Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Neznáte nějaké dobré JRPG ve stylu Eternal sonata na pc?
  • Sulfaen
    Ja jsem se hrou spokojen,momentálně mam nahráno něco kolem 65 hodin a konečně jsem si mohl zahrát FF s originálním japonským dabingem který jsem chtěl už od XIII.Pro mě bezvadný ukončení XIII ságy.Tet jedu New game+ a zbývá mi poslední trofej do platinovky . *4*
    • ucho
      http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=5300

      65 hodin? průměr na dohrání je 33 hodin. za 65 hodin to musíš mít už komplet ne?
      • Sulfaen
        Ano taky mi zbývá už jen trofej Expert Craftsman která se dá získat jen v New game+ (dá se získat asi za hodku a půl v ng+) ale chci to splnit vše ještě jednou. *5* Napodruhý to hraju s anglickym dabingem pro změnu.
      • Spades
        Možná NG+
  • Robotron3
    To myslíš jako od prvního dílu?
    Sorry, mělo být reakce na who.
  • Spades
    Já začal na XIII a pro mě je to minimálně 7. Právě že staré hry mě nebavili, ale od XIII nahoru ano, takže to prostě není pro stejné publikum, to ale z té hry nedělá hru špatnou...
    • v pekle je místo přesně pro lidi, který maj rádi ff XIII
      • Spades
        Jako combat system dobrej, příběh ujde. Nevidím co na něm všichni vidí tak strašného. Jo je tam dlouhej tutorial, ale je to dlouhá hra. A to že je to koridorovka... já to beru spíš jako sekvenci fightů, než jako staré FF, kde si chodil po světě.
        • FF13 je super..a to mam rad i předchozí dily....v kontextu dnesnich JRPG které prakticky nevychazeji to je hotovy poklad..
      • V pekle je taky lepší společnost. :D
      • Robotron3
        A prej tam maj teď nově i místo, kam přijdou lidi, co píšou hovadiny do diskusí.
        • tak se tam aspoň všichni sejdem konečně
  • Hru teďka hraju a není to vůbec špatné,ale je to slabší než předchozí díly
  • serie FF byla odsouzena k zaniku okamzikem, kdy pro ni PC platforma prestala byt dost dobra.. a to ceka vetsinu konzoli... RIP...
    • FF byla vzdycky dominantni na konzolich, na PC se objevila jen 7 a 8. A pak MMO odbocky 11 a 14. Nejlepsi dil serie je VI a ten na PC ani nevysel :).
    • Co to bereš za drogy ? Ty chci taky ...
    • tvoje máma přestala bejt dobrá a je odsouzená k zániku
      • skoda, ze tuhle recenzi ctou pouze lidi, poznamenani serii FF. ostatni to nechava chladne... a zaniceni hlasuji pro, vzdyt jde o Square Enix... recenze neobjektivni, zahrnujici sentiment z drivejsich her
        • vypadáš z toho nějak zdrceně moc, na tu sérii prostě kašli žejo...ff je podle mě v koncích už od devítky, zbytek je pro mě odpad, tohle mě nechává chladnym, protože, když jsem hrál první XIII tak jsem tu hru po dohrání poslal expresem do pr*ele a nový díly už se nedrží toho, co se mi dřív na tý sérii líbilo...jestli chceš zavzpomínat, tak si kup na ios nebo stáhni "legálně" android verzi starejch ff, tim si u mě square šplhnul trochu, i když je to předražený trochu
          • 9 dil jednoznacne hodnotim jako nejslabsi z cele serie. naopak FF10 a 12, obvzlast FF12 Zodiac Job Edition jsou skvele, a jak uz jsme tu psal, FF13 ma taky svoje kvality. Podle me ta slabota trochu zacala u FF13-2 (i když se to hrat dalo) a ted Lightning returns, u kterého mozna budu delat ze neexistuje:)
      • sorry, ale casy, kdyz z okna vyskakovali priznivci FF protoze zarval jeden z hlavnich hrdinu jsou davno pryc... at se nam to libi nebo ne (ackoliv i ja jsem odpurce) mainstream rulez...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit