Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To si raději budu stavět LEGO vypadá to lépe a člověk si rozvine fantazii případně vyzkouší programování (v případě LEGO mindstorms)
    • PreidaQ
      V minecraftu si zase třeba můžeš vyzkoušet elektroniku, logická hradla aj.
      • Murdoc
        v industrialcraftu máš všemožný kabely(cínový,železný,zlatý + různá izolace) transformatory zásobníky elektřiny.... dá to taky práci sestavit to tak aby jsi měl co nejmenší ztráty přepravovat tam kde je to možné menší obnosy s menšími ztrátami aj..
        • PreidaQ
          *14* *14* *14*
    • rancor1223
      Ehm, a není Minecraft to samé? Fantazii si rozvineš a programovat se můžeš naučit taky (mody), tak v čem je problém?
      • Murdoc
        to jo.. ono tam udělat skryté pistonové dveře s vysuvnyma schodama.. někdy zabere nakej ten čas dělání obvodů a časování.. *1*
        • Skryté pístové dveře jedině s velikostí 5x5! *1*
  • jindra.veliky
    konecne hra ktera vytezila z vykonu x360 maximum a nastavila latku pro dalsi xbox only tituly *5*

    kam se hrabe grafika konzolovy verze BF3 a Crysis 2 *14*
    • Chováš se jako d*bil. Nechápu, co z toho máš, že jsi tu za kr*téna.
      • deti si to neuvedomujou jeste
      • jindra.veliky
        tvou lasku *14*
        • a to ja sem sem chtel hned po vydani clanku vlezt s komentem:

          "kde je Jindra a jeho prihlouple detinske narazky na grafiku"?

          NO lol. nesklamal. basic school style !
    • za tu hrubku si dej pořádnou facku (protože to není schválně)
    • Občas vás dva podezřívám, že si nerozumíte nejen tady na diskuzi, ale taky v posteli.
    • Trol.diskuzni
      Tak tak. *14*
  • Trol.diskuzni
    V recenzi mi chybí zcela zásadní informace: Jede hra plynule? Jak moc se konzole přehřívá?
    • mě se to pri desti a celkove neseka vubec, a xko mi ukazuje cca 70° takze xbox se neprehriva.. drzi si teplotu stabilne.
    • mojangu už jsem přestal věřit, že vůbec někdy bude minecraft nenáročná hra, jsou prostě po této stránce nechopní a hra je čím dál hůž optimalizovaná, teda na PC, na konzolích to nebude určitě jinak, zkusit by to šlo v oblasti s mnoha kostkama jako velkoměsto atd
      • Kr.Pa
        laguje to dest/snih a nejvice redstone obvody
    • Danny28
      Tak tohle beru jako čistou ironii.Což taky určitě je *15* Máš plus
    • Nevim jesli jsi necetl recenzi ale je tam napsan ze hra se kouse když prsi a kdyz vyleze slunce je to ok, kdyby tam byl problem se sekanim tak by to tam urcite zminili, nemyslis?
      • Trol.diskuzni
        LOL, u must be joking, let's read it! *1*

        EDIT: "Jediná chybička, kterou jsem ve hře pro dva zaregistrovala, je občasné sekání, které hru provází ve chvíli, kdy začne pršet a obě postavy jsou pohromadě. Jakmile vyjde sluníčko, problém se vytratí." *5*
    • Ringwraith
      Asi vůbec, protože je hra prej extrémně osekaná.
      • calwin
        ono sa na tých kockách dá aj niečo "osekať"? :D :D
        (just a joke :D)
        • Ringwraith
          oh you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit