Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U článku bylo možná vhodné zmínit, že česká PSN dostane DLC pravděpodobně až ve čtvrtečním updatu (v úterý mají updaty vždy jen Amíci), u XBL nevím jak jetos časama updatů a jestli už je DLC u nás k mání. ... jelikož doteď tam Gaige není *10*
    • Ha! *4*, tak na PSN Gaige ještě ke stažení není, ale my co máme premium club už jí máme od patche dostupnou *15* *15*, teď mi při hraní za Zera dropnul nějakej novej obleček pro Gaige, tak jsem schválně skusil pustit New Game a divil jsem se, ona je na výběr *1*
      • Tak později večer se už objevila i na PSN
    • nebo se pletu a DLC ještě není dostupné, protože v americe ještě nemají 10.10. ?? V nejvýchodnější části by teď měli mít slabě před půlnocí .... no uvidíme :D
  • hentaiii
    áá.. to zase bude nářku jako u mass effectu.. uvědomte si lidi, že klasický pc hráč musí prosit rodiče i na peníze na brambůrky.. co teprv dlc v hodnotě nebesa-otřásajících 8 euro.
    • Mas to popleteny, PC hrac jen neni tak pitomy aby za jednu copatou holku platil petinu ceny cele hry. *6*
    • Co se to tu denska zase sešlo za verbež?
    • No vzhledem k tomu že jsou pc hráči banda socanskejch pirátů a voličů levice tak to stejně upiráti a za ušetřený penize koupí a vychlastají okenu.
      • Tvrdí študentík žijící z kapesného od dědka a báby. Tak ses nám tu vyblil a teď zpáky na iDnes bojovat za TOPácké hyeny, které kradou peníze určené postiženým dětem *11*
      • hentaiii
        a pančovaný chlast *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit