Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu OT ale vyzkoušejte na Steamu hru f2p Fractured Space. Lidé to prirovnávají k mixu world of tanks a moba a je to paráda. (já nemužu soudit protože moba ani wot nehraju) Souboje vesmirních lodí.
    • P.S.
      drobná ochutnávka:
      https://www.youtube.com/watch?v=09RPXcDYd6A
  • Já nehrál Mafii 2, žádný díl GTA ani watch dogs. mafii 1 jsem hrál a líbila se mi. Možná si zahraju Watch dogs 2, které zatím vypadá celkem kvalitne.
  • frag.ment
    Pořád ještě doufám, že PS4 verze bude v lepším stavu, ale pomalu přestávám věřit. A navíc je mi záhadou, proč ještě nevyšla recenze, když už je to skoro 4 dny venku. Asi zákaz od vydavatele, dokud se neprodá dost kusů.. A nebo je to tak super, že recenzent pořád jen paří a nemá čas nám to sepsat?
    • Ale ne, on vymejsli jak tomu dat objednanych 9/10, takze sepisuje neco na tema "vsak oni to mozna opravi", pripadne "kdyby to uplne jinak fungovalo a uplne jinak vypadalo, ... je to vlastne dobra hra ..."
      • nightborne
        To žádnej strach =)).
    • Tak, vzhledem k tomu, že se - pokud vím - neposkytovaly novinářské kopie, tak zatím moc času neuběhlo, u velké open-world hry je podle mě na místě, hrát to třeba týden pak až vydat receni, to mi přijde OK.
      • Co tam chceš týden dělat ? Mám to za sobotu a neděli dohrané.
        • Mno ... nemas ... treba ti to nejde spustit, protoze mas AMD ... ;D. Takze o vikendu resis, kde si pucit neco s Intelem.
    • http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1291583
      -HardcoreGamer - 4/5
      -Bit-Tech - Recommended
      -TheGuardian - 2/5
      -VG24/7 - No Score
      -Forbes - 8.1
      -GameBlog.fr - 5/10
      -FunkyVideoGames - 7/10
      -RectifyGaming - 7.8
      -GamersGlobal.de - 7.5
    • ringmancz
      dohrát hru a napsat o ní během čtyř dnů? good luck
      • frag.ment
        Během pátku a soboty hru pořádně dohrát (neříkejte mi, že to je na víc jak 16 hodin + teda nějaký ty vedlejší mise) a v neděli v klidu sepsat kvalitní recenzi, je málo času.. Ale jestli to na Games funguje jak v klasické práci a o víkendu se nedělá, pak to chápu :-) A zde bude recenze z PC verze, nebo z PS4?
    • ochutnávka:
      http://www.hrej.cz/recenze/mafia-3-5534/
  • TheGGG
    dal bych si jen tu pasáž z vietnamu.... jinak nezájem....
  • mám originalku a nejde mi vubec spustit jen cerný okno a pak spatky na plochu nevite co stím
    • To mas zato, ze si hry kupujes, dobre ti tak.
    • xxxy
      pravdepodobne mas CPU bez podpory SSE 4.1/4.2 a musis pockat na patch, su to suflikanti :

      http://steamcommunity.com/app/360430/discussions/0/343788552534301993/?ctp=56
      https://twitter.com/mafiagame/status/785186405764911105

      Hey guys, we're aware of this issue and are looking into it.
    • Zkus smazat App data - jakou jsou savy a obrazové nastavení
    • sorrač asi tvuj pc je stary *13*
    • TheGGG
      projít si fórum na steamu a kdyžtak se tam zeptat.....
    • hodit do kotle. Žeprej lejna maj dobrou výhřevnost. *16*
    • skus crack...od codex *1* *1* *1*
  • Měli to navýšení FPS vydat formou placeného DLC. Dejme tomu 20 euro je taková adekvátní cena a za dalších 10 euro by jste si mohli změnit i detaily :-D
    • :))))))))
    • a story DLC
  • https://www.youtube.com/watch?v=JZokdmzvDGA
    • Pěkný video, ale Sr_Lobo už sem odkaz dal dřív.
      • Já si toho všimnul až po hožení odkazu. Taky to byl jako první koment (na poslední stránce).
    • *1* *1* *1*
  • Už když oznámili že se to bude jmenovat mafie a přitom tam nedělá nikdo z původního týmu, smrdělo. Když neumíš, aspoň parazituj na někom jiném.
    • Nez neco napisete, prectete si ve hre nebo na webu titulky a pak je porovnejte s prvnim a druhym dilem ;)
  • Tak a je to. Degenerace her pokračuje. Nechci říkat klišé jako co udělaj Amíci tak je špatně. Bohužel tady je sešup kvality od Mafie 1 více než patrnej. Mafia 1 - dělali to Češi a hra byla na špici. Mafia 2 - dělali to částečně Češi, ale už pod taktovkou Amíků, ale pořád to ještě šlo. Mafia 3 - dělali to čistě Amíci, tzn. cílová skupina 13 - 16 let.Oni to dělají stylem: čím víc výbuchů tím lepší. Čím jednodušší a míň nápaditý úkoly, tím lepší pro mainstream. Kdyby ty prostředky co dali do marketingu dali do vývoje hry, udělali by líp. Jak si vůbec můžou dovolit vydat takovej polotovar, to není možný. Doufám, že games.cz ocení tuhle "kvalitu" a osolí jim to v recenzi....i když to bude těžký po tom hypu co tady bylo o Mafii 3, kdy měsíc před vydáním tady byl článek (trailer) každej druhej den. Snad se to vezmou pořádně za koule a nedají tomu neutrálních 6/10, ale max 4/10. Jestli Mafia 4 tak pod kvalitníma vývojářema a ideálně pod Vávrou. Kdyby udělali pořádnou kvalitní hru, tak si to lidi koupí i bez PR hypu. Jedno pravidlo platí vždycky: ukázaná platí.
    • Podivej se kolem ... kolik volu si to koupilo? No tak vidis, vyplati se delal smecka, protoze volu se najde dycky dost.
    • Vávra ještě udělá 2 hry a jde do důchodu *15*
      • frag.ment
        Myslím, že po tom, co Vávra předvádí s Kingdom Come (které podle mě nikdy nevyjde, a když, tak určitě ne ve slibované podobě a kvalitě) má už utrum a na žádné AAA hře ho už pracovat neuvidíme..
        • Osobne tipuji ze Kongdom Come bude kvalitou jeste niz nez Mafia 3.
          • Vavru nemusim (a ze hodne). Ale nemyslim, ze by vydal nekvalitni titul. Dela to co by vetsina studii chtela - piplat se s tim do posledniho pixelu. Otazkou je, zda to uzivi cele studio.
            • frag.ment
              Jo, ale na to musíš mít taky hodně peněz, dostatek lidí a taky dodržovat nějaké termíny. Hra už měla být venku, jestli si dobře vzpomínám po prvních oznámeních (a to myslím kompletní hru, ne tu rozkouskovanou) a zatím ta 1/3 hry vypadá jak v nějaké pre-alpha fázi. Ale tak jestli mu to sponzor ještě furt žere a dodává finance, proč ne, že.. Do důchodu ještě daleko a nějak se živit musí.
      • Paulcz
        Ano správně, raději dvě kvalitní hry než 20 odpadů.
  • Hej lidi a už jste to někdo hráli na PS4? Já si právě kvůli těmto problémům prostě už to PS musel koupit (Hraju převážně sportovní simulátory) Třeba takový PES (je jedno jaký ročník) je na PC prostě nehratelný, strašné textury a bugy ale na PS4 to jede vše jak víno s 3x lepší grafikou... Nebude to stejné i u Mafie? Nechce se mi věřit že by to tak moc zkazili :(
    • Čau, já si to na ps4 koupil. Popravdě z té hry moc nadšený nejsem. Grafika je buď dobrá a nebo hodně špatná. Poměrně prázdný svět, s autem můžeš najet do zdi ve 120 km/h a budeš rád, když se ti rozbije světlo. Nepřátelé jsou extrémně tupí. Včera mě nejvíc dostalo, když jsem spadl do vody a nemohl jsem vylézt na 30 cm chodník z vody, to jsem valil oči, aby v roce 2016 AAA titul udělal něco takového. Musel jsem plavat dalších 15 minut, abych našel žebřík. Policie je extrémně agresivní a honičky jsou dost fádní. Jen někde seberu auto, už mě nahání policie, nejhorší je, že ikdyž jim ujedu tak ten jejich vyhledávácí okruh je tam další hodinu. Tudíž jsem se musel proplížit na místo startování mise, aniž by mě honili policajti, kteří krouží kolem místa činu jak supy. Co mě celkem baví jsou přestřelky, ale opět na rok 2016 nic moc.. Nepřálům ani nesestřelíš klobouk z hlavy, kolikrát propadají stěnou. Kolikrát nevím jestli střílím, protože kulky snad nedělají ani díry ve stěně. Mám rád takové drobné detaily... Jsem z toho hodně smutný, bohužel ten kluk ve mě, co kdysi hrál mafii 1 mě ukecal hru koupit. Čekal jsem, že to bude průser, ale že to bude až takhle nedodělaná hra? Působí to na mě jak nějakej budget za 600 a né hra za 1799 kč. Být tebou to nukupuju...
      • Za 600 se prodavaj spickovy gamesky, byt trochu starsi, tohle nema hodnotu ani toho papiru, co ti vytisknou v krame jako ucet.
      • Díky! Asi tohle jsem potřeboval slyšet. Ty malé detaily jsou třeba pro mě hrozně důležité a v jedničce se mi prostě líbily! Jestli je to takovej provar, tak si raději koupím NHLko (které je skoro stejné jako loni)
        • Určitě se hře vyhni. Taky mám rád ty detaily. Je to celé opravdu jakési na rychlo udělané. Ještě jedna věc, občas se stane, že je ve hře svělo, tma pak zase světlo, netuším co tím tvůrci myslel, ale jestli to má simulovat oblačnost, tak se to opravdu nepovedlo, spíš to vypadá, jako by se hra nemohla rozhodnout zda je den nebo noc. Možná, že to opraví nějakýma patchema, ale momentálně to nemá cenu. Já si počkám až výjde něco co mě zajímá a hru si za to vyměním.
          • Stejně je to na hovno, člověk to rok sleduje, těší se na každý posraný screen ze hry, pak video, těší se a nakonec takových hatů na to tady až jsem tomu uvěřil, že to bude fakt nakokota! *9*

            S tím počasím by to mohlo být podle mě takto: Jak se ve hře mění herní čas (je logické že je to musí být rychleji než v reálu) tak je stejně i udělané to počasí, prostě to jde po jednotné časové ose, takže když máš přeháňku která trvá 5 minut, stejně se takto posunuje i slunce a mraky, prostě to neodladili a takto to potom vypadá. Jako v nějakém fetklubu kde furt bliká stroboskop... Třeba v GTA5 je ten čas taky zrychlený, ale takovéto seky v počasí tam nejsou. Protože to prostě doladili!
            • Jojo jak říkáš.. Je to dost smutné. Oni to to děch trailerů umí sestříhat moc pěkně, škoda, že si tu práci nedali se hrou samotnou a spolíhali jen na ono slovo MAFIE...To chce odvahu takhle zprznit značku. Určitě tam jde čas rychleji a jde po nějaké ose, ale to fakt blikalo jak na nějaké diskotéce. Někdy je obraz hrozně přepálený někdy mám pocit, že se auta ani nedotýkají kolama země. Kolem kol ve stínu aut jsou bílé pruhy no hnus.. Dnes tomu dám ještě šanci a na chvíli si k tomu sednu, ale asi to vyměním další týden za battlefield 1... GTA je proti tomu nebe. Tohle spíš působí jako nějaká minihra v gta
    • Ale kdyz ono je to tak napinavy hrat na PC. Na PS4 hrajes, na PC resis, jak vubec hrat. To je proste takove spravne dobrodruzstvi! *15*
      • Nejspíš se tyto neduhy na PS4 vůbec neobjevují... Tak to možná zkusím... Ale stejně prostě MAFIA 1 je stále nejlepší!
      • Je to stejné na konzoli jako na pc. Bugy jsou všude a hnusná grafika také. Do toho ten blur. Ten na konzoli nevypnes.

        Na pc k tomu přidala špatná optimalizace a špatné ui při určitém rozlišení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit