Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že neudělají i tu HD edici ala na Xbox 360, tedy MGS 2, 3 a Peacewalker pro lepší pochopení děje Phantom Pain.
    • Miserius
      Před Phantomem se odehravaj: Snake Eater, Portable Ops, Peace Walker a pak Ground Zeroes...
    • Gambit92
      Spíš Legacy kolekci ... tu bych vám PCčkářům přál víc
      • Jasný ale to by nešlo asi skrze Sony kvůli čtyřce, u těch "Big Boss" her by byl menší problém a jednička pokud se nepletu na PC byla
        • prudislav
          Dvojka taky
  • hahahahahahaha
  • http://gaben.tv/
  • I came..
  • Corvus
    Na Steamu hozeno do seznamu přání :-) Tak už jen nezbývá než doufat ve fyzickou kopii v krabičce. Osobně se mi splnilo vydání The Evil Within a MGS na PC, teď už snad jen Okami a The Last Of Us...
    • Viděl jsi snad někdy nějakou Sony exluzivitu na PC? Naivita některých hráčů je neskutečná...
    • Tak The Last of US se ti opravdu nesplni :)
  • To jste mě ráno krásně překvapily!!!
  • mam pocit že kdo nehrál predešle dily bude ztracenej a nebude vedet o co jde, protože to vypada že je to hodne pribehova hra. jinak snake je desne nesympatickej
    • Neni to snake ale Big Boss neboli otec všech snejku *4*
  • Výborně ještě remake původního Dark Souls a budu opravdu štastný jako blecha
    • Jakože Dark Souls: Prepare to Definitive Edition?
      • jo něco takového.. chci původní hru v pořádné grafice... nejlepší hra minulé generace si zaslouží nový kabátek..
  • nic zajimaveho, jdeme dal.
    • dal kam ? :D
  • Je srandovní, jak se tu vždycky objeví taková zpráva chvíli po tom, co to někdo ze čtenářů dá do bleskovek.
    • ales.smutny
      Nebo je to tím, že třeba tohle jsem psal až ve chvíli, co to potvrdil Kojima v přímém přenosu a nespoléhal se na neověřené tamtamy :)
    • Miserius
      Ctenar vetsinou sesmolí 2 řádky a prdí na to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit