/King-Arthur-II-The-Roleplaying-Game-Patch-Changelog-104506.html
  • Já děkuji za Publero verzi v ceně .... časopis tak nechávám synovci , aby si o hrách i něco přečetl a sám se spokojím s elektronickou verzí ....
    Za mne dobrý
  • já cosi pamatuju tak časopis byl většinou lidech a o tematech co píšou,ty experti co vidí jen full verzi by měli odejít a přestat obtěžovat.gamestar měl pravdu když říkal že cover verze se stanou obchodním artiklem co časopis zničit docela paradox ale důvodů bude víc.( v mým případě to byly neobjektivní recenze L grygara a pana fridricha kterému bych chtěl vzkázat že fallout 3 si 10 opravdu nezasloužil stačí se podívat na info stupnice hodnocení dojde vám že tu není něco v pořádku.)v jednom podcastu se ptal jeden chytrý čtenář za které recenze by se styděl nebo změnil názor,všichni byli se svými recenzemi spokojeni...NC.
    ale abych jen nekritizoval a vrátil se k tematu,občas se nemůžu zbavit pocitu že ti tady nechápou co to znamená vydávat časopis ,ten obsah vyžaduje značné usílí, času a hodně nevděčné práce takže jakou hodnotu to má?v době kdy level vycházel s dvd bonusy byla cena 200 adekvatní ne však 250.cesta levelu za kylíčko bude ještě dlouhá přirovnal bych to k platnu které čeká na své umělce co vytvoří dokonalé dílo.všichni dělaj chyby, level i score dělá chyby,tolerance je namístě vždyt jsme jenom lidé.může vás nakrknout grygar a jeho pohled na věc nebo výtvory viktora bocana který mění nazory jak se mu to zrovna hodí(starcraft hos).je možné že dojde nevyhnutelnému a level přejde do online režimu,bude to ztráta papírového formátu nikolv značky a jak známe drakena ten si vždycku
    umí poradit.
    • martin.mares.984
      Zadne hodnoceni, ktere nakonec nekdo vyjadri na ciselne stupnici nebo pismenem nebude nikdy objektivni pro vsechny ctenare/hrace/fanousky/samozvane experty apod. Polemizovat o tom je leda tak ztrata casu a pokud mas nutkani se vyjadrit jinak tak si muzes sam dotycnou hry ohodnotit skoro na kazdem zahranicnim a vetsine tuzemskych hernich serveru nebo rovnou na metacritic. Naproti tomu, at uz mluvis o hodncoeni Radka Friedricha nebo Lukase Grygara, tak oni podle me vzdycky poctive obhajili svoje argumenty v recenzi nez hru nakonec nejak ohodnitli, coz se neda rict o drtive vetsine lidi, kteri nazor na hru jsou schopni vyjadrit leda tak prispevkem v nejake diskuzi na dva radky aniz by kolikrat hru poradne zahrali a predevsim se dokazali zbavit svych predsudku vuci napr. vydavateli, vyvojari, neobliene znacce apod. Radek Friedrich je profesional a hlavne neni "konzerva", aby se zaseknul nazorove nekde v polovine 90. let a porad vsude brucel, ze hry uz nejsou co byly a ze uz nejsou tak hardcore a ja nevim co. Pokud vim tak zrovna pro Radka Friedricha byla serie Fallout srdecni zalezitost, takze by jiste Fallout 3 neohodnotil 10, kdyby to bylo tak "spatne" jak nekteri samozvani experti vsude vykrikuji. Koneckoncu zajimave je, ze nejvic urciti jedinci vycitaji 10 Radka Friedricha pro Fallout a 10 Lukase Grygara pro Skyrim, v cem se paradoxne oba tak nejak shodli s drtivou vetsinou herni verejnsosti a recenzentu z celeho sveta. Nenavist vuci Bethesde neni na miste- nebyt jich tak znacka Fallout je uz davno mrtva nebo v lepsim pripade lezi dlouha leta u "ledu", protoze Interplay (nebo spis co z nej zbylo v dobe) to dopracoval akorat ke krachu...
      • Paulcz
        V tom případě mohou zrušit všechna ostatní hodnocení a nechat jen 10. Mimochodem nedávno jsem si koupil Fallout New Vegas, který slibuje lepší herní zážitek, ale díky vyloženě hnusnýmu zpracování (které někdo ohodnotil v těch 10 bodech) jsem to asi po hodině vypnul a vůbec se mi do toho nechce, to raději dohraju oba staré Fallouty, páč tam si někdo dal záležet.
        • No New Vegas je v podstatě taková záplata na původní Fallout3 ... bohužel fatální limitace enginem je znát o to víc ,ale konečně si člověk připadá spjatý s pořádným dějem a propracovanými postavami . Ale Vegas samotné .... nic moc , co se týče lokací památnější místa měla trojka A pokud jde o mne .... ta slavná česká totální konverze dvojky mne láká víc než původní díly i díky tomu že děj není notoricky známý.
        • martin.mares.984
          Za sebe bych klidne nechal slovni hodnoceni v ramci nejakeho verdiktu a to by alespon primelo vic lidi cist poradne celou tu recenzi, coz podle me hodne lidi nedela - jenom si prectou hodnoceni v podobe cisla a pak nadavaji na recenzi a autora v diskuzich.
        • děláš velkou chybu, zrovna Vegas jsem dohrál GOTY verzi a skvěle jsem se bavil a když máš všechny dlc tak se dostaneš i do dost graficky rozmanitých lokací. Dal jsem tomu šanci i dyž jsem F3 nedohrál a nebavil mě a dobře jsem udělal, gameplay super a se všemi dlc je ta hra obrovská a rozhodně mě bavila víc než jejich skyrim nebo oblivion, nesmíš se na to dívat jako na nástupce f1,2, kdybych se na dragon age 1 díval jako na nástupce Baldur's gate 2 tak u mě -5/10, objektivně jako slušné rpg 7/10
    • ucho
      tyhle narážky na recenze nechápu. každý recenzent se nějak profiluje a většinou poznáš podle obsahu jeho textu, jestli se ti to bude líbit nebo ne. to, že recenzent nějak hodnotí hru, ještě neznamená, že ty to musíš vidět stejně a je to přesně to číslo, které bys tomu dal ty. recenze ti tu hru má přiblížit. btw já bych falloutu 3 9-10 klidně dal, ten hejt kolem něj nechápu :)
      • Fallout 3 je hra své doby ... takže super na hru z roku 2008, ale ten původní obsah a větvení dialogů .. ten byl pro smích nejen staromilcům co poznali devadesátkové verze , ale na copy -paste engine Oblivionu úctyhodná "straighttogoal" jednohubka se zachováním většiny Falloutího universa ... v redukovaném počtu NPC a měst o třech až pěti staveních :( ...
        • ucho
          já ho hrál loni...
  • Docela smutné, ale což i lživá reklama je reklama. Nebylo by přeci jen vhodnější napsat - přibalen je kod na tuto hru, odkaz na recenzi a KONEC, pokud se nejedná o nějakou kvalitní záležitost?

    PS: To rovnou můžete napsat, přibaleno je lejno, ale nebojte se už je uschlé a nesmrdí.
    • Mart9
      Za to vtipné PS dávám +1 *1*
  • Jen tak na okraj, Joe Hill pise knihy...napr vanocni rise

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit