Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozná blbost ta hra...
  • Odulin
    Tohle mě baví. Trochu mi mrzí kamera a že neznám víc MGS univerzum, abych si víc vychutnal různý postavy a narážky. Na Bayonetu a DMC sice u mě nemá, ale rubačka je to víc než slušná.
    • spoock
      kdyby si znal MGS univerzum, tak tohle pošleš do míst, kde slunce nesvítí, já to tam poslal a jak mi je fajn
      mám raději Raidena v MGS4, není hratelnej a vypadá konečně cool, v MGS2 to bylo utrpení, i když konec měl dobrou pointu
      • Mám ti říct, co bylo skutečné utrpení?
        • oooh Jesus noticed us
      • příběh MGS série se zbláznil s příchodem čtyrky, Sunny mi lezla na nervy, Raiden pořád brečel s useknutejma rukama, Otakon je naprostej dement, co to do řiti bylo s těma Irvingama a skoro nic mi nedávalo smysl, i když jsem dohrál tři předešlý díly....co tady kecám, stejně jsem to dohrál několikrát a neřešil to :D a to radim i tobě, bav se, neřeš a užívej si ten šílenej příběh co kojima dal dohromady
  • 8? jediny co na tom bylo poradnyho byly animace... jinak nuda, dohrano za par hodin, uz je to pryc.. uz se tesim na metal gear solid ground zeroes a doufam ze mi to spravi pohled na MGS
  • asi jsem z moc starý generace, ale MGS je Snake a ten je o plížení, geniálních bossech a příběhu jak z hollywoodskýho A filmu. Tedy nějakým zázrakem jsem na PC sehnal originál 1. díl někdy v roce 2000 (a loni si ho opět projel).

    Tomuhle ale říkat MGS je trochu moc mimo mísu.
    • Tohhle ale neni MGS, ale MGR.
    • Jsi asi jediný, kdo tomu říká MGS. My ostatní zůstaneme u MGR.
    • to je frajer
      • Bongila ty frajere
        • Bonjella uzenáči
  • michaliuz18
    popi*i hra, jedna z najtazsich ake som kedy hral, tie posledne suboje s bossmi, clovek sa pri tom spoti ,vymačka totalne ovladac a strati vsetky nervy
    snad mi vadila len repetivnost subojov a nepriatelov ale hra nieje na tolko dlha cize to bolo dobre vybalancovane ze v najlepsom treba prestat, lebo by to ptm mohlo nudit ... proste fajn hra, fajn vsetko a hlavne Metal gear prvky ako krabice a ine haluze, ..neomrzi :)
    snad bude casom aj mgs 5 na pc :D
    • Jack1947
      Na mne az moc HC, proste to tempo jsem nestihal ale dam tomu sanci i tem (DLC).
    • Ovladac? To nekteri pcckari nebudou spokojeni *1*
      • michaliuz18
        tak nech plačú , niektore hry sa ale na klavesnici tazko hraju, hlavne hack&slash ako dmc ,ci castlevania, ci zavodne hry
        kto to nechape a je zavisli len od klavesnice a hejtuje ovladace je len zadubenec
        • Ristoro
          Můžu souhlasit. Ty komba v DmC 5 jsou na klávesnici šílené. Ale ovladač mi prostě nesedí :/. Můžeš to prosekat jedním kombem, ale je to nuda. Ten pocit, když člověk udělá nemožné kombo je prostě nepřekonaltelný :D.
          • hmm, šialené na klávesnici??? slabé slovo, jedna z menšej rady hier kvoli ktorej mám doma zase novú klávesnicu a myš, letecké dni v návale zúrivosti neprežili pri náraze do steny.... :-D
        • prudislav
          no ja dojel jak MGR/DMC5 tak castlevanii bez problémů (ny vyssi obtiznost)
          • jseš fakt dobrej, smekám před tebou svůj imaginární klobouk lorde character action her
        • Tak to mas pravdu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit