Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lepší herecké výkony jak nějaké Ačkové tituly, tohle chce celý film *3*
  • Ruština dokáže být tak depresivní jazyk...
    • Dokáže? Ona je... =D
    • No jako metro2033 V rustine bylo bozi ... ja sem to nejdriv hral v default anglictine, ale strasne me tahala za usi... tak sem to prepnul on rustinu a zacal sem zas od zacatku a musim rict, ze v primym srovnani cela hra najednou stoupla v mejch ocich este vejs nez byla.

      Fakt doporucuju metro v originale =) !
      • A da se dat, aby mluvili rusky a menu/tituky bylo anglicky kdyz neumim rusky ani slovo? Nebo jak jsi to hral ty? Budu ted hrat ranger obtiznost a hrat na dobrej konec.
        • No da Ja mam steam verzi a ted teda si nejsem jistej jestli sem jazyk prehodil v menu na steamu nebo ve hre, ale myslim ze to bylo ve hre... v audio options...

          Zbytek zustal Anglicky vcetne tytulek ... myslim ze se da vynutit i cestina na steamu ... takze CZ subtitles a rusky audio.... ale neni to moc presne prelozeny...

          jinak Prectete si knizku Metro2033 ale az po zahrani hry =D ne obracene, verte mi =)
      • Stejně je na tom i Stalker.
        • Souhlas. Pripada mi ze anglickej dubig s tim jejich pseudo prizvukem tomu dave nezadouci groteskni nadech, zatimco dubing od autoru je nejen ze autentickej a lip zahranej, ale i hlasy mi pripadaj takovy proste stary drsny chlapy a ne banda pubertaku na pifku...
    • Danny28
      Účel splnila *15* atmosféra je tam o moc lepší.Ne nějaká zkomolená anglo-ruština.
  • Chtělo by to celovečerní film na motivy Metro 2033, četl jsem i knížku a ta atmosféra je úžasná... *14*
    • obě knihy jsou úžasný, 2034 je možná i malinko lepší *5*
    • Asharak
      Doufám že se udrží i v Last Light... protože právě tohle je na M2033 to nejlepší. *4*
  • udělat z toho celovečerní film, kde by byla zachycena i ta evoluce lidí v metru během těch 20 let, to by bylo hodně dobrý!
    • Podívej se na docudrama The Threads. Nejlepší film, co kdy vznikl na téma "jaderná válka je svinstvo".
  • AncaDlanca
    Takhle maji vypadat trailery!!! *14*
  • To je az prekvapive dobry!
  • Čo dodať, rusi vedia chyťiť za gule, aj za srdce, už aby to vyšlo, dufam že už žiadny odklad...
  • Všimli ste si prístup východných štúdií? Zaklínač + Knihy, Stalker+Knihy, Metro+knihy a všetky 3 hry sú super, nie ako herný paskvil Game of Thrones
    • Co presne myslis tim "Stalker+Knihy"? Znam jen Piknik u cesty a hra si z tehle knizky bere jen vzhled prostredi (dokonce ani ne polohu, protoze knizka se odehrava v usa). Pokud je jeste nejaka jina s timto "svetem" rad se necham informovat.
      • V USA se Piknik mám pocit neodehrává :-)
        • Ted jsem se to snazil najit a nikde to USA neni zmineni, tak nevim kde jsem to vzal :) Nejblizsi popis byl "Na Západě, v oblasti města Harmond".
          Dik za pripomenuti.
      • že v hrách dbajú na pridanú hodnotu, je to rozšírenie hry do väčšieho rozmeru, akoby rast fantázie, kým západné štúdia s GOT udusia aj to málo čo tam je, prečo nezačali to RPG zlodejíčkom, potulujúcim sa po bordeloch, ktorý sa vypracuje na vraha nejakého následníka? To by bolo rpg zo sveta GOT
    • Game of Thrones je taky podle knihy
      • viem, ale koľko dostala ta stratégia a teraz to RPG = nevyužitý potenciál v strašnej grafike, v tom RPG stála za niečo iba tvorba postavy
  • Amylee.Anderson
    To by byl skvělej film. Post-apo můžu :P
    • Presne tak. Post-apo filmou je malo a tento kratky trailer je jednoducho epicky. .. Taktiez aj ta Rustina umna vyhrava. Je to krasn jazyk.
    • no Kniha je to super =)
      • GlaDOS
        Druhá kniha už ani ne.
  • Jak tam ti lidi řvali za těmi dveřmi a pak přestali tak mi naskočila hodně hnusná husina...
    Jestli něco takového dokáže později i hra tak 10 z 10...
    • NO jako v metru2033 je hned v uvodni casti, kdy to tam prozkoumavas jedna takova pasaz, Kdy si tam malej kluk kresli na zemi a tata se pta co kresli.
      Kluk ze prej dum kde budou bydlet i s mamou. Pak se malej zeptak kdy se vlastne mama vrati a ten tata se horce podiva do daly a pak rekne ze uz brzo. +tohle v ty rustine. A reknu ti ze sem si musel chvilku zamrkat abych na ten monitor videl... nejak me to dostalo - dobre zahrany.

      Tyhle rusky/ukrajinsky veci maj u me v srdci special place =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit