Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Střílečka co se nedá ovládat? Já nevim, tak třeba 7/10
    • Overwatch
      "Nedá se ovládat" a "...nepůsobí úplně nejlépe a občas pozlobí." je docela rozdíl. Stačí si přečíst text. ;)
  • Taky jsem nadával na věci od applu, ale nedavno jsem si pořídil domu ipad, a jsem sním nadmíru spokojen. Maxe jsem dohrál za pár hodin, to ovládání mi tak strašný nepřišlo, dokonce jsem prošel i ty 2 nejhorší pasáže. A pro mně hlavní plus je cena, stojí to nějaký 2,5 eura, páni z microsoftu, nebo sony by to na store dali tak v přepočtu za 500 Kč, jen tak mimochodem mam i PS 3.
    • To ja klesnul jeste niz a koupil jsem si pred tydenm za 13 a pul mac mini jako pocitac na praci a spokojenost nejvetsi :)
      • Tak já vás v tom klesání taky doplním. Mám iMac 24, macBook Pro a iPhone 4 a se všemi jsem naprosto spokojen a s ničím nebyl nejmenší problém. Na iMacu mám zároveň jak OS X tak Windowsy, které jsem během 3 let musel asi 10x přeinstalovat, zatímco OS X běží od začátku od první instalace naprosto bez jediného problému nebo ztrátě rychlosti jak je u Win zvykem. V práci máme i iPady a ty mi příjdou taky ok, ale já osobně bych to nevyužil. Hry na ně se neovládají tak špatně, jak si lidi myslí. Na mobilu je jasné, že se to bude ovládat obtížně, ale tablet je díky velikosti displaye přecijen příjemnější na ovládání. Tak a zamindrákování odpůrci Applu si na mě mohou ulevit mínuskama *5*
  • montatatana
    ten strasnej ksicht Sama Lakea v komiksu se proste neomrzi :)
  • Ethy
    Tyhle hry na mobilní platformy nepatří. Na tabletu se to možná dá i hrát, ale na iPodu a podobných zařízení nemá člověk nárok, spíš se trápí, než baví...
    • GlaDOS
      No jo, je to tak. Když jsem si koupil prvního Samsunga Galaxy S, hned sem si tam dal několik "větších fps her" ale stejně jsem po měsíci skončil u hříček typu bludiště, Angry Birds, Doodle Jump nebo Fruit Ninja, které je aspoň zábava hrát a není to utrpení díky hodně nepohodlnému ovládání.
      • Spades
        treba galaxy on fire 2 je velka pecka a dobre se ovlada... jinak ty strilecky za moc nestoji
    • Phillios191
      Přesně tak, nepatří !! to patří jen a jen na PC :)
  • Nekupovat. Radsi si poridit po letech na PC ze steamu, nebo se prodavaji dva dily u nas i krabicove, v nejake PC klasice. Na mobilu si to koupite, reknete si hezky, vypada to skoro stejne, ale stejne to pak hrat nebudete, protoze malej displej a smatlaci ovladani. Radsi kupovat novy hry presne designovany uz na patlaci ovladani a PC klasiky nechat tam, kam patri. Klavesnice, mys, monitor.
    • Na mobilu to opravdu není ono, ale na iPadu je to dost dobře hratelné. Sice dá trošku cvik, zvyknout si na "virtuální joysticky", ale myslím, že je to spíš o zvyku. Ono bylo i přivykání si na hraní FPS a TPS na gamepadu těžké, ale časem to šlo samo.
      • na ipadu je hrani samozrejme lepsi a se sebezaprenim se to da hrat i delsi cas, ale porad je to jen smatlani po obrazovce, coz cudliky, nebo klavesy nenahradi ;)
  • Jak jsem psal již dřívě, k čemu mi bude původní atmosféra max payne, když si to nebudu moct ani pořádně zahrát? Budu jen matlat prsty display a zážitek ze hry je fuč *16*
    • Ja to mam na ipadu slusne rozehrany a da se to. Jde jen o zvyk. Kdysi me taky prislo divny hrat strilecky s mysi,pak s prichodem konzoli na joypadu. Dnes je mi to uplne jedno na cem hraju, kdyz me to bavi. A skoda, ze to kritizuji hlavne ti, co tablet nemaji..
      • kritizovat to moze ktokolvek, je jedno ci mas alebo nemas tablet. ide o ovladanie ktore je jednoducho zle
  • Takovej port bych si nikdy nekoupil - matlat prstama po obrazovce pro mě není hraní...
    • To fotka - to je autoportrét?
    • screw you.. ten tvůj avatar je strašnej :D
      • Milej pane, myslím že máte vážné duševní problémy...
        • duševní problémy? nejsem si jistý jestli mě trolluješ, ale to je naprosto normální dávat si do avataru jebáky.. asi jako si dávaji na serverech typu navratdoreality.cz lidi za avatara mrtvoly
  • Já si na tyhle starší hry pořídil netbook. Pro 11' display není nižší rozlišení problém a hra tedy vypadá pořád pěkně, navíc ovládání zůstává.
  • Pro hejtery, kteří na iPadu nikdy nic nehráli, ale s božskou vědomostí vědí, že se na tom nedá hrát, bych pouze zmínit tento joistick od Logitechu (http://www.logitech.com/en-us/tablet-accessories/for-ipad/devices/joystick-ipad) a hlavně jim doporučil nedělat ze sebe hlupáky a buď 1) si iPad (nebo jiné tablety) nejprve vyzkoušet a až pak hodnotil 2) když už si to nevyzkoušejí, tak nepsat blbosti... neříkám, že tablety jsou herní konzole, také si raději "velkou hru" zahraju na xboxu nebo noťasu, ale možná byste byli překvapeni, jak intuitivní ovládání někdy na tabletech na hraní je... a hlavně, hry jsou jenom doplněk.
    • presvedcil si ma, hned si objednavam tablet a uz sa tesim na tu uzasnu kvalitu.
      • Nikoho nepresvedcuju, aby si sel hrrr koupit tablet, jenom nemam rad, kdyz lide mluvi o necem, o cem toho moc nevi... Ale hloupy clovek proste zustane hlupakem, s tim se moc delat neda.
        • ale ludia su zvyknuty na svoje pocitae a konzoly. kto by chcel nieco co vyzera ako placka co nic nedokaze. Ludia nie su hlupi len neveria kazdej hovadine co je na trhu. To si skorej tie hodinky s vodotryskom kupis
          • Zdegenerované menšině (Slovákům) těžko něco vysvětlovat
  • No vidíte a já Max Payne 1 hrál nedávno na PC a bavil se stejně dobře jako tehdy v roce 2001. Tahle hra rozhodně nezestárne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit