Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    HAHAHAHA kdo na začátku řikal, že to nevypadá dobře? A komu se to pak zalíbilo? :( Škoda.
  • BoB.2
    Maká se na češtině.
    http://cestiny.idnes.cz/farflamuv-tym-preklada-mars-war-logs-dv4-/Zurnal.aspx?c=A130501_115221_bw-cestiny-zurnal_zel
  • Keyz
    Škoda, podle videa to vypadalo dobře.
    • tak moja recenzia je taka ze tato hra je kvalitna a je velmi odlisna od tych beckovych rpgciek co ahlcuju tento svet.
    • posuzujes hry podle hodnoceni na nejake strance nebo co ? a nebo si i hral a zklamala te? jestli to prvni tak si uprimne imbecil
      • Keyz
        Pak jsou imbecilové všichni kdo posuzují něco podle hodnocení někoho jiného.
        Každý přece nemůže zkoušet vše aby to mohl osobně hodnotit.
        Podle recenze to nevypadá dobře a hru jsem nehrál.

        Kdyby řekli, že vynalezly nový přístroj na léčbu rakoviny tak přece neřeknu "Nebudu imbecil, získám rakovinu kůže abych mohl vyzkoušel zda ten přístroj je opravdu dobrý". Prostě budu věřit tomu co se píše i když to nemusí na 100% pravda.
        • Bohužel pro mně recenze her zde na Tiscali rozhodně nejsou směrodnatné, velmi často se liší s mým osobním hodnocením, a podle komentářů rozhodně nejsem jedinný. Navíc mi přijde, že hodnocení her je skoro dělané podle marketingu či hypu. AAA hry dostávají běžně hodnocení 8, 9, skoro bez ohledu na to co hra opravdu nabízí.
        • Ono by byl nápad taky si přečíst jiné recenze než tady, přeci jenom je recenze čistě subjektivní útvar a tedy se to někomu líbit može a někomu ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit