Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musíš trénovat offensive defense, nebo jak se ten move jmenuje :D
  • tak teď už jde jen o vkus no :D mě kratos nebavil, protože byl pomalej a jeho pohyby nebyly nijak zajmavý, jediný co mě drželo bylo, že jsem mu fandil po celý tři původní hry, aby získal svojí odplatu :D každopádně je to holt nuda, japonský akční hry jsou ujetější, kreativnější a tim pádem i zábavnější
  • příběh MGS série se zbláznil s příchodem čtyrky, Sunny mi lezla na nervy, Raiden pořád brečel s useknutejma rukama, Otakon je naprostej dement, co to do řiti bylo s těma Irvingama a skoro nic mi nedávalo smysl, i když jsem dohrál tři předešlý díly....co tady kecám, stejně jsem to dohrál několikrát a neřešil to :D a to radim i tobě, bav se, neřeš a užívej si ten šílenej příběh co kojima dal dohromady
  • pomalej a jednoduchej, uz chapu, ze si ho nekteri stejnych charakeristik nechavaj vytetovat *5*
  • Je pomalejsi, citelnejsi a hlavne plynulejsi. Takovej krasnej tanec s retezy. A ten posledni souboj v jednicce na hard mi prisel tezkej opravdu dostatecne :D
  • jseš fakt dobrej, smekám před tebou svůj imaginární klobouk lorde character action her
  • hrál jsi bayonettu?
  • god of war je takovej pomalej a jednoduchej no, to asi většině lidem tady sedne
  • ringmancz
    to není moc čím se chlubit, začínat na vyžírce
  • sice god of epic music jak se o něm píše, ale do mgr by se to vůbec nehodilo, tím. Souhlasim s tim, že soundtrack je super, dokonale sedí k tempu hry a třeba hudební doprovody k bitce s rexem, mistral a monsoonem jsou dokonalý
  • Tak tvrde bych to neodsuzoval ale ta kamera tam byla teda hodne protivna... fakt hodne...
  • je dobrý, že nemáš rád klišé a zároveň se ti podle tohohle líbí MGS1 :D kterej je mimochodem super a jedna z mejch nejoblíbenějších her a MGR ocení hlavně lidi, co se dokážou bavit šílenstvím, jednoduchostí příběhu a nekonečnou akcí, je to dokonalá hra, na vypnutí a odreagování a ještě k tomu od platinum, mistrů svýho žánru. Kopající roboti na kuřecích nohách byli už v MGS4 kdyžtak
  • jo no fakt bi to chtělo
  • Bongila ty frajere
  • Tahle hra je důkaz, že Jesse Cox je jeden s géniů game castingu, MGR Rev sleduju na jeho You T kanálu, a dobře se bavím - přesto že je to jedna z nejhorších her co znám.
    Chápu, že hack and slash milovník v tom může najít nějaký nový obsah, ale forma je bídná slátanina všech cliché co znám, další samurajské meče, hi tech obleky a ušatí blonďáci vs kopající roboti na kuřecích nohách ...
    Jediný důvod proč jsem na tenhle japonský bizár narazil je ten, že jsem před mnoha lety hrál na svém PS1 Metal Gear Solid, ... ale tohle je úplně jiná hra.
  • J*bať finálneho bossa skoro 40 minút v kuse, keď mal 15% života, tak zdechnúť, lebo som sa zabudol v sekunde vyhnúť a správne seknúť katanou a potom si to ešte 5x zopakovať sa len tak nevidí.....pev
  • RazorProduction
    chtelo bi to videorecenzy myslim... *7*
  • Thomas Jacob Bergensen - aka Two Steps From Hell - Album Illusions
  • Jack1947
    Na mne az moc HC, proste to tempo jsem nestihal ale dam tomu sanci i tem (DLC).
  • michaliuz18
    jeden z naj soundtrackov aky moze hra mat, epicky suboj s bossom a do toho rock metal zo spevom ... sa len tak v hre nevidi ze by sa spievalo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit