Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda nevím, ale to věčný bulení Overwatche a spol. na to, jak maj se hrou problém (Dobrovskej by nejradši sejv každou minutu) a jsou ve hře špatný i když je to přitom jejich vina (jako sorry, ale sledovat jako naposled, jak se dostáváte 40 minut z Talmberka), mi teda nepříjde jako šťastnej nápad na longplay. CK2, Hitman Challenge, všechno fajn, ale tomuhle fakt teda dlouhej život nepřeju. O skillu herních novinářů si iluze nedělám, ale sledovat tohle je fakt sebemrskačství..
  • jamar28
    No já to včera naštěstí dohrál, takže už se nemusím třást, kdy mi to spadne. *1* A těším se, až si to tak za půl roku až za rok zahraju v opraveném stavu, omodované a s DLC. *4*
  • No, není nad to koupit kvalitní hru, kterou mám strach hrát kvůli jejímu technickému stavu. *1*
    • Námitky na technický stav hry mají většinou jenom lidi, co to nehráli. Hráči, co už hrajou, v 99% případů jsou většinou svědky jenom glitchů a chybek AI, ale nic co by zničilo hru.
      • Na Steamu v recenzích píšou hráči, co to hrají. Ty popsané chyby si fakt nikdo nevycucal z prstu jako pomstu Vávrovi za jeho 100 chyb ve Skyrimu. *1*
        • Mne osobne se taky zadnej zavaznej bug neprihodil, krom vizualnich glitchu. Nicmene nerikam, ze tam zadny nejsou.

          Avsak, sledoval jsem steam fora posledni tyden docela dost a vetsi zumpu jsem v zivote nevidel. Tolik dementu, trollu a psychicky labilnich lidi na kupe opravdu tezko pohledat.

          Vetsina prispevku je od lidi s novym uctem se soukromym profilem bez her, ktery nadavaj na kazdou vec ve hre. Lockpicking je moc tezkej, pickpocketing je moc tezkej, souboje jsou moc tezky, potom lockpicking je moc jednoduchej, pickpocketing je moc jednoduchej, souboje jsou moc jednoduchy. Nemuzou si ukladat kdy chcou. Neni to RPGcko. Hra je moc kratka. Chcou refund po odehranych 100 hodinach, jelikoz je to sra*ka.

          Prohlasujou o vsem, ze je to bug - napr. maso ze zvirat je mrknuty jako kradeny. Nejsou tam kocky a medvedi. Nemuzou delat komba se stitem. NPCcka na ne utoci zaraz a necekaj na 1v1. Ze ve hre jsou samy stupidni questy typu zabij 6 pavouku. A tak dále.
          Samozrejme nikdo z nich nezapomnel dat negativni recenzi hre.

          Tipuju, ze kdyby tam nebyly recenze od uplnejch dementu, tak to ma klidne o 15% lepsi hodnoceni. Ale to je proste dnesni doba.
        • zajímavý je ,že tam každý jednotlivý člověk potká tak 3 chyby, zatím řvlou jen to co to nehráli
    • Njn... je to jediná hra, kterou jsem podpořil přes Kickstarter a podruhé už stejnou chybu neudělám. Rozhodně u Vávry ne.
  • Super, ešte obnoviť LongPLay Crusader Kings a mám sa zase na čo pozerať :)
  • ucho
    nevite, co se deje s patchem?
    jeste minuly tyden meli na foru KCD celkem prehledne uvedeno, jake patche vysly a jake patche se chystaji. vcetne toho, co ty patche obsahuji za opravy. ale nekam se to ztratilo. chvili pote, co vysel ten dalsi patch na Steamu, ale zahy ho stahli, protoze tusim rozdrbal nejaky hlavni quest.
    • tenhle tyden ma byt 1.3 patch
      • Údajně o víkendu (PC)
        • Krescz
          takže prosinec 2019
    • Také by mě zajímalo, v jakém stavu hra vlastně je. Po vydání patche 1.2.5 si spousta lidí stěžuje, že jim hra nejde uložit nebo poničí uložené pozice tak, že nejdou načíst. Plus patch přinesl nějaké chyby v questech, kde dříve nebyly :) Mám hru rozehranou, ale trochu se bojím pokračovat, protože nevím, jaký je momentální stav a co mi hrozí. Jestli někdo víte podrobnosti, podělte se. Díky
      • Mozek
        Co jsem s 1.2.5 postřehl a nejsem si jistej jestli to už nedělalo i předtím je, že v posteli se to občas neuloží. A potom u jednoho questu bylo rozjeblí animace, či nepřišlo AI. Ale to byl jen jeden quest, kdy jsem si něčeho všiml za zhruba 20 hodin hry s tím patchem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit