Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem hru dohrál a pro mě je to 7.5/10, grafika někde pokulhává a příběh by mohl mít něco víc do sebe a mohl by mít větší propojení událostí, ale jinak je to skvělé Rpg. Bojový systém, který mi docela připomínal Zaklínače 2 je zábavný, vlastní rozhodnutí mají vliv, Stealth normální člověk nikdy nepoužije, jen vám to dá na začátku souboje malou výhodu nad nepřáteli( uberete jednomu vojákovy část životů ) a společníci nejsou vůbec potřeba. Nehodlám to tu rozepisovat na recenzi, ale shrnu to pod tím, že i přes tyto nedostatky, které mi vadili, jsem si hru užil, tak jak dlouho už žádnou.
  • Tak chlapi neváhejte a kdo hrál hlasujte v sekci našich hodnocení. Proto tam ta sekce je, ne?
  • asi me ukamenujete ale naprosto srovnatelna hra se zaklinacem 2 *5*
    • jezisi, co si si to dovolil? Tu sa moze nadavat iba na Skyrim. Zaklinac je posvatny ako cow v Indii.
      (par kamenov uz leti aj na mna *5* )
      • btw. vam uz nacisto jebe?
        http://www.dodirnime.com/zanimljivosti/wp-content/uploads/206-krava-1.jpg
        je zakazane slovo?
    • aha taky to pisou v recenzi:D prvne sem psal az pak četl :D
    • BoB.2
      *15*
  • Tahle hra je smutným zklamáním. Je až bolestivé dívat se na to kolik skvělých nápadů autoři měli, jak zajímavý svět se snažili vybudovat a jak moc jim to nízký rozpočet zatrhl...
  • ta hra je dobrá bohužel moje En je špatná snad si dá někdo práci s přeloženim.U mne tak 7/10.
    • Máš štěstí, podívej se na cestiny.cz
      • diky
  • michaliuz18
    prvy dojem , 8 bodov, hram hram, objavujem pekne veci lokacie, nove palice, potom 7 bodov za trapny subojovy system ,blbe animacie a pohyby, pribeh nenapinavy ,postavy zamlcane, o tom inocensovi viem viac jak sam o sebe, potom 6 bodov za to ze beham hore dole furt sa vracam vsetko som speedrunoval uz mi bolo vsetko jedno, ptm som sa dostal do dalsej kapitoli, zabil nejakeho bossa, a tam na 5 bodov lebo dalsia lokacia a to iste dokola a mega speedrun by ma zabil a uspal , takze 5 bodov, pekna hra , no dobre musi sa uznat ze hra je nezavisla robili ju obycajny typci , takze zas mega technologie nemohli pouzit, tak snaha sa ceni a odporucam mladsim hracom mozno v tom najdu viac pozitivneho ja som narocny hrac, mna oslovi skor nove metro, bioshock a taketo tituly :) toto mi za to nestalo
  • RPG a 15 hodin delka? Hmm..to se nevyplati ani poustet:)
    Ale asi pro nekoho to je ,,dlouha herni doba,, .
    mozna by bylo snazsi kdyby po zakoupeni cloveku prisel jen mail o cem to bylo, za 15 minut ho precte a dohrano, zadny zdrzovani.
    • To je pro me asi tri tydny hrani, nevim jestli me to tak dlouho bude vubec bavit. Holt lidi, kteri sedi deset hodin denne u hrani, si toho musi kupovat vic.
    • Dneska je 15 hodin dlouho.. :D
    • napr ja som mass effect nevydrzal hrat ani hodinu. A to ma byt kvalitne rpg na niekolko hodin takze sa to neda porovnavat tymto stylom.
    • Zaprvý ta hra nestojí 45€, jak je zvykem, ale 20€, zadruhý takoý Alpha Protocol byl i pod 15 hodin, zatřetí herní doba nedělá dobré RPG - pokud budu ve hře pořád mlátit totéž 20 hodin dokola, nebude mě to bavit.
  • za ty prachy dobrý, jen teda cca po 5 minutách hraní vždy error a stylem, že mi moje win8 spadnou tak, že už je rozchodí jen tvrdej restart... kdysi mi takhle padaly všechny hry, ale to byl problém vadnného hardware. Teď ale padá jen mars war logs, takže problém bude asi ve hře.
  • Keyz
    Škoda, podle videa to vypadalo dobře.
    • tak moja recenzia je taka ze tato hra je kvalitna a je velmi odlisna od tych beckovych rpgciek co ahlcuju tento svet.
    • posuzujes hry podle hodnoceni na nejake strance nebo co ? a nebo si i hral a zklamala te? jestli to prvni tak si uprimne imbecil
      • Keyz
        Pak jsou imbecilové všichni kdo posuzují něco podle hodnocení někoho jiného.
        Každý přece nemůže zkoušet vše aby to mohl osobně hodnotit.
        Podle recenze to nevypadá dobře a hru jsem nehrál.

        Kdyby řekli, že vynalezly nový přístroj na léčbu rakoviny tak přece neřeknu "Nebudu imbecil, získám rakovinu kůže abych mohl vyzkoušel zda ten přístroj je opravdu dobrý". Prostě budu věřit tomu co se píše i když to nemusí na 100% pravda.
        • Bohužel pro mně recenze her zde na Tiscali rozhodně nejsou směrodnatné, velmi často se liší s mým osobním hodnocením, a podle komentářů rozhodně nejsem jedinný. Navíc mi přijde, že hodnocení her je skoro dělané podle marketingu či hypu. AAA hry dostávají běžně hodnocení 8, 9, skoro bez ohledu na to co hra opravdu nabízí.
        • Ono by byl nápad taky si přečíst jiné recenze než tady, přeci jenom je recenze čistě subjektivní útvar a tedy se to někomu líbit može a někomu ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit