Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sheepa
    Sice často komenty nepíši, ale konečně něco, pod co se podepisuji..
  • "Každý nemusí hned lítat a poslat osobní život dopr*ele aby pomáhal druhým. Stačí i ta jediná blbá sms za 30kč.....už to je dobrý začátek. " Myslím, že tohle mluví za vše. Tvůj koměntář je jen samá výmluva, zloba a agrese... Jednou za měsíc si odšktneš, že jsi udělal dobrý skutek před televizí, s plným břichem a v pohodlí svého domova.
  • na základě čeho tak soudíš? Taková věc právě funguje tak, že Blizz
    investuje čas do modelování tohoto peta, jeho implementaci a přípravě do hry. To je investice. Pak si hráči postupně koupí tohoto peta a 100% tohoto výdělku půjde na charitu. Myslím, že si Blizz nepotřebuje přivydělávat tak jak ty píšeš *5*
  • Ne urcitet ne . Jen se tu roztahuji chapadla Grygarovych myslenek a mnohych socialnich inzenyru. napr. Zruda Marxova/Sabatova/Bozsky Kaja. Grygar vas tam vede jako treti pohlavi.
  • Rejsek
    Peníze posílám, nikomu se tím nechlubím a jen tady jsem to použil jako příklad, že neváhám přispět, i když je mi jasné, že ne celá částka se dostane potřebným. Odměnou za to ze mě podezřívavý a jasnovidecký kr*tén, jménem Qwer, udělal pokrytce a kupovatele odpustků. Ano, vybral jsem si svůj jednoduchý způsob, ale alespoň nějaký, narozdíl od spousty ostatních. A až si ty nedospělý blbečku najdeš práci a od 5 do 18h budeš v čoudu, tak mi přijď hrdino napsat, jak jsi pak třeba do 10 do večera lítal po městě a rozdával žrádlo bezdomovcům. To jen pro příklad, ať furt dementně jasnovidecky nespekuluješ o mé osobě a máš se o co opřít. Vychloubání?.... Vychloubání je to proto, že z toho nedůvěřiví a pochybovační hlupáci, jako ty, dělaj hroznou vědu, nenormální věc a podvědomě svými kecy odrazují ostatní a když vidí něco takového, nazvou to "vychloubáním", místo aby si vzali příklad a udělali to taky. Až o tom nebude nikdo pochybovat a všichni ti podezřívaví hlupáci přispějí taky, bude to zcela normální věc a nikdo se tím už "chlubit" nebude, protože to bude zcela normální. Každý nemusí hned lítat a poslat osobní život dopr*ele aby pomáhal druhým. Stačí i ta jediná blbá sms za 30kč.....už to je dobrý začátek.
  • Nezabloudils?
  • :D:D:D:D tak sem se dlouho dobre nezasmal :D
  • V tom smyslu, že bezhlavě sypou peníze jen když se vyřkne "charita"?
  • JE videt jak tu ma Grygar mnoho transgender kavarenskYch nasledovniku. A ty pak cekaji na naky pekny flek v neziskove firme.
  • Trochu se divím, že tady ještě nepadlo slovo "čecháčkovství"... :)
  • To je uplne jedno uz jen ta radoby akce.. A tipycke kecy jak jsem vseci humani pravdolaskari, je to unavne bohuzel.
  • Můžes se díky ní chvástat, že jsi přispěl na charitu.
  • Můžu vědět jak víš, že tím vůbec někomu pomohli?
  • Pokrytec je podlě mě ten kdo si musí kupovat odpustky místo toho aby opravdu něco udělal. Určitě máš ve svém okolí plno lidí, kteří potřebují pomoci...

    Pokud někdo chce opravdu provádět charitativní čínnost a ještě se tím vychloubat, měl by tak činnit bez ohledu na odměnu. Ano je možné, že někdo koupí léky a druhý nekoupí nic ale odveze je potřebnému.
  • NE NENÍ když přispěje na charitu 2% člověk, který si ty dvě procenta ukrojí z potřebných peněz na jídlo je to něco zcela jiného než když přispěje někdo kdo své "životní" náklady pokryl 0,00001% svého obrovského přijmu a ten zbytek má již jen tak nějak "navíc" je to hodně velký rozdíl od někoho kdo má málo a sám si něco DŮLEŽITÉHO odepře aby přispěl!!!!
  • kostejnesmrtelny
    Jj, stav se. Já tě vyčistim. *14*
  • Rejsek
    Ano, takze lidi sami se mezi sebou domluvi, jeden vybere penize a koupi pristroj za pul mega a donese ho....ehm...komu? Nekomu kdo ho zadarmo odveze treba do afriky? To co myslis ty by fungovalo mozna tak u nas do decaku, nebo pro bezdaky, urcite ne na mezinarodni urovni. Pokud si z toho nekdo ukroji vic nez je slusne, je to uz na jeho svedomi. Pokud pominu to, ze o mych pohnutkach vis uplne ho*no, tak si prosimte jeste zjisti spravny vyznam slova pokrytec.
  • tak určitě *1*
  • Asharak
    No člověk jako ty se mezi těmi miliony hráčů ztratí okamžitě, takže jo.
  • Navíc, každý měsíc platíš blbých 30kč na co? Na to aby jsi měl lěpší pocit? Jsi obyčejný pokrytec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit