Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, plná hra mě nezajímá, takže mě to nějak nezasáhlo.
  • Tak sbohem *2*
  • Kdyby nebyla elektronická verze přes ten paskvil Publero, hned bych si vás předplatil. Aspoň kdyby byla možnost stáhnout z Publera PDF, to bych vám líbal nohy, ale takhle je to čtení v MHD naprosto pasé a na kompu doma to číst nebudu.
  • "Nemám možnost nakupovat online přes steam"

    nechápu... kupony paysafecard se dají koupit skoro na každé benzínce. nepotřebuješ žádný bankovní účet, kreditku... jen zadáš kód z kuponu a to je všechno. naprosto bezpečné.
  • tonnymontana
    Takze na zacatek jsem predplatitel elektronicke verze na 1rok:) ale strasne me zklamalo ze na 7ce tabletu se to cte neuveritelne spatne takze kdyz si chci precis nejaky ten clanek hold musim vyuzit PC. vetsi tablet nepotrebuju. Ocenil bych kdyby byla nejaka verze na ctecky Kindle jelikoz i kdyz porad ctu klasikce knihy a knihovnu mam pres nejvetsi stenu v dome tak me ctecka dostala:) hodne povidek ktere nejsou knizne k dopstani treba jako uvod uvedu kratsi lovecraftovske kousky se na tom ctou proste paradne. zadne podsviceni a pocit hoodne podobny papiru. diky tomu na delsi cesty nenosim jednu tasku knih ale jen male kindle:)

    k te situaci okolo levelu. byla to jedna z moznosti aktualni pozadi lidi a redakce se snazila nahodit srdce levelu snizeni cenou a plnou hrou ktera spise potesi nez ze by to byl nejaky trhak coz mi prislo velice rozumne a cekal jsem ze pri cene 99kc oproti jinym drazsim casopisum (nemluvim jen o hernich) si to najdse sve ctenare. ale pokud level skonci bylo to proste jen spatne odhadnuti trhu a to se stava mnoha podnikatelum. Doufam ze level udela zmeny ktere odlisi casopis od prime konkurence jelikoz i tu si obcas koupim a bohuzel i kdyz maji vetsi cenu mam pocit vetsi uzitne hodnoty i za ty prachy. nekdo to tady psal nahore. me jako 25+ by zajimal hlavne pohled za oponu her, ruzne hodne zajimave rozhovory a napad na "zaklady grafiky" nebo "v cem se dela grafika +rovnou si to zkuste" je zajimavej. stejnet tak bych ocenil miniLEVEL kterej jsem fakt mel rad:)
  • Většina knížek? Příteli, nevím co studuješ, ale pokud se většina knih, které musíš přečíst vlezou do půl kila, tak ti závidím.
    A vůně papíru? Kup si ke čtečce malý, lehce přenosný bloček v papírnictví a přičichávej k němu, když ti to tak chybí. Bez urážky, ale připadá mi to jako jedno velké cliché, kterým se všichni bez ohledu na to, jestli skutečně nějakou vůni vnímají ohánějí .
    Edit: jen by mě zajímalo, jestli alespoň jeden z těch "tradicionálů" někdy alespoň měsíc aktivně čtečku využíval.
  • Ano, mám přítele, který se také zaklínal podobnými "frázemi". Poté si pořídil Kindle a hádej co? Čte už jen na něm. Ano, pořád si z nostalgie kupuje knihy v antikvariátu, ale jenom proto, aby si je vystavil v poličce (je to částečně způsobeno jistou dávkou pozérství).
    Vždycky když se hovoří o knize z antikvariátu, vzpomenu si na jednoho nejmenovaného profesora z ústavu jazyka českého, který hovořil o tom, jak je úžasné, když se prokusujete knihou, kterou již někdo před vámi vlastnil a na každém kroku můžete spatřit skvrny od vína či tělních tekutin, které to dokazují.
  • Jak tak čtu několik stránek komentářů, tak by si uživatel Jack1947 měl najít jinou zábavu, než celodenní posedávání u PC a bránění jeho oblíbeného časopisu :D
  • Jak tak čtu několik stránek komentářů, tak by si uživatel Jack1947 měl najít jinou zábavu, než celodenní posedávání u PC a bránění jeho oblíbeného časopisu :D
  • Nedovedu si představit život bez časopisů o hrách , jestli level nebo score a další padnou tak už ani nemá cenu žít ... dmti
  • Jack1947
    Tak takhle by to bylo jak z nějakého deníku Šíp nebo lidových novin to radši vůbec ne. *7*
  • Asharak
    "Jak zhubnout a nabrat svalovou hmotu za 3 dny?"; "Jako 1000000 čtenář vyhráváte nový iPad!"; "LoLko nebo DotA2? Známe vítěze!"; "Šok! Anonymní prohlížení webu není vůbec anonymní."; "Chcete vydělat balík peněz za pouhých 10 minut?"; "Letošní slevy na steamu byly poslední, tvrdí Gabe Newel."; "EA Games v mínusu, víme proč!"; ...
  • Jack1947
    Dej už pokoj s nákým ludvíkem, beztak to je jen ztroskotanec co moc toho nedokázal. *3*
  • Miserius
    On se jen zoufale snaží někam zapadnout... Jako když byla ve škole parta kamarádu a jeden podivín chtěl být součástí... Určitě to tak bylo všude... Jack tu zkouší každy tyden jinej pristup, jednou je hater na vsechno, pak zase vse miluje, pak urazi veskoslava, pak urazi s veskoslavem ostatni ale porad je to jen nějakej pomatenec kterej nikam nepatri
  • Draken69CZ
    Ano hraje skoro každej, ale většina si ani ty recenze nečte natož něco o pozadí her. Kouknou na web hodnocení 8-10 oblíbenej žánr, známá série a jde to koupit. Já si LEVEL koupil první tři čísla, přečetl jsem jen první a ne, že by mě to nebavilo, ale nemám na to čas, nemám skoro ani na to hraní takže si raději zahraju hru než abych si četl o jejím vývoji.
  • @draken: ach jo sry, tak vasa diskusia skoncila. Tak ste si mali locknut thread..oh wait a minute
  • Jak nebude Martin ludvík,taj jsem všemi deseti pro to chcípnutí.
  • No z osobní zkušenosti vim, že hry nehrajou žádný socky který by nepustili kilo za časopis a znám dost lidí kolem 25-35 kteří berou hry fakt seriozně a se vší úctou. Mají sice rodiny a nepaří 12 hodin denně Call of Duty, ale vychutnávají si videohry podobně jako Francouzi víno, berou to jako přirozenou součást moderní společnosti a jsou ochotný do toho vrazit peníze. Na druhou stranu jsou odkázaný na zahraniční weby pokud je fakt zajímá něco víc než jen recenze - chtějí podobně jako bych chtěl já takovej ten přesah, třeba do byznysu, umění, dozvědět se něco ohledně zákulisí a "making of", prostě jak jsem psal nahoře. Protože hry už dneska nejsou jen pro nerdy, hraje svym způsobem každej protože "hrát si" je pro člověka přirozený a prospěšný a hlavně videohry jsou nový médium, který spojuje spoustu starších médií jako film, literaturu, komiks, stolní hry, což je pro mnoho lidí fascinující a chtějí o tom číst a vědět víc, ne jen dojmy autora z aktuálně vydané hry (=recenze). Hlavně dnes kdy jsou i betaverze her letsplayovaný na YouTube pár hodin po vydání a to dá za padesát recenzí.
  • alladjex
    Což takhle Elektronická verze za 79? V předplatným tuším vychází ještě levnějc.
  • Jack1947
    Souhlas, doufám že nás kdo Level budou i nadále podporovat bude stále dostatek a rozhodně když se přidají další nebude to vůbec na škodu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší