Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Papírové časopisy jsou mrtvé, pokud budou kopírovat web. Z mého pohledu nemá moc smysl psát na papír recenze her. Naopak má smysl psát na papír rozhovory, analýzy, prostě delší články nebo takové, co nejsou až tak časové závislé jako recenze, kterých jsou navíc všude tuny.
    Zrušení plné hry mě vůbec nepálí
    • Veskoslav
      Což právě Level nedělá. Zaprvé většina recenzí, co tam je, tak buď na netu je v omezené míře nebo není vůbec a zbytek článků od rozhovorů až po Retro na netu není. A občas je fajn nechat odpočinout oči od monitoru a mít v ruce papír. A ano, některé témata jsou v angličtině, ale ruku na srdce, já si to přeložím, ale co ten zbytek?
    • Tak nějak...
  • Kdyby nebyla elektronická verze přes ten paskvil Publero, hned bych si vás předplatil. Aspoň kdyby byla možnost stáhnout z Publera PDF, to bych vám líbal nohy, ale takhle je to čtení v MHD naprosto pasé a na kompu doma to číst nebudu.
    • Mas O2? Stahni O2 Active aplikaci (iOS/Android) a kup Level tam. Mnohem lepsi nez Publero.
      • Nemám. Jedu na Windows Phone :/
        • Asharak
          Tady mě to štve hned bych publero vyměnil za cokoli jiného :D
          • Ma to jeste jednu vyhodu, stazena data se nezapocitavaji do FUP. A je to nastesti bez registrace, platbou rovno do kreditu/ fakturu operatora.
    • Mimochodem, plná hra mě nezajímá, takže mě to nějak nezasáhlo.
  • Jentak redakci
    - osobně nejsem předplatitelem a koupuji si Váš časopis vždy vyloženě kvůli nějakému taháku - rozhovoru, retro tématu apod. (naposledy tedy Sine Mora - nechápu jak jsem to mohl minout).. Nejsme ovšem ani Vaše cílová skupina. Předplatitelé jsou domnívám se (žádnou statistiku jsem nikde nečetl) náctiletí. Berou plné hry jako velmi příjemný bonus, stejně jako já v jejich věku. Každý měsíc mi časopis o počítačových hrách dělal malé vánoce (skutečně) a jakákoliv sebestarší hra, byla nakonec "dopařena", abych se o zážitky z ní mohl dělit s kamarády, kteří ji měli jednoduše v ten daný měsíc také. Proto si myslím, že rozhodnutí o zrušení plných her (přidané hodnoty) může vést k přechodu pravidelných čtenářů ke konkurenci. Vedete skvělý web a časopis se Vám podařilo vzkřísit a omladit vskutku zdařile, proto doufám že se tak nestane.
    Přeji hezký den.
    • dnes to ozaj imho nema velky vyznam ta free hra (niekoho to ale isto potesi), na amazone alebo na steame v sales prip v dakom bundly si dnes kupis kadeco. Aj tak tam ziadne velke trhaky nedavaju (co ani nikto necaka, kto by to platil ze jo).
      Jediny level ktory som za posledny rok kupil kvoli hre bol ten s giana sisters (hlavne kvoli machinae supremacy hudbe, hru som nepoznal) , vlastne primarny dovod bol, ze som chcel podporit novy level a Giana ma len presvedcila :)
      ostatne hry by som zrejme ani kody neaktivoval ak by som aj mal vsetky ostatne cisla. Ono asi fakt kazdu jednu hru budu hrat len tie decka ako pises.
      Ja som sa tiez vzdy tesil na plne hry kedysi, lenze vtedy bola aj ina doba a hlavne si nemal internet a torrenty. Dnes si mozu decka natahot co len chcu.

      Ja by som skor privital keby sa cena v EUR viac priblizila k tej CZK :)

      PS:I kdyz pozeram ze sine mora z minuleho cisla stoji momentalne 10$ , coz neni zrovna malo, myslel som ze tam davaju len dake lacne sunty :)
    • Nu, nactiletej uz dlouho nejsem. Ale casopisy si kupuju kvuli jejich stylu a obsahu... musi mi sedet. Stejne tak, jako mam predplaceny edge, mam predplaceny i level. Byt elektronicky. Az po zmene, sedi mi. Score mi naopak vetsinou nesedelo, kdyz jsem ho koupil kvuli nejakymu tematu vytazenymu na obalku.
      Lidi, kterym zalezi na priloze, moc nechapu. Kdyz se zamyslim nad tim, co bylo za poslednich par let prilozeno, a jak se to postupne stridalo, opakovalo... Tady se zbrojeni v prilohach hrozne zvrtlo - v dobach, kdy se k demum spatne dostavalo, mely smysl placky s nima. V dobach, kdy hry byly drahy, tak melo smysl obcas nejakou prihodit. Ale v dobe, kdy se overlord v ty ci ony podobe obevil trikrat za rok v ruznych casopisech, a kdyz se nudim, muzu si poridit nekolik her za radove dolary, v tom smysl nevidim.
      Zruseni prilohy je dobrej, byt v nasem prostredi docela odvaznej krok. Za sebe muzu rict, ze by me potesilo jednou za rok nejaky zajimavy prekvapeni, jakym pro mne bylo trebas gemini rue v levelu - ne samotna hra, ale jeji ceska verze. Takovy prekvapeni se mi libi a zrovna to pro mne byla jedna z mala smysluplnych priloh - a) dostala gemini rue k lidem, a b) na ni nekdo odvedl vic prace, nez jen prosty predhozeni kodu (a to je mi proste sympaticky. Ostatne, stejne sympaticky mi byl kdysi Fallout v cestine).
    • "koupuji si" no nejsem já fakt jelito :D Jestli takhle odpovídám na maily, tak to potěš :D
  • KIMCID
    článek:jak od září ušetřit 100kč měsíčně *1* *1*
  • Ale stejně, ať už Level nebo Score, nevím jestli ze mě mluví nostalogie, ale jsou to překrásné názvy pro herní časopisy.
    • KIMCID
      excalibur
  • Fordzy
    Začněte vydávat Level ve formátu mini za cenu kolem 60 Kč. A hned si vás předplatím. Kupovat časopis bez hry za 99 Kč je moc drahej špás.
    • alladjex
      Což takhle Elektronická verze za 79? V předplatným tuším vychází ještě levnějc.
  • No, jako rozloučení s plnými hrami bych si představoval větší pecku, než recykláty ze starších čísel. Hádám, že cena se nesníží. Celé mi to přijde jako Labutí píseň Levelu, to zpoždění taky nemuselo být způsobeno tiskárnou, ale třeba nějakou nezaplacenou fakturou. Časem se dá očekávat úplný přechod z měsíčníku na dvouměsíčník, pak úplný přechod do elektronické formy a to bude konec, protože jistě nejsem sám kdo není ochotný platit za těžkopádné DRM ve formě Publera. Ještě tak HTML nebo PDF formát za rozumnou cenu, ale takhle? Děkuji, nechci.
  • Chápu že to má asi redakce těžké.Co ovšem nechápu je přesvědčování že sice dostanu za STEJNOU cenu méně,ale vlastně je to pro mé dobro..I když přibalené hry byly podivnosti počínaje a konče skoro odpadem nejsem jsi jist že někomu prospěje zrušení her.Že je málokdo aktivuje? Čemu se redakce diví...Když to jsou takové perly *1* .Možná chtělo od začátku nechat DVD,nechat kvalitní alepoň jednu hru a nechat cenu 200kč.
    Možná by časopis nebyl tam kde teď je...Score stojí 200,přibaluje plné hry a nemá problém s prodejem .Časopis za 100 Kč ano.Tedy,něco je v koncepci časopisu evidentně špatně.Jak již tady bylo x krát napsáno...Časopis bez plné hry vždy skončil bez ohledu na nízkou cenu.
    • Taky souhlasím s příspěvkem. Plné hry nebyly nic extra, jediné co jsem aktivival byla Red Orchestra, Giana Sisters a Homefront.
      Chápu, že za cenu časopisu je těžké sehnat nějaký kvalitní titul. Mně by vyhovovalvo, mít hru třeba jen každé druhé vydání (ob měsíc) a o to by to byla větší pecka.
      Nebo v období ''sucha'' v letních měsících zaujmout kvalitní hrou, zde by Vám to mohlo pomoci s prodeji. Pokud to ale leze do peněz a lidi to ani pořádně neocení, chápu že to dopadlo jak píšete.
    • Ale Level nema problem s prodejem... prodava v podstate stejne jako Score, rozdil par stovek. Jen si zjevne spocitali (podle me spravne) ze v dobe Humble Bundle a dalsich uz plna hra nema takovy lesk. Meli tam nahodou prilozene dobre veci - Deponii, Sine Mora, Gemini Rue... ale jestli uz to lidi ani neaktivovali, tak to byly od redakce vyhozene penize poridit to. Problem budou mit spis s inzerci, ale to dnes kazdy druhy casopis... A mimochodem ve Score to asi taky nebude ruzove, kdyz clovek vidi jak chodi do tisku se zpozdenim a obecne to nakladatelstvi (nemyslim redakci) bude taky peknaa banda *9*
  • x_ander
    Za mě je zrušení plné hry ok. V podstatě jsem si zahrál za ten rok pouze dvě (Giana Sisters mě nadchlo, Homefront mě vztekl), zbytek jsem už buď měl z dřívějška, nebo mě nenalákal a klíče tak rozdal. Ale Inkvizitora určitě vyzkouším.

    Vynechání srpna mě mrzí, ale chápu, že si taky v tomhle zápřahu potřebujete oddáchnout. Hlavně se kluci držte, snad z toho budou i zisky a hned se bude makat lépe.
    • ringmancz
      já jsem si nezahrál ani jednu :) ale je fajn mít Homefront v knihovně, když ho už na steamu neseženu
      • Mart9
        Není to fajn. Jsem si myslel, že je to dobrá hra, ale přestala mě bavit po půl hodině. Hraje se to strašně divně.
  • posledna sanca urobit z toho troska narocnejsie citanie? ved aj tak, stratit uz nie je co...
    format level mini, napln ala edge. este viac tem, uvah, hardweru. odborny (citatelsky narocnejsi) pohlad dovnutra. minimum preview, kvalitne recenzie (zopar), ktorych hodnotenie bude mat maximalnu vahu. plus nejaky HW, mozno film a serialy ako za starych cias. maximalne vyuzit ludi, ktori este sem tam maju co povedat a pritom su schopni produkovat vela textu (rybka), vratit spat niekoho s minulosti (fuka)...
    mix levelu mini, modrak.cz, pctuning, edge.
    ja viem, toto nikto neriskne, cisla by isli este nizsie, ale co tak mensi okruh citatelov, ktori chcu nieco vaznejsie (potom sa da riesit aj cena), namiesto snahy o masovku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit