zavřít
...

LongPlay - Hitman #4: v Coloradu budem krávy pást

Chlapci se v Bangkoku minule neflákali a stihli toho docela hodně. Tentokrát přichází na řadu Colorado, jedna z nejtěžších misí v celé hře. Třeba i proto, že tentokrát je potřeba zneškodnit rovnou čtyři cíle, nejen jednoho či dva. To, společně s často ujetými pravidly z Hitman Roulette, bude jistě parádním...
 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tohle je zrovna jedna z těch nejlepších map.
  14.3. (7 dnů)

  reagovat

 • bídák (inkognito)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Poslední normální díl byl Blood Mooney. Co to ****** je zmáčknout tlačítko, abych přes stěny viděl svůj cíl? NPC hluchá, slepá .... ne, tahle hra neměla nikdy takhle klesnout. Všechno ústupky konzolím a mainstream hráčům.
  13.3. (8 dnů) upraveno v 14:24

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.146.211.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.