Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    hele ti negři zas vytahujou dlc před vydáním, že se nestydí
    • :D

      Škoda že ti můžu dát jen jednou +1 :)
    • Moje řeč Heinrichu
  • Radioaktivni_surikata
    To by mě zajímalo, kolik lidí dá přednost multiplayeru v Metru před Battlefieldem, Codem apod. Podle mě skoro vyhozený peníze, mohli by je investovat líp, do singlu, optimalizace nebo tak.
    • Paulcz
      Třeba se najde někdo kdo má vkus nebo tak něco a Battlefield a podobný věci mu lezou krkem :)
      • někdo určitě ale ne dost
  • a dost zapínám adblock blbéj přehrávač Reklama na energeták na hlavní strance a podobné věcí je mi líto kluci ale vaší šefové tu reklamní politiku budou muset překopat a myslím že to udělá víc lidí
    • ja bych sem bez adblocku ani nevlez :)
  • Ranger obtížnost jen pro předobjednávky.. 5 DLCs.. Ždímačka hadra *12*
    • aaaneeeeboooo... jo ,vlastne jo, muzu si to stahnout a tim dostanu vse + navic se vyhnu vsem DRM kravinam co na to naplacaji
  • Tak túto správu som počul aj ja ale namiesto 5 Multi bolo písané 5 Single s pohľadu iných osôb v Metre tak teraz neviem ako a čo :D
    • Jestli sem to dobře pochopil, tak nic co by navazovalo na konec příběhu MLL, ale na průběžné příběhy vedlejších postav, souběžně s hlavím dějem...a MP taky jako dobrovolný DLC *4* Což se mi zdá jako jedno z nejlepších oznámení z her vůbec...prostě ten kdo chce JEN hru, dostane hru s ranger packem a vším všudy, s celým příběhem (na jako Mass Effect 3...). A kdo by náhodou chtěl nášup, tak si může pořídti MP DLC a ty vedlejší příběhy *3* Nicméně majitelé základní hry vlastně o nic nepřijdou *3* Palec nahoru !
  • MP obecne moc neholduji, na druhou stranu za "osmihodinovy" singl devet kil nedam. Takze si pockam na prvni vlnu slev. *6*
  • Jestli dopadnou DLC jako u Borderlands 2 tak potěš pánbůh :D Multiplayer asi nebude pro mě (myslím si že bude podobný Stalker CS/CoP MP, takže o ničem), taky bych spíš uvítal CooP v otevřeném světě.
    • Tak zrovna u B2 jsou DCL skvele oproti jinym hram.
      • Ve srovnání s DLC Broderlands 1 jsou ubohá ;)
        • Treba areny v prvnim dilu jsou v druhem o 200% lespi.
      • Oprava-DLC
  • DLC, je mor a mor se šíří všude, takže i tady. Multiplayer... třeba ho i vyzkouším, ale prim je singl. Maximálně jsem nadšen z toho, že je tu možnost, že by vznikly nějaký módy. A komunita by mohla z dobré hry udělat skvělou, případně ještě lepší.
  • Zase DLC, njn hold je taková doba, ale místo multiplayeru bych si radši představil co-op pro 2 hráče, možná i pro víc, samozřejmě s upravenou obtížnosti AI.
    • DLC sucks a tak nějak jsem doufal, ež se tomu Metro vyhne.

      Naopak já se na MP v Metru těším. Hlavně na to prostředí a jak to pojmou. Doufám jen, že to nebude jedna obrovská volná mapa, ale že tam budou sítě tunelů, tunelů metra, místnosti a tak. Prostě že sis tím pohrajou a bude to jako mapy (teď odvozuji z prvního) v SP.
    • Souhlasim..
    • Kingo1983
      Si pamätám na HL Opposing Force jak som kupoval. Tomu sa hovorí datadisk a nie jeden kostým vlka a valaška pre Connora za 10euro.
      • Mimochodem nejlepší "datáč" jaký jsem kdy pořizoval - nová neuvěřitelně dlouhá kampaň odehrávající se v době událostí původního HL z opačného pohledu, novými zbraněmi a napínavým dějem. To u DLC už asi neuvidíme...
    • Když to tak vezmeš tak dříve se tomu říkalo Datadisk a též jsme to museli přikupovat, dnes to má jen jiný název, ale význam je prakticky stejný.
      • Vydat datadisk o nulové hodnotě obsahu (viz. pár zbraní od začátku hry, nějaký ten skin nebo "arena mod" atd.) by si v tehdejších dobách málokdo dovolil vydat. Dnes se DLC říká každému prdu a tahá se tak penízky navíc... S DLC jsem skončil po Mafii 2, kde jsem očekával "datadisk" s prodloužením příběhu a namísto toho... Bohužel *13*
        • Je jasný, že máte všichni pravdu, a je to fakt hnus kam se herní scéna v tomto směru vydala.
        • Psát koment a telefonovat najednou mi koukám nejde *15* takových nesmyslných chyb... Příště jedno po druhém *1*
      • A v tom se pleteš, význam stejný není. U většiny her je DLC naprosto nesrovnatelné s tehdejšíma Datadiskama.
        • Ale jo když se vezme DLC pro multiplayer a dáš za něj přes tři kila a ono to obsahuje jen dvě mapy to je poděl, ale pokud to přináší do hry nový příběh a nějaké ty hodiny hraní tak je to vlastně stejný :)
          • Nechci Vas nijak urazet, ale je videt ,ze jste tu dobu, kdy zadny dlc neexistovaly a na datadisk se cekalo pul roku, rok vubec nezazil. Jako dobrej priklad datadisku muze slouzit Yuris revenge k RA 2 nebo Brood wars k sc.
            • To co se dříve nazývalo datadiskem je dneska plnohodnotný titul (ideální příklad SC2 a jeho "datadisky" Heart of the Swarm, Legacy of the Void). To co je dnes DLC bylo dříve běžným patchem..
            • No hraji od dob kdy Basic byl nejzákladnějším programem na tzv Computeru a sám jsem dal do oběhu několik textovek, takže jsem v herní scéně už zažil lecos a samozřejmě tedy i dobu Datadisků, tím co jsem napsal jsem nechtěl říci, že je to zcela to samé, protože i dnes jsou DLC a DLC které stojí za to a ty jsem tedy nazval Datadiskem.
          • kubi-wan
            Až na to, že dřív se datadisky nevyvíjely současně se základní hrou... DLCčka tak bohužel nezřídka vznikaj. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit