Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Microsoft by si měl najmout novou armádu právníků, protože tohle bude efektně fungovat do doby než se první uživatel přerazí o stolek, nebo rozběhne v zápalu hry plnou rychlostí do zdi *15*
  • Hezká myšlenka. Koukam, že v americe stačí na patent koukat na Star Trek. Ale pochybuju, že mají víc, než jen tu myšlenku.
  • Tak chtít může, když mi to bude chtít i zaplatit, tak se proti tomu vůbec bránit nebudu. Bude to mít podporu podkrovních mítsnotí? :D
  • PS3Hrac
    Tohle určitě najde využití například v Jehličkově ústave tam je alespon nikdo neuvidí *1*
    • Přitom stačilo jen napsat: ...tady u nás... *3*
    • Magister_Peditum
      V Jehličkově ústavu to využití asi nenajde. *3*
  • Bez holografické projekce to bude o ničem :) A pokud by to mělo o nečem byt stalo by to tak 100 k a více:)
  • Microsoft chce být všude a mít všechno, ale nic nedotáhne do konce.
  • MS by radeji mohli vrazit nejake grose do exkluzivnich her, to neustale zdimani tri znacek ( Forza, Gears of War, Halo) zacina byt trochu unavne.
  • Tohle je o ničem, až pustí holopaluby jako ze Star-treku to bude teprve revoluce. *14*
    • Magister_Peditum
      Matrix!
      • tam uz jsme
  • Asharak
    Super. Konečně odvětví, ve kterém MS vede a jaké rozšiřuje :| :) Teď můžu navrhovat do domů speciální kinect místnost :D mmm
    • No to klidně můžete, ale jsem zvědav jaká by byla poptávka *4* . Já bych takovou s dovolením přihlouplost doma mít nechtěl. Na co? Abych více cítil, že jsem ve hře? Abych se více pohyboval? Abych za to zbytečně utrácel peníze a pak nabyl zjištění, že peníze byly vyhozeny z okna úplně stejně jako za Xbox 360 s Kinectem?

      Né díky. Když se chci pohybovat, tak si jdu zaběhnout lesíkem a zpět a navíc je to aspoň přirozené. A i s mým 1440x900 monitorem u PC jsem občas ve hře více a déle než bych si přál... *15*
      • Asharak
        Všichni nejsme stejní. *2* A jo, přesně pro ten pocit. Jen tu chybí fantasie, co vše za projekty by se s těmi zařízeními daly dělat, že? *3*

        A ten argument už mi pomalu leze na mozek, pokud to všichni myslí mermomoci vážně. :D Jde tu o pole hry/virtuální realita/požitek z hraní, resp. jeho další podoba, né o běhání/sportování venku. Čím víc možností, tím líp dle mě. *4* A brát to jako nutnost ke každém Xboxu je hloupé *3* Kolik lidí má třeba kinect.

        Samo že to s tou místností nebylo nic vážného, jen nápad *3* a posměšek pro MS.
        • walltar
          já se nesměju ... osobně kdybych na to měl místo tak už dávno provozuju eyefinity se třema projektorama na zaoblené stěne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit