Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "[...] Hawken kříží souboje těžkých bojových strojů [...]"

    *1* Fajn vtip. Pocit jakékoliv váhy v té hře není. Podle těch gameplay videí to je jen UT ve skafandrech.
    • sleepless
      Covece, neni to MechWarrior nebo Earthsiege, ale neprijde mi, ze by to byly "papundeklove krabice". A zamer tvurcu je taky trosku jiny, ale uvidime, maji jeste cely rok :)
      • Jaký pak člověče! ^^

        No opravdu, pokud vím, neexistuje žádná maximální rychlost otáčení. Onehdá jsme se tu tomu s někým smáli. Nebo ten manévrující robertek tady. Pochopitelně to jsou všechno jen spekulace, dohady, drby a fámy, ale od toho snad ven vypouští videa, obrázky a jiné informace, ne?

        Jen říkám, že jakýsi pocit velké hmoty tam je leda z těch kroků, jinak se to vše pohybuje přibližně jako lidi, proto přirovnání k UT. Nebo kvůli jednotným HP.

        Jdu si zahrát Mechwarrior 3, přidá se někdo? :D

        Ale tu hvězdičku si budu pamatovat.
    • Co máte pořád proti UT?Je to skvělá MP hra, o skillu a s maximálními možnostmi modifikace, jaké jsem neviděl ani u CS 1.6.Já ji miluju a to nejsem příznivcem MP ani CoD:MW stylu hraní.Tak už se někdo vyjádřete, proč je ta hra tak strašná?Protože nemá singl?Zrovna u téhle hry mi nevadí?Nebo že je to Sci-fi?Já mám Sci-fi rád.A nebo snad že je to hektická akce?Ale v tom je právě její krása, v tom bitevním chaosu...v tom že dostat frag je otázka vteřin.A tento styl právě UT sedí jak p*del na hrnec...ale to nepoznáte z fragvideí..ale až jakmile si hru zahrajete...hrál jsem všechny díly UT, hlavně UT2004 dohromady asi 3-4 roky a pořád mám pro ni slabost.Tak v čem je tak špatná?Prosím argumenty.
      • Nikdo neříká, že UT je něco špatného. Maximální možnosti modifikace má třeba Freespace. UT singl mají odjakživa. A navíc mám neblahé tušení, že UT99 jsi hrál někdy v době ne dávné a jen proto, abys mohl psát cizincům na internetu "HRÁL JSEM VŠECHNY UT".

        A mimochodem, každý týden si najdu pár hodin na speed freak instagib akci.
        • UT možná mají singl jako formu tutoriálu kdy jsou pouze živí hráči nahrazeni boty a tomu se podle mě nedá říkat singl...ani v UT3 kde byly opět MP mapy s boty, jenom to mělo cosi jako příběh.A ne, opravdu jsem hrál všechny UT (UT2003 jenom demo ale jelikož je celé UT2003 obsaženo v UT2004 je to myslím jedno).Je pravda že už nějakou dobu nehraju, ale když jsem hrál, hrál jsem proto že mě to bavilo...ne abych si tu mohl honit ego.Takže máš asi opravdu jen tušení.Freespace jsem nikdy nehrál tak nemohu porovnávat.
          • Boti jako tutorial? Ty's asi nikdy nezkoušel hrát s godlike botama, co? ^^

            Takže UT99 jsi hrál nebo zkoušel?
            • No nevím,když jsem to poznal zrovna podle toho nápisu *1* v UT3 je při fragu úplně stejný, ale je pravda že je to divné, určitě nebylo nic složitého ho změnit...Instagib mě bavil, ale jenom v UT2004...v UT3 jsem neměl dostatečné average FPS (20-50,podle mapy, to víš ,notebook),a je pravda že boti jsou tam celkem přesní, ale minimálně v UT99 a UT2k4 mají i slušnou UI.Navíc já nemám dobrý aim s shock riflí, spíš mi to šlo s tím raketometem.
            • Většinou lidem nevěřím, zvlášť když mi odporují.

              Síla godlike botů je ve zbraních, které zasáhnou hned. Právě ten instagib je s nimi opravdu těžko hratelný ^^

              Jo a Hawken opravdu je dělaný pod UE3, ale nemyslím si, že jakékoliv prvky na HUDu s tím mají něco společného. Jestli jo, tak mě někdo opravte.
            • S godlike botama jsem hrál, máš pravdu že byli dost těžcí, na některých mapách mi dali i na p*del občas....ale to nic nemění na tom že proti lidem se hraje lépe. UT99 jsem hrál asi rok, UT2004 zhruba tři (s ním jsem začínal) a UT3 asi půl roku.Ale na malých mapách a s rocket launchery se ani Godlike boti nechytali *1* například Morbias.Na druhou stranu takový Onslaught, resp. Warfare se proti botům lepším než Adept nebo Masterful v podstatě nedal hrát, to už bylo lehčí s lidmi.Z univerza jsem hrál ještě Unreal (skvělá hra) a Unreal II:The Awakening (blbost, snažící se vydělat na jménu).Hele, nevím proč mě tu pořád podezíráš že jsem UTéčka hrál dohromady pět minut.UT2004 byla moje nejhranější hra.A v UT99 mám nainstalovaných nějákých 500 , možná víc map a všechny jsem zkoušel s boty.
      • Precti si ty prispevky nahore jeste jednou a mozna pochopis. Nikdo totiz nic spatnyho o UT nepise.
        • Dobře to beru...ale já jen že věčně někde čtu "je to jako UT" a ve stejném příspěvku zas "ta hra (ne UT) je kravina" .Nebylo to namířené přímo proti tobě.
          • Ono keď sa ti niekto snaží predať jablká a tvári sa, že sú to hrušky, tak tam proste niečo smrdí *4*
            • Drasťa:aha, už to chápu, díky *1*
              Btw:neni ta hra náhodou taky na Unreal3Enginu?Soudím podle nápisu při fragu, má stejný formát jako v UT3.
            • Ze se mu nelibi kdyz souboje obrich robotu nevypadaji jako souboje obrich robotu.
            • Můžeš mi to vysvětlit, prosím?Nerozumím kontextu. *4*
          • Resp. nebylo to namířené proti Aoyagimu....
    • Jo, tady jde jen o vizuál, který je fakt pěkný. S mecha akcí to nemá mnoho společného (nulová váha robotů, nezničitelné a neinteraktivní prostředí). Třeba to bude ale dobrá quake-like akce.
      • No jo, BattleTech mechy to ale nikdy nebudou a oni se na to patrně snaží lidi nalákat. Samozřejmě jako takový pomalejší Quake to nevypadá špatně.
  • Free to Pay my ass mother*uckers....
  • Můžeme se jen modlit aby hru nezničil free to play model a i když lidi od LoL topí v penězích, model co tam je hru zničil, komunita co je v té hře je katastrofální, proto jsem to taky přestal hrát
    • LoL nici jeho komunita. Hram to dost dlho, ale uz sa mi rozum zastavuje, nad imbecilmi, co to hraju. Hra ma sice dost bavi, dalo by sa povedat, ze je to hra pri ktorej som vydrzal najdlhsie s chutou ju stale hrat, ale proste ta komunita sa uz neda vydrzat. Treba hrat jedine s priatelmi, inak to uz ani snad nejde.
      • LoL zničili vývojáři právě tím, že hru udělali i pro takové imbecily. Komerční upřednostnění platících nad hrou samotnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit