Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo, já čekal, že se někdo ozve s argumentem kvantita se nerovná kvalitě.. *1* Ale na rovinu, přece jenom jak IMDb tak ČSFD mají do jisté míry slušnou vypovídající hodnotu, protože tam z velký části přispívají lidi, kteří se o filmy/seriály docela zajímají. Netvrdím, že to je úplně směrodatný, ale pro mě to funguje jako vodítko. Kromě toho jde dostat docela slušnou představu třeba u ČSFD z komentářů, člověk hned ví, na čem je a jestli je to jeho šálek kafe. Není to úplně ideální, ale lepší systém neexistuje (rozhodně ne na základě recenzí, to je pouze názor jednoho člověka)
  • Hosi a nemluvite kazdej o jinym filmu?Omen z roku 1976 se totiz v roce 2006 dockal remaku..
  • suhlasim s tebou na jednej strane, ale na strane druhej nebudem jest lajna, aj ked miliardy much by ich asi ohodnotili na *****
  • Vážně? A podle čeho se domníváš, že ty máš pravdu a všichni ti, kteří to hodnotí na ČSFD nebo IMDb jsou trotlové, kterým se líbí kdejaká "ptákovina" (dle tvých slov)? Slyšel jsem na ČSFD už dost negativních názorů, většinou ale spíš v duchu, že tamní hodnocení je příliš tvrdý, protože nevyjadřuje vkus ehmmm průměrného českého diváka (s čímž se můžu celkem ztotožnit, akorát že to beru spíš jako pozitivum).
    Čistě matematicky - máme tady cca 40 tisíc hodnocení filmu (IMDb+ČSFD), které film označuje přinejmenším za nadprůměrný. A pak tady máme jedno tvoje hodnocení. Myslím, že závěr je celkem jasnej.
    Ach ano, pravda se vskutku polyká špatně.
  • XXDarthVaderXX
    ano ano, pravda se neříká
  • XXDarthVaderXX
    Nechci ti to brát, ale kvalita hodnocení na CSFD je dobrá leda tak k tomu, aby člověk věděl, že se lidem u nás fakt líbí kdejaká ptákovina...
  • Jo, Hitman zabiji ty zly. Ti zli nekomu neco udelaji, ten se nastve a najme agenturu. Agentura posle Hitmana. Nevidim v tom zadny problem.
  • dovolim si nesouhlasit film Omen (csfd 85%, imdb 7.6) byl vyborny, to ze se tobe nelibil je tvuj skromny (minoritni) nazor, ale neprezentuj ho prosim jako obecny fakt :)
  • Cajk
    haha ty tvoje svorníky bych chtěl vidět. Kvůli náboženství se vlastně celý dějiny jen zabíjelo - ať už šlo o pohany, křesťany či kohokoliv jinýho. Byly to bludy, nic jinýho. Lidi by se sdružovali i tak, hlavně kvůli tomu, že si potřebovali vzájemně pomoct ať už s obstaráváním jídla, nebo dobýváním surovin.
    Na druhou stranu pro mě církev není ztělesnění ďábla nebo tak, přinesla na svět i pár dobrejch věcí, škoda, že ji vždycky řídil člověk jako instituci - to zavání průserem.
  • Hmm...úloha církví jako svorníků prvotních společenství brzdila společenský vývoj? Aha, takže první lidské pospolitosti (v Sumeru, 4000 př.n.l.) vlastně brzdily společenský vývoj...
  • Ked to hras tak, ze masakrujes, tak to hovori skor nieco o tebe. Lebo v tej hre ide prave o to, zabit co najmenej ludi (okrem tvojho ciela).
  • Cajk
    na to jsi přišel jak? věci se začaly dávat do pohybu hlavně v renesanci, tedy v dobách, kdy církev šla dost do pozadí.. Církev vždycky dost brzdila společenskej vývoj, protože se jí to hodilo.
  • tvle, kdyby nebylo toho trapneho nabozenstvi, tak ty opice vubec nepredezeneme
  • Cajk
    pryč s korektností .)
  • lol maly satan *1*
  • Come to the dark side ... I hava a cookies ...
    OMG fakt nie film Omen bol vcelku priemer ale hra tak to bude veru kravina ....
  • přesně všechny vědomosti antiků zlikvidovali nebo schovali a tutlali a každého kdo přišel s novou teorií upálili na hranici
  • jasně že je tam maskruješ poldy, nepohodlné svědky atd...
    opravdu je to jiná hra *8*
  • skaven123
    ble, hra dostane viac ingame animacie, aby vznikol filmovejsi charakter...dpc je to hra, nie film!
  • Muahahahaha...Ave Satana...,ale jinak jsem v pořádku. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit