Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vytunim auto,vyfuky,lak..bla bla...nabouram rozbiju nebo nekde necham...kde ho pak najdu?Nebo jsem 10 000 investoval jen tak?U baraků se objevuji jen posledni pouzite.Ted me tak napadlo....nebude v te tuning chatrci?Tam jsem nekoukal..
  • Morraw
    Zrovna jízdní model byla jedna z věcí, která mě na M3 bavila, takže závody uvítám.
  • vydavatel kterej vyda PC hru zamcenou na 30fps jen proto aby nebezela lepe nez na konzolich si nezaslouzi nic jineho nez opovrzeni a dozivotni ostudu ikdyby nasledne vydal milion vylepsujicich DLC
  • Řekl bych trošku s křížkem po funuse, tohle tam mělo být při vydání.

    Ne teď, kdy potom neštěkne ani pes.
  • *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    NOBODY gives a s**t anymore
  • Veskoslav
    Dostal jsem ke graf. kartě, stále jsem to ani nezapnul. Časem určitě vyzkouším, ale hra samotná mě prostě zatím vůbec neláká.
  • Pokud by mi hra fungovala, tak bych možná byl i nadšený. Ale protože nefunguje na mém procesoru, tak se můžu hrát tak akorát Watch Dog2 a Forzu Horizon 3 (Ty mi překvapivě fungují.)
    Mafii mám vystavenou v knihovně Steamu. Bohužel jsem aktivoval klíč který není ze Steamu a tak jsem hru nemohl vrátit *16*
    • Si k tomu procesoru kup take zakladovku...
  • N0isy
    Tak to fakt brzy. Teď si to možná stáhne těch 5 lidí, co to hraje.
  • Jak rikaji Madari: too little, too late.
  • Stále čekám, kdy si přečtu.. "Mafie se dočkala velkého patche", kde se opraví ty nehorázné chyby, kolizní model a vylepší se vizuál. Asi bych měl přestat čekat, holt až v dalším pokusu, tedy ve hře Mafia IV *7*
    • Jack1947
      Mám lepší Mafia se dočkala velkého 60gb patche který předělal celou hru a přizpůsobil obsah více potřebám normálních hráčů... je to neuvěřitelné ale po měsíci a něco vyšel Patch který nejenže zlepšil tupou AI ale předělal příběh vyhodil nudné postavy a z toho Ramba v hlavní roli udělal jen smrtelného gangstera, auto již neplavou a kolize nepůsobí jako sled hollywoodských efektů - Policie není nejchytřejší ale stále po vás jde jak slepice po trusu ( už nestačí zabít jednoho svědka) a co je hlavní že zmizel nudný., unijejicí grind tedy doba se nenatáhla o 20hodin nudného vybíjení gangsterů a potom zabití bosse to je nyní jen nepovinná taškařice tedy jsme se dočkali konečně hry která měla být taková už v době vydání. ( END) Jo a běží to všem a unlock 60fps nedělá psí kusy jak tehdy Takže je hra plynulá a neběhá ve speed modu jak koza co sišlehla speed s lsd *4*
    • Jestli vůbec bude. Trojka byla v lepších případech přijata jako průměr, v horších jako prů*er, a podařilo se jí vyhodit všechen realismus typický pro předchozí díly a potopit tím celou sérii.
      • Nemůžu, než s Tebou souhlasit. Ale už jsme tu mnohokrát zažili, že špatná pokračování značek, ze kterých je možné třískat prachy, se budou vyrábět prakticky vždycky..
        • Wolfenstein je jasný příklad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit