Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RAIKEND
    Čekal jsem v traileru nějaký gameplay bohužel nic.Nejsem si uplně jistej ale myslím že toho týpka co předhodil toho chlapa krokodýlovi namluvil ten samý herec co namluvil postavu Cole Traina v Gears Of War 1-3.Jinak jako Lukyz jsem taky skeptickej uvidí se až bude nějaký pořádný gameplay.
    • https://www.youtube.com/watch?v=_gG0dhynQkk
  • Tolik keců o rodině jsem neslyšel od posledního Fast&Furious. *7*
  • Hmm, All along the watchtower a House of the rising sun, takže jasné 60 a 70 roky. Trailer ma nijako nenadchol ale ani nesklamal, ale čo ma zaujalo je tá postava šedivého pána na pravo, podobá sa na Vita z dvojky, ale že by zošedivel tak rýchlo? Hmm....
    Každopádne som viacej zvedavý na informácie o hre samotnej a hlavne na zábery z hrania a aké veľké mesto bude a teším sa najmä na vozový park a zbrane samozrejme :)
  • MARTASLJ19
    Sklamanie na plnej čiare.
    • Krescz
      ses ty pro tve rodice
  • Lukyz
    Tak za mě zatím atmosféra 0% - z traileru mi to přijde jako GTA ze 70.let než Mafia.
    Brzo vynášet soudy, ale tady si dovolím být dost skeptickej.
    • mě momentálně názory lidí na tu Mafii příjdou stejné, jako na Assassin's creed III vůči AC II :D A kde že jsme to v té hře hráli a za koho? Náhoda, nemyslím si :D

      btw je mi líto Čechů, co si od amíků slibovali hru s českou duší
    • Sr_Lobo
      Tak v nejhorsim to jisti soundtrack aspon *15*
    • Já budu rád, když se z toho vyklube dobrá hra. Ale už na tom nedělají lidé z Illusion Softworks. Nebude to mít toho ducha, atmosféru prvních dvou dílů (ano, bavil jsem se skvěle i u dvojky). Jsem hodně skeptický. Filmy přeci také vybíráme podle režiséra a ne podle studia, které vlastní značku.
  • Takže místo mafie hrajeme za emancipovaného míšence vraždícího mafiány.

    No, kdo by to nečekal, když se produkce přesunula z Prahy do Commiefornie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit