Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem hrozně natčený že MINECRAFT! Výjde i na PS VITU!! WOW! Hrozně se těšim! *15* *1* *15* *1*
  • Jack1947
    Tomuhle jsem nikdy neprisel (a) asai nikdy neprijdu na chut at uz to bude velkolepe na Nove konzole nebo ne...
  • A sakra.. to by mohl být problém.. next-gen konzole nepočítají s tím, že budou muset vykreslovat hnusnou "grafiku" *9*
    • Skoda, ze MC psany v Jave je na cpu vykon (bohuzel diky samotne Jave) daleko narocnejsi, nez dnesni nextgen muze nabidnout.
  • Wow! Minecraft na NEXT-GEN konzolích?! Tak to o nich začnu seriózně uvažovat!!! *14*
    *7*
  • Lawliet
    Kéž by do toho už šly vrazet módy. :-) takovej industrial craft bych si dal. Bez módu to už je trošku okoukaný..
  • Virtualni lego do 12 let veku
    • Je mi líto, Minecraft je trochu složitější. Budeš se muset poohlédnout jinde, nebo počkat až vyrosteš...
    • omg ty si jen lama co to neumi hrat *6* *6* *6* *6* minecraft hrajou jenom inteligentni lidi *5*
  • Je to trochu zvláštní. PS4 i Xbox One je na trhu už nějakou dobu. Přesto je počet nových titulů zhruba stejný jako předělávky ze starších verzí. Občas se objeví kvalitní titul, ale přijde mi, že vydavatelé vydávají hry ve spěchu, aby bylo alespoň něco na výběr. Kdyby vydali pár her na starší verze a mezitím vyrobili pár pokračování nebo nových značek, nepůsobilo by to tak divně. Myslím, že na něco takového narážel Dan.
    • Všichni jsou zaneprázdnění tvorbou FP MMORPG na iPad...
  • Už mě fakt štve slovo next-gen. Snad už ty konzole vyšly ne, tak je to current-gen. Takže ps3 a x360 jsou old-gen.

    P.S. Asi mám genofobii
    • souhlas ..... kdyz vysel X360 a PS3 sem se divil proc tomu porad rikaj lidi nextgen *4* a asi to zni lip *15*
      • Hlavně tomu říkali nextgen snad do roku 2010. A on to vlastně začal být oldgen v době vydání Crysis (stejně jako drtivá většina tehdejších počítačů)...
    • next gen.dufam ze si dokazes prelozit. Je to dalsia generacia od tej starej...a nie od PCcka
    • Podle me, dokud se nezacne realne uvazovat o nastupujici generaci a dnesni nextgen nezevsedni, tak furt bude povazovan za neco noveho a bude se mu rikat nextgen.
  • kdyby byl mezi ps3 a ps4 takovej rozdil jako mezi ps1 a ps2, tam to byl poradnej skok
  • Poslední dobou se v diskuzích pod články objevuje mantra: Next-gen konzole ještě neukázaly, co v nich je... Tohle má být ta hra kde to ukáží?
    • Chce vidět, co se v nových konzolích skrývá?
      PS4: http://www.ifixit.com/Teardown/PlayStation+4+Teardown/19493
      XOne: http://www.ifixit.com/Teardown/Xbox+One+Teardown/19718
      • Čipy, obvody a větráky...
    • Zkus ze nad tim zamyslet, urcite na to prijdes sam :-).
    • asi, co jineho? Watch Dogs s 30fps a 720p to urcite nebude15*...
      • Delas, jako by hry byly o rozliseni :-). To byna metacritic mohli udelat zebricek nejlepsich her serazeny podle rozliseni a framerate. Jednu bych si tam prihlasil a vyhral bych, moje hra by byla prazdna plocha s vysokym rozlisenim a framerate. Hracum jako ty by se urcite moc libila.
        • Otázka do pranice: kolik FPS má gui ve Windows?
          • Metro ve Windows 8(.1) má možná vyšší FPS (fucks per second) nové konzole FPS (frames per second) *3*
            • To však nebyla odpověď na mou otázku a ptám se záměrně proto, že ani v jednom z posledních článků na pctuningu neznali odpověď.
        • nekromant33
          Nextgen není o grafice, ale to že konzole neukázali co v nich je, právě odkazuje na jejich výkon.
          • Ja myslim, ze ukazaly co v nich je a postupnymi optimalizacemi budou vyvojari jejich vykon vyuzivat stale efektivneji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit