Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GGG dnes prý spáchal sebevraždu. Neunesl spojení jeho oblíbeného fetiše a nenáviděného pixelartu.
  • Ja myslim ze to dokonale vystihuje ducha Dark Souls. Asi si vzali priklad z Fallout Shelter.
  • naprosto zbytečná věc, sice lepší než moba a kartičky, ale škoda slov. Škoda že tahle série nepatří Sony, minimálně by jsme neměli Season Pass, mobilní hříčky apod. strašnosti.
    • http://www.thejimquisition.com/2016/02/slashy-souls-review/

      Jako škoda slov, je potřeba aby se FS kompletně trhlo od tohoto parazita nebo to do budoucna nedopadne dobře...
  • Vogon
    To se zase bamcu něco povedlo, dneska už se jim povedlo "leaknout" jména všech bossů, když ukázali lidem obrázek cédečka od soundtracku.
  • DekkerDave
    Mimo téma: jsem jedinej, komu se skrz AdBlock začaly objevovat reklamy, u kterých navíc antivirus hlásí trojana ScrInject.B?
    • TheGGG
      Jn, v poslední době se objevujou reklami co se nedaj adblockem bloknout...
    • AdBlock začal whitelistovat některé reklamy, pro úplný zážitek bez reklam doporučuju uBlock Origin.
    • me to zadny trojany nehlasi, ale taky se mi posledni dobou zacinaj na games zobrazovat reklamy i pres adblock...
    • Mart9
      Nic mi to nehlásí, akorát mě sere, jak pravděpodobně u určitých reklam, ta stránka stupidně poskakuje nahoru a dolů.
    • U mě dobré nic nehlásí.
      • DekkerDave
        Vyhazuje mi konkrétně toto:
        http://i.imgur.com/xJo37Yi.png

        Začalo to dělat od té doby, co nějakým způsobem začali obcházet AdBlock.
        • A proc v prve rade ten adblock tu na games provozujes?
          • protože games nepatri mezi stranky kde si adblock deaktivuju, dostávám tu pravidelně bany za názor bez sprostejch slov, je tu hodne divny hodnoceni her, strasne chyb už v nadpisech či prvních odstavcich atd, nevidim jedinej duvod proc vypinat adblock. Až/jestli to tu nekdy pujde nahoru, tak nemám problém. Standardně deaktivuju adblock na stránkách, který si to dle mě zaslouží.
            • @Blah - stojim a tleskam, sam bych to nerekl lip. Na PCgameru ho mam off.

              inb4 "tak sem nelez" <- proc? je to zadarmo *1*
            • WalkingWad
              Tak proč čteš stránkym který jsou podle tebe hrozný... ?
            • Tak proc sem stale "zadarmo" chodis??
          • DekkerDave
            Protože nemám rád reklamy, který mnohdy ani nesouvisí s tématem tohoto webu, co se mi otevírají přes celej prohlížeč a nebo čekají, až klikneš mimo vyhraněnou zónu, aby ti vzápětí otevřely nový okno/panel.
            • Souhlas a DONATE = DAROVAT.. určitě by tě neměli takto nutit!
            • V tom pripade tu mas donate system...
        • jnsCZ
          Planej poplach, viz http://www.zive.cz/bleskovky/eset-od-rana-hlasi-trojske-kone-na-mnoha-webech-jde-o-plany-poplach/sc-4-a-181573/default.aspx
          • DekkerDave
            Dík, mě to teď ani nepustí na zive.cz *1*
            • DekkerDave
              Tak hlásím, že ESS aktualizován, falešný poplachy zmizely.
            • jnsCZ
              Tak stačí vydržet, během dneška by se ti měla stáhnout nová virová databáze a tím by se to mělo opravit ;)
        • Mart9
          *1* *1*
  • Namco proč to děláš této sérii, proč? Ach jo...
    • Protože tahle série je jen pračka na peníze s minimem inovací - a tudíž nízkými produkčními náklady? Byli by hloupí, kdyby to neždímali, když to hráči očividně kupují.
      • Vogon
        double post
      • Vogon
        Až na to že s tímhle nemá Fromsoftware, vývojáři a publisheři v Japonsku, nic společného, tohle je jenom ojebávka od Bamca a Gamestopu.
      • Tahle hra je dokonalá. Inovace nejsou třeba, když něco funguje na 100%. Přes tisíc hodin a jedu dál... Praise the sun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit