Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Save and quit možnost - a není to v podstatě zdlouhavej quick save (uložím si postup při odchodu ze hry, hru spustím znovu a hraju dál, abych se nemusel bát, že přijdu třeba o 30 minut hraní kvůli nějakému bugu?).

    Pokud tam přidají možnost save and quit, tak už tam můžou dát rovnou ten quick save.
    Pokud chtějí udržet hráče v napětí, stačilo by přidat nemožnost použít quick save během souboje. Mimo souboj ať si každý ukládá jak chce.
  • Tohle je sice dobrá haluz, ALE...ve videu je postava určitě na vysokym levelu a má hodně solidní armor (bez něj jdeš tak na 3 šípy dolů a on jich chytne aspoň 10), rozhodně je ta mise stavěná na nižší level. Taky si například nepamatuju, že bych tam měl někoho uplně bez armoru, takový sedláky co tam má on. A opravit zrovna tohle chování AI je celkem snadný. Má nepřítel luk? Doběhni k němu a rozsekej ho dřív, než vytáhne meč. Tohle když ti udělaj dva tři, seš v pytli. Je pravda, že stačí od AI odejít pár kroků a ona hned vytahuje luk, což jde snadno exploitovat, ale taky celkem jednoduše opravit. Takovýhle ojedinělý bugy se pak dají na YT a je z toho skandál. Například alechemka která tě vynese do nebes. Divný. Mám verzi 1.2.2 a alchemka u báby kořenářky mi funguje normálně.
  • Můžete mi někdo popsat, co v tom questu bylo špatně. Mě ten quest šel normálně udělat i na 1.2.2. 8-o
  • Tak ono to máš s dnešními hráči tak...někteří mi dokonce tvrdili, že to ukládat vůbec nejde a že je tam jenom autosave. facepalm facepal facepalm
  • Hele já k tomu byl taky skeptickej, ale pak jsem to zkusil a ... no nic jinýho teď nehraju. Já zas nechápal hype kolem Bitchera. Podobný hry, ale jedna mě chytla skoro okamžitě, druhá mě během hodiny natolik odradila(Witcher 1), že jsem zkusil až W3 a ten po cca hodině vrátil. Ale jak vidíš, nezatracuju dokud nevyzkouším. Jen pozor, KC:D je prostě pomalá. Má jiný tempo než mainstream.
  • Prodáno přes mega kusů to mluví za vše.. *5* *5*
  • přečti si cos vypotil, trapáčku. rozčiluješ se jak malej fakan. zajdi si na polygon, rps nebo eurogamer a tam si to můžeš přečíst
  • To že mě serou multi kulti SJW je hysterie? Nazvat reakci na hysterii hysetrií je trochu stupidní, nemyslíš?
  • Lol. Todd Howard pode mnou... to je náhoda..
  • Můžeš klidně fakticky místo prázdného okecavání. S tím se nikam nedostaneš. Ukaž mi ty komenty, hysterko. Pod recenzí je 900 komentů. Začni ať se pobavím. Očividně si je viděl.

    Já vidím jen brekot typu Tom aspol. plus pomatence tvého typu. Tvůj a Tomův post tady je důkaz. Teď začni ty. Čekám. Určitě to budou desítky postů, když máte takový záchvat.
  • jo aha, když si je ty neviděl, tak prostě neexistujou. *1*
  • A ve finále je víc těch, který řeší ty, co řeší černochy ve hře. Hysterky...
  • Jedinou posedlost, kterou tady vidím, je ta tvoje. Neviděl sem tady jediný sjw koment, tak už přestaň hystericky brečet. Nikdo na to tady není zvědavý. Běž si léčit komplexy jinam.
  • Jack1947
    Zajímavé komentáře tam jsou ;)
  • Aspoň tam nekáče a nekotouluje s mečem tvaru dopravní značky který má fyziku jak kdyby byl z polystyrenu se směšným kolizním systémem, kdy stojí vlepenej v potvoře...
  • jj, meli na to několik let, opravdu krátka doba...
  • kek naklíkavač. jsi tu nalepen 24/7 a jenom klikáš *1*
  • Proto si každej kdo má rozum, nekupuje hry dřív jak půl roku po vydání. V tu dobu navíc stejně přijde první sleva a nedočkavci to za plnou cenu už otestovali.
  • ucho
    no treba jsou, kdyz je chce videt tolik lidi... kdo podle tebe rozhoduje o to, co je dobre, a co spatne?
  • ucho
    ale jo, spravi, ale je problem neco spravovat takhle narychlo. casto tak vznikne nova chyba. to se bohuzel stava. maji malo casu na testovani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit