Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takova blbost to uz i codko me vic bavilo dohral sem to za 7hod a konec ze se znici vsechny mass reley je pekne klise urovni codka
    • Mizerná uroveň trollingu
    • Ringwraith
      Velmi slabý pokus, když uvážíš, že pravý Trol.diskuzni už má dávno jiný avatar.

      http://games.tiscali.cz/profil/Trol.diskuzni/
      • Ach ta láska - hory přenáší *2* *1*
        • Ringwraith
          Věřil bys, že jsem si chvíli říkal, jestli nejsi ten napodobitel zrovna právě ty. *15* *3*

          Ale to je teď fuk, nebudeme přece dál psát off-topic k recenzi na takové dílo jako je Mass Effect 3.
          • Hele možná sem píšu často, ale zas tak to neprožívám, abych tady rozjížděl nějaké ehm pokusy na "intriky".... Nn nebudeme ;-)
      • no a? apson tu amem dva dementy :)
    • To, že na tebe reaguju je samozřejmě jen známka mojí nízké inteligence *12*
  • MickTheMage
    Ak je pravda, co sa pise tu: http://www.pcgamer.com/2012/03/06/mass-effect-3-war-assets-and-readiness-how-multiplayer-affects-your-ending/ Vobec by som sa s vysokym hodnotenim hry neunuval, nech je sebelepsia po pribehovej, ci hratelnostnej stranke. Pretoze je to skratka jedno velke svinstvo :( Ergo tlacia na nieco, co mnohych nezaujima a znemoznuju im dosiahnut lepsi koniec, nez by si priali a to podla mna nie je koser.
    • sleepless
      No, nejlepsi konec muzes ziskat i bez hrani multaku, jen je to obtiznejsi viz veta z toho clanku: "It is possible to get the best ending in single player without playing multiplayer, but it’s twice as hard". Jinak ano, je to trosku podpasovka.
      • Cahir
        Aspoň je to výzva. Možná to některým teoretickým fyzikům, resp "pravým" rpg hráčům zavře hubu.
        • ME 3 není RPG, ale third person shooter.
          • Cahir
            O tom, co je a není rpg se tu v minulosti vedli sáhodlouhé diskuze a nakonec jsme se ničeho nedobrali. Důležité je, že neexistuje žádná seriózní definice, která by ME z množiny rpgéček vylučovala. Podle tebe tedy není, neberu ti to. Podle mě zase není RPG Skyrim...
            • MikeKing
              "Podle mě zase není RPG Skyrim" Samozřejmě že není, protože Skyrim je simulátor turistiky *1*.
  • BoB.2
    Já čekám na češtinu snad do konce tejdne. *14*
  • Brzy se tu rozhoří vášnivá diskuze, ale do té doby: těším se, až si to sám zahraju. Jednička super, dvojka mnohem lepší...snad trojka nezklame a dovolí mi si užít příběh podle mého gusta.
  • BoB.2
    UUUuuuu.. to je fofr.
    • Wyder
      Do 18:00 bylo embargo od EA a hned v celou to nasadily vsechny hlavni CZ weby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit