Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=JZokdmzvDGA
    • Pěkný video, ale Sr_Lobo už sem odkaz dal dřív.
      • Já si toho všimnul až po hožení odkazu. Taky to byl jako první koment (na poslední stránce).
    • *1* *1* *1*
  • A proč ho vlastně vůbec zamykali, kdo by chtěl dneska 30 fps škubánky *7*
    • Protoze, ted uz po odemceni, vyslo najevo, vzhledem k fps kterych dosahujou karty jako gtx 1080, ze vlastne tech 30fps bylo lepsich a moc dobre vedeli proc to tam davaj.
      • Aha, takže se tím snažili zakrýt otřesnou optimalizaci, to mě v dnešní době bohužel moc nepřekvapuje.
        • a pak se muzou divit ze nejsou prodeje na pc. pro me si tenhle nefunkci polotovar, s tupym ai a wallhackem kouopi jenom tupec
          • Ja myslim, ze se nikdo nedivi, ze by nebyli prodeje, pac ty prodeje jsou a rozhodne ne spatny *2* *3*
      • Tomu moc nerozumím.. Mě na GTX 1070 vše na full, odemčené FPS jedou 60-70 v tom problém nevidím..
        • Tak jestli to hrajes v rozsliseni, ktery je umne zakamuflovany a je to 1024x ... tak ti to samo nejak pojede. Testoval sem to, normalne vse hraju na max a vpohode limituju rock stable 60FPS ... tohle ... neda ani zdaleka ani tech 30 ani na stredni nastaveni ... v 1920x1200.
        • Hra je špatně optimalizovaná, běží špatně i na silných PC a přitom není grafika žádný zázrak.
          • S grafikou souhlasím, ta jízda v autě je snad větší hnus jak ve staré 2jce, celkově to vypadá jak vyblitý zelí...
        • nesmysl, udělejte si bench v centru města.
          • presne tak, pri jazde autom neskor v centre mesta mam aj ja na gtx 1070 dropy na 45fps a podobne
            • Jestli říkáš drop, dropu z 60 na 45 fps, tak co maj říkat ty co hrajou hry na 15FPS?
          • Ok zkusím, pro měření jsem využil fraps a co jsem koukal tak tam těch 60-70 FPS bylo..
      • Presne tak, na 30 to ide lepsie
  • Koukam ze o clanek vejs diskuse radsi zamkli, aby tam vsici nenapsali jaka neuveritelna s.cka to je ... za tohle davat prachy muze jedine chocholouskuv chovanec kteryho drzej 24/7 v kleci a davaj mu elektrosoky v kombinaci s polejvanim ledovou vodou ...

    ... slideshov je to i v tech 1024 v cemz se to spusti, protoze soudruzi zjevne neobjevili ejste tu hitech technologii zeptat se na rozliseni systemu. Ani se nikdo nesnazte to prepnout vejs ... hnusny je to jak rit bez ohledu na nastaveni, rozmazany aby nebylo videt jak je to hnusny, a 1 Mafia vypadala a stale vypada 100x lip!!!. Jo, jestli mate v lasce vsemozny ty lego hry, tak tohle ma presne jejich vzhled, plastovy auticka, plastovy panaci ... dmece kam se clovek podiva, znacky u silnic sou ... virtualne mizici ... lol

    Nikomu neva ze prevalcujete par chodcu, chodci prechazej kazdejch 30m a vylozene lezou pod auto (kdyz zastavi, tak stojej a cumej taky) ...

    Zacatek hry je pak fakt bozi ... proste manik ... pridete k nemu, zmacknete pismenko a odpraskente ho .. proc a zac? Netreba resit, hlavne ze tece krev ... lol
  • rikam to furt, ze konzole ku*vi hry, ve 30 fps jsem hraval hry pred 20 lety, takove ty radoby 3D hricky co jeli pod win95, dnes se z toho dela pomalu standart, protoze trh ovladli bezmozci s ovladacem, vydat neco takoveho na pc je vazne k proliskani
    • FPS lock je v tomhle pripade ten naprosto nejmensi problem, stejne z toho vic nez 10 nevyzdimes, takze je to uplne jedno.
    • hochu když vyšel oblivion na pc, tak na foru byli hráči rádi za 25 fps. sam jsem to hrál v 25 a pohoda. hold dneska je jina doba a hráči reší kraviny typu jestli maji dvere panty nebo zustavaji na zemi naboje *7*
      • Když vyšel Oblivion, tak na průměrném PC šel hrál naprosto v pohodě (30fps+) v dobrý grafice. Stačilo si pohrát s configem.
      • 25 fps nebyl v roce 2006 urcite standart, standart to bylo tak max pro ty co zkouseli hrat hry nekde u taty v praci, pro takove co nikdy nehrali na nicem lepsim nez je integrovana grafika se samozrejme nic nezmenilo ani v roce 2016, ale standart to opravdu neni
        • Hochu, Oblivion svého času byl jednou z nejnáročnějších her, která dala zabrat na vyšší detaily i novým mainstreamovým grafikám. Ale šlo i o procesor a operační pameť. Proč myslíš, že vznikalo kopec módů, který různě upravovaly grafiku, aby se to rozjelo i na slabších strojích.
      • Taky jsem hraval na monitoru co mel 14 palcu a prezil jsem to ale dneska uz si to nedokazu predstavit...
      • spis doba se zmenila, prestalo se programovat efektivne (prestalo se optimalizovat), prestoze ve hrach pribyla od ty doby jen o neco hezci grafika a zbytek zustal pri starym (pri nejlepsim), tak i s tim vykonejsim hw to jede zle nedobre

        kdyz vemu, jak vypadala mafia1 tenkrat, tak to bylo jak zjeveni, kor v mistnich podminkach
  • Tak a je to. Degenerace her pokračuje. Nechci říkat klišé jako co udělaj Amíci tak je špatně. Bohužel tady je sešup kvality od Mafie 1 více než patrnej. Mafia 1 - dělali to Češi a hra byla na špici. Mafia 2 - dělali to částečně Češi, ale už pod taktovkou Amíků, ale pořád to ještě šlo. Mafia 3 - dělali to čistě Amíci, tzn. cílová skupina 13 - 16 let.Oni to dělají stylem: čím víc výbuchů tím lepší. Čím jednodušší a míň nápaditý úkoly, tím lepší pro mainstream. Kdyby ty prostředky co dali do marketingu dali do vývoje hry, udělali by líp. Jak si vůbec můžou dovolit vydat takovej polotovar, to není možný. Doufám, že games.cz ocení tuhle "kvalitu" a osolí jim to v recenzi....i když to bude těžký po tom hypu co tady bylo o Mafii 3, kdy měsíc před vydáním tady byl článek (trailer) každej druhej den. Snad se to vezmou pořádně za koule a nedají tomu neutrálních 6/10, ale max 4/10. Jestli Mafia 4 tak pod kvalitníma vývojářema a ideálně pod Vávrou. Kdyby udělali pořádnou kvalitní hru, tak si to lidi koupí i bez PR hypu. Jedno pravidlo platí vždycky: ukázaná platí.
    • Podivej se kolem ... kolik volu si to koupilo? No tak vidis, vyplati se delal smecka, protoze volu se najde dycky dost.
    • Vávra ještě udělá 2 hry a jde do důchodu *15*
      • frag.ment
        Myslím, že po tom, co Vávra předvádí s Kingdom Come (které podle mě nikdy nevyjde, a když, tak určitě ne ve slibované podobě a kvalitě) má už utrum a na žádné AAA hře ho už pracovat neuvidíme..
        • Osobne tipuji ze Kongdom Come bude kvalitou jeste niz nez Mafia 3.
          • Vavru nemusim (a ze hodne). Ale nemyslim, ze by vydal nekvalitni titul. Dela to co by vetsina studii chtela - piplat se s tim do posledniho pixelu. Otazkou je, zda to uzivi cele studio.
            • frag.ment
              Jo, ale na to musíš mít taky hodně peněz, dostatek lidí a taky dodržovat nějaké termíny. Hra už měla být venku, jestli si dobře vzpomínám po prvních oznámeních (a to myslím kompletní hru, ne tu rozkouskovanou) a zatím ta 1/3 hry vypadá jak v nějaké pre-alpha fázi. Ale tak jestli mu to sponzor ještě furt žere a dodává finance, proč ne, že.. Do důchodu ještě daleko a nějak se živit musí.
      • Paulcz
        Ano správně, raději dvě kvalitní hry než 20 odpadů.
  • toz prohlizim videa na hentem jutupu a drbu se na hlave - coze tech pet let presne delali?
  • frag.ment
    Pořád ještě doufám, že PS4 verze bude v lepším stavu, ale pomalu přestávám věřit. A navíc je mi záhadou, proč ještě nevyšla recenze, když už je to skoro 4 dny venku. Asi zákaz od vydavatele, dokud se neprodá dost kusů.. A nebo je to tak super, že recenzent pořád jen paří a nemá čas nám to sepsat?
    • Ale ne, on vymejsli jak tomu dat objednanych 9/10, takze sepisuje neco na tema "vsak oni to mozna opravi", pripadne "kdyby to uplne jinak fungovalo a uplne jinak vypadalo, ... je to vlastne dobra hra ..."
      • nightborne
        To žádnej strach =)).
    • Tak, vzhledem k tomu, že se - pokud vím - neposkytovaly novinářské kopie, tak zatím moc času neuběhlo, u velké open-world hry je podle mě na místě, hrát to třeba týden pak až vydat receni, to mi přijde OK.
      • Co tam chceš týden dělat ? Mám to za sobotu a neděli dohrané.
        • Mno ... nemas ... treba ti to nejde spustit, protoze mas AMD ... ;D. Takze o vikendu resis, kde si pucit neco s Intelem.
    • http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1291583
      -HardcoreGamer - 4/5
      -Bit-Tech - Recommended
      -TheGuardian - 2/5
      -VG24/7 - No Score
      -Forbes - 8.1
      -GameBlog.fr - 5/10
      -FunkyVideoGames - 7/10
      -RectifyGaming - 7.8
      -GamersGlobal.de - 7.5
    • ringmancz
      dohrát hru a napsat o ní během čtyř dnů? good luck
      • frag.ment
        Během pátku a soboty hru pořádně dohrát (neříkejte mi, že to je na víc jak 16 hodin + teda nějaký ty vedlejší mise) a v neděli v klidu sepsat kvalitní recenzi, je málo času.. Ale jestli to na Games funguje jak v klasické práci a o víkendu se nedělá, pak to chápu :-) A zde bude recenze z PC verze, nebo z PS4?
    • ochutnávka:
      http://www.hrej.cz/recenze/mafia-3-5534/
  • Všem co tu piskujú bych vrazil pazkrivcom, dostanete na zlatém podnose a vy tu vriaskate vy chrústi nevychovaní
    • Nejseš z PR 2K? *15* *15*
    • Tim na zlatem podnose myslis za 50 Euro?
      • Asharak
        Zlatý podnos je spíš ujištění od PR oddělení, že hra je skvělá a bombastická. Tolik úsilí do toho dali a my na to nadáváne... kéž bychom shořeli v pekle. Teda až si koupíme hru *1*
  • Já nehrál Mafii 2, žádný díl GTA ani watch dogs. mafii 1 jsem hrál a líbila se mi. Možná si zahraju Watch dogs 2, které zatím vypadá celkem kvalitne.
  • "Problém" s Phenom II je bohužel stále nevyřešen.
    Uvidíme, jestli s tím vývojáři něco udělají, nebo to prostě nechají být s tím, že to nesplňuje minimální požadavky.
    • ravux
      Phenom II, jako ostatne cokoliv od AMD je uz samo o sobe problem. Ktery nejlepe vyresis tak, ze tu parodii na procesor prodas a koupis si zelezo od firmy, ktera to umi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit