Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jasný, že máte všichni pravdu, a je to fakt hnus kam se herní scéna v tomto směru vydala.
  • Psát koment a telefonovat najednou mi koukám nejde *15* takových nesmyslných chyb... Příště jedno po druhém *1*
  • Vydat datadisk o nulové hodnotě obsahu (viz. pár zbraní od začátku hry, nějaký ten skin nebo "arena mod" atd.) by si v tehdejších dobách málokdo dovolil vydat. Dnes se DLC říká každému prdu a tahá se tak penízky navíc... S DLC jsem skončil po Mafii 2, kde jsem očekával "datadisk" s prodloužením příběhu a namísto toho... Bohužel *13*
  • kubi-wan
    Až na to, že dřív se datadisky nevyvíjely současně se základní hrou... DLCčka tak bohužel nezřídka vznikaj. *9*
  • Ale jo když se vezme DLC pro multiplayer a dáš za něj přes tři kila a ono to obsahuje jen dvě mapy to je poděl, ale pokud to přináší do hry nový příběh a nějaké ty hodiny hraní tak je to vlastně stejný :)
  • A v tom se pleteš, význam stejný není. U většiny her je DLC naprosto nesrovnatelné s tehdejšíma Datadiskama.
  • Když to tak vezmeš tak dříve se tomu říkalo Datadisk a též jsme to museli přikupovat, dnes to má jen jiný název, ale význam je prakticky stejný.
  • MP obecne moc neholduji, na druhou stranu za "osmihodinovy" singl devet kil nedam. Takze si pockam na prvni vlnu slev. *6*
  • Jestli dopadnou DLC jako u Borderlands 2 tak potěš pánbůh :D Multiplayer asi nebude pro mě (myslím si že bude podobný Stalker CS/CoP MP, takže o ničem), taky bych spíš uvítal CooP v otevřeném světě.
  • DLC, je mor a mor se šíří všude, takže i tady. Multiplayer... třeba ho i vyzkouším, ale prim je singl. Maximálně jsem nadšen z toho, že je tu možnost, že by vznikly nějaký módy. A komunita by mohla z dobré hry udělat skvělou, případně ještě lepší.
  • Zase DLC, njn hold je taková doba, ale místo multiplayeru bych si radši představil co-op pro 2 hráče, možná i pro víc, samozřejmě s upravenou obtížnosti AI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit