Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové číslo je pro mě docela rozporuplné. O nelogičnosti recenze vs. doporučení na plnou hru už tady byla řečena. Já se jen ptám, jestli má redakce zapotřebí takhle čtenářům lhát do očí.
    A taky se mi zdá, že si občas nevidíte do pusy a slibujete hromadu věcí, které pak nesplníte. Viz slib M.Bacha v jednom ze starších FightClubu že na březnové obálce Levelu bude artwork ze hry GTA V.
    • Erien
      Redakce nemá zapotřebí lhát. Recenze byla dělaná ještě před patchem, který změnil i gameplay hry. Už to tady psali a je to napsané i v Levelu. Tzn. že známka recenze neodpovídá aktualnímu stavu hry. Stačí číst.
  • Jen tak na okraj, Joe Hill pise knihy...napr vanocni rise
  • Nechcete dát příště něakou hru na ios nebo gift na 10 euro?
    • Veskoslav
      Ano, cena časopisu 99 Kč a dají ti gift na 250 Kč....A na iOS? U nás? Kdy i WP má více? *7* Proboha.....A pokud jsi myslel Mac OS, tak ten je na tom ještě hůře jak iOS, srovnatelný s Linuxem.
      • V čr má iPhone každej druhej , tak nelži
        • Veskoslav
          Jo v prodejně Apple.... *7*
    • Jasně, do herního časopisu hru na ios *7*
      • A Ios není ? *7*
        • A kolik % by tu hru na Ios využilo ? 3, 4 ?
  • to je co za hru, sem o ni ani neslyšel, PROPADÁK! Kouknete na SCORE, pecka Darksiders v cestine, a pak jeste Kings Bounty Crosswords v češtine, klasika Aquanox a to oba díly! A pak ješte aby se nereklo do počtu Dungeon Lords 2012 v češtine. To je panečku nadílka!
    • Panečku , nabídka co snad zvalné části každý už má ...ale. ještě že už také přešli na steam kódy ....
    • Krome KB:C uz vsechno na steamu mam. Asi holt nejsem pubertak, abych musel kvuli hram kupovat casopis :p
    • Cosi
      Darksiders jsou dobrá hra, daly se už mnohokrát koupit za pár korun v akcích. Crosswords je oproti Warriors of the north, co byl v předminulém Levelu, starší a podle recenzí i horší. Aquanox už byl kolikrát u časopisů. A Dungeon Lords stojí za starou bačkoru. Nehledě na to, že tématem čísla je Kingdom Come, o čemž jsme si před měsícem přečetli v Levelu. Dungeon v češtině není, o což ti jde asi především, a stejně to jsou všechno, krom těch Dungeon Lord klíče na steam. Score bohužel stojí a padá na plných hrách, ne na článcích.
      Ale co ti budu povídat, stejně ses sem přišel jen vykřičet. *1*
    • Jack1947
      No ved jo, pepo vime ze sis vybral ten "spravny" casak co dava prednost hram pred obsahem. *3*
    • Erien
      Kdybych chtěl hry, tak ty 200 pošlu na steam a ve slevách koupím mnohem lepší tituly, než co má Score. Každopádně časopis je o čtení a obsahu.
  • Nepsal jednou někdo z redakce, že nám od vás na e-mail nic chodit nebude? Jen přemýšlím, proč na mě dneska ráno ve schránce bafl Level...
    • Asi sis zapomněl při posílání Steam klíče odticknout notofkaci na email když vyjde novej Level *3*
  • Přijde mi, že většina těch co tu nadávají na hry, si přinesou Level domů, rozbalí ho, aktivujou hru na Steamu a časopis letí do šuplíku... *7* Pokud vám jde jen o ty hry, tak si tu stovku radši nahrejte na Steam a pak na isthereanydeal nebo podobných stránkách sledujte slevy a budete spokojenější...
    • Pro takové časopis není, respektive nečtou ho. Pro ně Score musí být naprosto ideální 5-6 plných her a v češtině, k tomu stačí přibalit jen reklamní letáčky.

      Časopis si kupuji abych si četl, klidně bez hry.
  • Nechcem moc rýpať ale nebola fantasy rpg stratégia minulý mesiac ai keď tahova?
    • Ne ne, naposledy byla adventura Botanicula ... :), a i kdyby, tak ja sem rozhodne radsi nez aby tam byla zas nejaka FPS :D
  • časopis, který ukájí grafomanské touhy pár "průkopníků" herního "žurnalismu" v čechách, kteří se na stará kolena potřebují vypsat ze svých shitoidních nápadů, protože starou už to doma nebaví poslouchat. A 5000 lidí je jim za to ochotno dát 99 Kč. Sice je to neuživí, ale i tak to nechápu.
    • jinak dark s má nejvíce pravdy v diskusi
    • To je součástí nabídky a poptávky trhu, kapitalistického smýšlení a tak vůbec. Ze je zcela běžné prodavat produkt, který ty osobně nepobiras, pochopis až vylezes že základky :) A co zajímavého děláš ve volném čase ty?
      • vojtaruzek
        Volá na novinkách po návratu komunismu.
        • jo jo - nevím kudy tak začnu urážet komunistou nebo fašistou. tady ale nejde o to z jakého je kdo kruhu. protože všichni jsme v jednom tom hořícím.
  • tonnymontana
    tak me osobne by absence hry vubec nevadila a snizeni ceny o 10kc by me take nevadilo preci jen na predplatnem to nejake kacky udela kor u elektronickeho na ktere jsem nedavno po nakupu tabletu presel. Jinak kdyby to slo a misto plnych her ktere jsou na hranici byl u kazdeho cisla stahnutelny soubor klasik ala gog.com bylo by to asi uplne nejlepsi:) i kdyz chapu ze ten steam klic jim dela hezke procento prodanych kousku hold tak uz dneska funguje reklama.

    jinak super zmena ze k elektronicke verzi uz neposila publero klice opozdene o 20dni ale sam level v den vydani! za to jsem moc rad. A urcite chci pochvalit support (email) kde jsem dostal do 30min odpoved na muj dotaz ohledne preplatneho a "operator" to semnou i hezky dlouho resil:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit