Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    vypadá to, že by mi to mohlo zkrátit čekání na BloodBorne... docela se těším.
  • To by mě teda zajímalo co si redakce představuje že je komiksový trailer. V tomhle jsem nic komiksovéko neviděl. Co se týká stylizace ,tak je podle mě lepší než u dark souls.Stejně ale půjde v první řadě o hratelnost a ta se ukáže až po vydání.(City Interactive a Deck13 zatím žádnou extra dobrou hru neudělaly)
  • Veskoslav
    Vidím, že DS fanoušci dorazili, takže diskuze zbytečná. Jinak už po stránce grafické to vypadá mnohem lépe jak DS. Jinak jejich slepota ohledně zpracování je fakt legrační. Přitom u podobné slintají u DS. Co na tom, že ta grafika v DS vypadá jak 5 let stará hra i když slibovali něco jiného a nesplnili. Vše odpuštěno, je to přece DS a tam je všechno perfektní i když to nesplní.

    P.S: Nestačil jsem ani aktualizovat stránku a hned -4....Nenápadné jako hovado:)
    • Femto
      Ty si pičulín ani nevíš jaký. Říká ti něco slovo atmosféra? Asi ne co? Lords of Falen je kýč už od pohledu. Je mi jasné, že dneším dětem se to líbí, jelikož ty děti hrají Diablo, Amalur apod infantilní srákory, ale dospělý člověk odkojený na P:T potřebuje trochu nadstavbu a právě ta nadstavba je v Dark Souls. Jak Atmosféra, tak hudba. Tady máš screen, tohle nikdy s více polygonama či texturama nedosáhneš, to chce prostě umělce.. http://static-2.nexusmods.com/15/mods/482/images/7-1-1398883222.jpg
      • Nevim, na jakym ředidle to jedeš že se ti slévají podoby, ale to, že v DS hraješ za mrtvýho z toho nedělá nadstavbu PT. Ve skutečnosti je to jen slabý odvárek a to jak příběhově, tak designem.
      • Veskoslav
        Co to mektáš proboha? Vem si prášek nebo nebuď tak zaslepeně hloupý fanoušek DS.
        • Femto
          Byl jsem naivní, že jsem chtěl aspoň trochu umělecké cítění po člověku, který se koupe v moři infantilnosti a kýče jako je např. DOTA 2 či Diablo 3....
          • Veskoslav
            Nezapomeň si na své blbosti naklikat. A nekoupu se, většinou to hraji. A chápu, že tvůj omezený mozeček nechápe, že jsou to jedny z mnoha her, co hraji a hraji defacto vše od pixel srandy až po plně realistické hry. Což tvůj pidi fandovský zaslepený mozeček nechce chápat.
            • Krescz
              je to ignorant *7* ....nedava prostor pro neco co se mu nelibi...omezenost lvl over 9999
      • vzít prvky z reálné architektury, naplácat je přes sebe jak guláš, k tomu přidat zurčící potůček, týpka v římskym brnění a nějaký laciný barevný filtr, to je chlapče kýč jak prase, už chybí jen tulipány vlnící se ve větru nebo jejichž ovětní lístky se jako déšť snáší z oblohy.. a to máš ještě drzost poučovat ostatní o vkusu *1*
        • Vždyť je kýč obojí, probůh. Ani jedno ostatně naspiruje na to stát se uměleckým dílem, tak není třeba se zbytečně hádat.
        • tak beru zpátky, podíval jsem se na ten obrázek znovu a ty bílé květiny jsou tam vzadu taky.. tak tomu opravdu už nic nechybí *1*
          • Kozy
            A u Lords of Fallen kýč nevidíš? Mám pocit že ten filtr na tom screenshotu je buď díky ENB nebo si s tim někdo pohrál.
            • souhlas, to je rozumná řeč, každému se líbí něco jiného a vnucovat svůj názor ostatním nemá smysl

              MP to nempa
            • Kozy
              Souhlasím, jenže o komiksu se mluví až tady, pro mě je tohle kýč. No nic, radši to ukončíme, stejně by to nikam nevedlo :). Mě se to nelíbí, přesto si to zahraju a pak se uvidí. Mimochodem, bude to mít multiplayer?
            • nikoliv, pokud je mi to prezentováno jako komixový trailer, výrazné prvky jako jasné barvy, ostré kontrasty či nereálné proprce zbraní či brnení do komixové stylizace zkrátka patří
    • Kozy
      Jenže se neřeší technické zpracování, to je v DS2 mizerné, uznávám.
      • Veskoslav
        A ty už znáš i tu herní? To gratuluji, já měl možnost zatím vidět videa z nich se nedá nic soudit.
        • Kozy
          To jsem netvrdil, je to jen moje domněnka že to bude jednodušší a ani nevíš jak budu rád když to nebude pravda. Osobně si myslím že tohle je jen takový pokus a pořádně se předvedou až s dalším dílem.
  • Kozy
    No, řekl bych že to bude takový casul dark souls, uvidíme. Konkurence nastavila laťku vysoko.
  • Proč komiksovým ?
  • Opravdu se těším. Vypadá to skvěle. A to říkám jako někdo, koho nechávají dark/demon souls v naprostém klidu.
    • Femto
      Takže se těšíš na čistou kopírku s naprosto příšerným výtvarným stylem? Zajímavé, jak uvažuje dnešní mainstream.
      • Počkej, počkej. Mi přijde jako mainstreamové právě Dark Souls. Vždyť to hraje každej, na druhou stranu pochybuju, že tohle bude hrát tolik lidí.
      • misho8723
        Ja som veľký fanúšik Souls série a teším sa na túto hru.. ľudia nadávajú nato, že ako málo je hier podobných Souls hrám a keď niekto to vyskúša, tak práve od From Software fanúšikov počuť toľko kritiky.. grafika má hra peknú, štylizácia mi nevadí, stále je to originálnejšie ako Dragon Age alebo TES séria, súbojový systém vyzerá byť tiež na úrovni a zábavný, obtiažnosť na dobrej úrovni, a práveže možno vďaka tejto hre ľudia spoznajú a prejdú k Souls hrám, len potrebovali taký mostík od mainstreamu ku čistému HC..
        Tento trailer nie je práve najpodarenejší, ale tak čo už, ani taký Dark Souls nemal všetky trailery super
      • Ti co milují Dark Souls do jednoho rohu, ti kteří se zastávají Lord of Fallen do druhého rohu a až zazní ring, pusťte se do sebe. Chci vidět jenom povolené chvaty, žádné rány pod pás, vypichování očí a škrcení. Ať vyhraje ten nejdivočejší.
      • Krescz
        ano ja se na to tesim a nahodou to vypada dobre....zajimave jak uvazuje dnesni nula = jeste to nevyslo a uz to je brak *11*
        • Kozy
          Ano, už podle výtvarného provedení je to brak, s tím se dá souhlasit.
          • dle jaké definice?
            • Kozy
              Rozumim, tohle jsou věci který absolutně neřešim a jak už jsem psal v DS2 je ta technická stránka mizerná. I přes to že je to určitě líp zpracovaný pro mě postrádá LotF duši, třeba takovýmu Dishonored dost lidí vytýkalo lowres textury atd. přesto je to podle mě jedna z nejkrásnějších her poslední doby.
            • z hlediska grafiky: lepší rozlišení, více polygonů na modelech, plynulejší animace, hires textury, detailnější prostředí, lepší nasvícení scény, použití pokročilejších shaderů a spousta dalších věcí
            • Kozy
              Podle čeho strčí lords of fallen ds hravě do kapsy? Asi tak.
        • přesně, Dark Souls s pěknou grafikou asi místním fanatikům nejde přes srdce, nebo fakt že jejich oblíbenou akční mlátičku tohle strčí hravě do kapsy *4*
  • bOObies...
  • wow, tak tohle je opravdová nextgen grafika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit