Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monk je dobrej kaštan. Jedu ho ale na iron fist, bo na léčení není tak dobrej.
    Jo a není pravda že nedostatek hrdinů nahrazují poměrně rychlým tempem.
    Tempo je stejný a je to sakra dobře naplánovaný
  • jestli vam nevadi bliznazi kteri banuji za absolutne cokoli v chatu tak gl.
    kdo neveri,doporucuji forum
    • ted jeste rozsirili moznost nahlasovani uz jde primo nahlasovat hraco co nehraji nebo zamerne umiraji ci nespolupracuji vice na http://www.heroesofthestorm.name
    • nj když ze sebe vybleješ každou hru nebo každý příspěvek samou sra*ku a ještě ti to připadá jako "cokoliv" tak se nedivim no *7*
    • tohle zavést do LoLka a Doty, tak jim zbyde tak třetina hráců *1*
    • Jack1947
      Jak cokoli je rozdíl mezi normální mluvou a harrasmentem, jestli nevíš co to znamená... navíc nemusíš nic psát když nechceš.
  • Pěkně Kharazim!
    *16*
  • Jó, supporti v HoS... s těma někdy není těžký dát víc dmg jak assassin... mně se to opakovaně daří u Lili *1*
    • Lili mít dobré kung-fu.
      • Chen mít vetší vanu...
    • Jack1947
      Myslím že s lily jsem měl první hru bez jediné smrti...
  • Jack1947
    Má taky nevýhodu, nemyslících botích hráčů doufám že blizzard opravdu něco dělá proto aby se hráči cítily dobře a nehráli s někým kdo mý 1-2 hru ! teprve nebo, leavery nebo dementty.
    • Na LoLku AFK postava leavera zevlí na respawn pointu. Za opuštění hry není penalizace (pokud to neděláte každou hru).
      V HoS pokud leavnete hru, musíte odehrát 3 hry s leavery (což je peklo, třeba i proto, že čekáte ve frontě 5+ minut) abyste mohl hrát regulérní/ranked hry.
      A co se botů týče... lepší než nic řekl bych
      • Jack1947
        Botívh hráčů mám na mysli španělsky mluvící a rusky píšící hráče... to je taky něco.
        • Tienes un problema? Až se dostanes na rank 1, je to celkem v pohode... stale je tam sice rozdil mezi "random rank 1" a pro-gamerem, ale je to uplne jina hra. Pokud rank 1 nejsi po cca 100-200 hrach, zamysli se, co delas spatne, protoze jsi stejne spatni, jak ti hraci, na ktere nadavas.
          • Jack1947
            Bohužel mluvím o Quickgame... to ještě bude chvíly trvat než budu level 40 a budu mít 10 postaviček. Čtu fanouškovské FB a tam lidi nadávají na tuhle demenci, prostě normální blbost, to je v každém MOBA titulu... Leaverum nevadí hrát s leavery a tak dále... troly a trotli nikoho nezajímá.
            • Jack1947
              Hele já četl o ranked a je to stejné jak všude... takže třeba radši vynechám a je to. No stress... v SMITE jsem udělal to samé a nijak nestrádám naopak tam je to lepší nehrát ranked. ( kvuli té demenci).
            • Nemůžeš mluvit o demencí když jsi v vs A.I modu.... tam se prostě schází takový ty jelita a další individua. V QM je to o malinko lepší, ale pokud si chceš opravdu pohodově zahrát, musíš se dostat do rankedu. V podstatě s tvojim lvlem účtu můžeš prd posoudit páč jsi se nedostal k tomu hlavnímu.
            • Jack1947
              To jsou zase kecy "musíš se dostat do rankedu" já hraji proti botům a nestačím se divit - jednou jsem dokonce i prohrál.

              Dal jsem si boty na díky updatu novou obtížnost tu maximální ELITE a bylo to teda o hubu. Já sám se nepovažuju at tady nebo v SMITE za nějakého extra hráče, ale co vidím za exempláře... nestačím se fakt divit. Hraju pro zábavu o to více mi vadí když jí kazí ostatní hráči jsou na tom stejně. Ještě to nedošlo a snad nedojde do fáze SMITE, a ano přesně tak je jím úplně jedno jestli prohrají... chceto silnější trest, penalizaci. Vždyt je to hnusné, sprosté a akorát to kazí hru. Ranked mně ani moc nepálí... a tým ignorovat muted tlačítkem je nic moc... přitom nemám zdaleka takový looserate. Nejlepší by byl nějaký klan, podobně jako ve SMITE - kdy, je parta lidí co to baví a hrají a byt prohrají mají zábavu... hrají pro zábavu atp...

              Nejsem kompetitivní hráč a carryovat se beztak v HOTS nedá takže. Blizzard by měk zvážit své počínání prostředky má a hráči by byli rádi.
            • Musis se hold dostat do rankedu, jinak je QM uplne naprd a to hlavne proto, ze to dava totalne nahodile setupy a navic spouste hracu je celkem jedno jestli vyhrajou nebo ne. Taky bych ale uvital, kdyby byl nejaky unranked draft, neco jako custom game, ale abych si na to nemusel shanet lidi.
    • what?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit