Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít PS3, tak do toho jdu. Hack'n'slash je můj oblínebej žánr a anime kostýmy jsou dobrej bonus.

    http://www.technologytell.com/gaming/files/2012/05/lollipop-chainsaw-juliet-outfit.jpg
  • Hmm... Ako ti len pomôct?... A uz viem! Zbehni do hračkárstva a kup si tam Barbie roztlieskavačku a nezabudni si zobrat aj bloček, ked by si nahodou nezohnal servitky :D
  • Hairy_Ass
    Co to sakra.....?! *8* *8*
  • To na tvém profilovém obrázku nejsou jebáky ale neštovice :D
  • x_ander
    Já s touhle hrou nemám teda vůbec problém. Trochu oné pokleslé, ujeté, oddychové zábavy nikdy neuškodí. A hra si ani nehraje na to, že by měla být něčím víc než ulítlou, barevnou vyvražďovačkou zombíků s blonďatou kočkou v hlavní roli. Jde prostě z každého záběru vidět, že se nebere vůbec vážně, a proto má u mě zatím plusové body. A to už nějaký ten pátek nejsem puberťák :) Jen ta hrací doba mě děsí, pokud to budou opravdu jen ty 4 hodiny, tak si to pořídím maximálně ve slevě za 2 stovky...
  • MidnighT91
    Na tuhle hru jsem se těšil, po bleskovce že ta kampaň bude mít jen 4 hodiny to v žádným případě nekoupím... stáhnu, zahraju s tím že je to demo a nazdar...
    • Recenze tvrdí, že je hra přímo stavěna na arkádových základech opakovaného hraní pro vyšší skóre a odemykání bonusů (ony kostýmy).

      Samozřejmě někomu to nemusí vyhovovat.
  • MrSanta
    Asi už fakt stárnu *8*
  • Tak zabavu na leto bych si dokazal bez vetsiho premysleni predstavit i jinak :), nez ztracet cas s touhle s*ackou. Treba....mmmmm no ja nevim....emmmm, tak treba jit ven a balit opravdovy holky :)???
    • No jo, tahle hra je takový simulátor balení holek vlastně, že?
  • Tak při hraní nebude hra to co budu držet v ruce.

    Už při minulejch trailerech sem se vždy královsky vyhonil - kupuju okamžitě včetně balení papírovejch ubrousků.
    • Hmm, to je tak maximalne co muzes na tehle hre totiz krom toho ze to stavy na skolacce ktera samozrejmne s obrovskou brutalni razanci kraji a strili zombaka jednoho po druhym, krom ty kratky kampane fakt ti nic jinyho nezbude,zkusit mozna ale koupit? Mozna kdyby bylo mp ale mp beztak nevedu na Xboxu, takze tohle jen takova kravovina a vysumi jeste driv nez, se vubec ji povede nejak prosadit.
      • Nekaž to, nebuď tak vážnej... Však my víme, všechny hry jsou špatný a vývojaři jsou ovlivnění "kravaťákama" a CoD stojí za ***** a EA zničili Battlefield a konzole brzdí herní vývoj a DLCčka jsou vydírání a ochrana u Diabla III otravuje platícího zákazníka.... OMFG to je server tohle.
        • Naprostej souhlas +1
        • Nikdo te tu nedrzi hele *1*
          • Kušuj, parchante!
    • No co, aspoň je upřímný. *15*
    • Zvrhlíku *15*
    • Ty drzis hru v ruce normalne kdyz hrajes? Obal nebo dyvko? A co kdyz mas Steamovou verzi? Kazdopadne Fakt zajimava technika... A to jako tou hrou ale mlatis aspon do klavesnice ne? jinak si to neumim predstavit.

      *SARCASM ALLERT*
    • JJ, žerem ti to, teploušku.
      • Thorleif_cz
        To víš, ještě že ty zombie hry máme...:D
  • jindra.veliky
    sakra, ja bych ju tak protahnul a do huby ji strcil taky jedno lizatko *14* doufam ze to pak bude na PC aby nekdo udelal nude mod jako pro Tomb Raider *11*
    • Ano a Jindřich EL masturbátor se projevil *15*
    • GlaDOS
      Ty bys ji mohl sledovat maximálně za mřížemi psychiatrické léčebny.
    • prase
      • pokrytce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit