Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty seš taky osamělej, s nadváhou a žádná tě nechce. Takže komu chceš co vyčítat?
  • Divná doba. Dříve se příspěvky v diskuzi daly přečíst i bez domýšlení významu textu a nahrazování si autorem použitých paslov s hromadou pravopisných a slovosledných chyb za slova, která dávají význam a dnes píše do diskuze kdejaký negramot. Kam se ten svět řítí.
  • ten trapný moment, kdy napíšeš takovou blbost, že tě ani naklikávání hlasů přes proxy nedostane do kladných čísel *1*
  • třetí díl je vše jen ne Zaklínaš, je to parodie na fantasy ve stylu Dragon Age. *11*
  • Jo, ale zaklínač je polský.
  • Jestli je první co tě napadne na zaklínačovy je píchání polygonovech děv, je mi tě fakt líto.
  • naprostý souhlas. Prohnilé, komerční sranečky ze západu pro děti odkojené na kole a KFC... Tfuj...
  • Když si mám vybrat, zdali mám hrát za americké lesby, nebo partu homodějů z posledního Final Fantasy, tak asi radši ty lesby, ale co, každý ke svému *5*
  • nás to jen baví *7*
  • Verbale? *1*
  • divná doba. Tam jedni píchají polygonové siikonky v Zaklínači a hrají si macha, druzí zase hrají za lesby a připadají si cool. Kam se ten svět řítí.
  • A honí mikro pero nad znásilňováním 10 letých školaček chobotnicí, nebo negelovanými vlasy jejího 20 kg slenderjapmana, a to vše v krásné kvalitě malůvek přeškolních dětí, a písniček a sexuálních scén plných moči a krve za zvuků znásilňování brečících miminek ... O ano úchylná země a doba se spojili aby vznikla nová verze úchylných šprtů.
  • Oh proč ... pedofilní uchylní osamělí nerští looseři, převážně škaredí ...
    ale proč ne když ti vyhovují transvestitní holky pod 12 let v šatičkách a teplé vychrtlé bukvy s nagelovanýma vlasama a km mečem tak je to ještě fajn než pustíš péčko kde chobotnice znásilňují takové underage školačky... vlastně nemusíš ani pouštět každé japské péčko je o brečení chlupatých zcenzurovaných částech a tumoru místo ksichtu ... pokemon ... ještě řekni že tvá přezdívka je sluníško ... teplá koule na kterou se nedá dívat a dolézáš za 19 duševně chorou burankou s bledým ksichtem bez make upu zato s knírem a s tlustou prdelí bo tě žádná jiná nechce. Pokemon go beru byl to hit a každý ubožák se natom navezl ale normálně sledovat ty levné pedo uchylné sra**ry ? A mít gamnastický balon místo břicha, praskat zrcadla když se do nich podíváš ... I mean holy s**t *7* *8* *11*
  • Člověk co má vkus hraje zásadně Mario Kart a zapíjí to sake a sushi
  • No jo, Femto si zase vyleva sve duhove japanofilni srdicko...
  • Vkus je je holt individuální záležitost, někomu přijde nevkusný Zaklínač, jinému (mě) velká část japonské produkce, pozdější díly Final Fantasy Pokemoni, hry od Nintenda a cokoliv kde jsou kýčovité malované manga postavičky s velkýma očima. No a pak je tu ještě obecný konsensus, kdy si většina lidí nemyslí, že by Zaklínač byl nevkusný, ale nikomu neupirám právo na názor
  • je mne 40, takze generace X :) best generace z 90tek.. vyrustali jsme na Prodigy, Doom a podbnych vecech.. myslis tuhle generaci? Protoze moji vrstevnici i ja tvrdime, ze Life is strange je pecka :)
  • Prosim, ne *9* *9*
  • Mart9
    Důležitější otázka je, koho považuje za současnou generaci hráčů? Jestli 15leté nebo 25leté?
  • Life jsem nehrál, ale zaklínače jo. Jen tak pro zajímavost, co si asi pisatel tohoto postu představuje jako vrchol dobrého vkusu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit