Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Dvoma mesiacmi? Ta hra bola oznamena pred par rokmi, ale potom zacali mat tvorcovia nejake problemy (a uz si nepamatam co presne), jeden si uz myslel, ze ta hra nevyjde. Jedine negativum je, ze sa hratelnostne priklanaju k ARPG, co sa mi moc nepaci. Ale ako hovorim, pokial sa im podari udrzat a dalej rozvijat Das Schwarze Auge atmosferu, tak ako to vedeli Arkanie alebo Drakensang...cert to vezmi :)
    • ales.smutny
      Ale já nepíšu oznámená, já píšu, že se objevily konečně nějaký zprávy, nový :)

      (ha, vyhrál jsem sázku sám se sebou, věděl jsem od koho bude první příspěvek ;))
      • MickTheMage
        Ale, spravy boli aj skor :)

        (Nj, som jeden z mala, ktory ma svet DSA celkom rad, s PnP verziou som sice nikdy tu cest nemal, ale Arkania (hlavne Star Trail) urobila svoje. Drakensang uz bolo len take mile potesenie, ze este dnes sa najde poctive (skoro) old-school RPG a potvrdenie cara DSA.)
        • Jestli rád DSA, zkus mrknout na Chains of Satinav - sice kreslená adventura, ale vypadá velmi kvalitně. Měla by vyjít někdy v létě...

          Jinak Demonicon vypadal původně dost jako diablovská rubačka (asi jako teď Drakensang Online). Od té doby, co vývojáře koupilo Kalypso se zřejmě snaží ho trochu víc přiblížit hrám jako Zaklínač, což se mi nezdá jako špatný nápad...uvidíme...
  • Grifus
    Me to video prislo jako vytrzeny z prvniho Dragon Age. Ale naprosto vsechno stejny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit