Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuhle hru jsem si kdysi platil, ale byla prazdna uz tehdy...jak to vypada tedka?
  • skus Warhammer online, ked ta najviac laka pvp, nieje asi lepsej hry :)
  • hm me rift teda nebavil , hlavne to leveleni mi prislo takovy arkadovity... ale to i wow, nejlepsi mi pripadlo lotro
  • Ale no tak, hraj si svuj Rift a netrol tady zbytecne, stejne tim prispevkem (spise vykrikem do tmy) nikoho nepresvedcis, aby sel hrat Rift, ale chapu, ze upadajici komunita Riftu se musi o neco snazit :-)
  • Hackerům toho ražení, že kradou lidem účty z MMO her či jinak kazí hráčům zábavu, bych sekal ruce a neváhal bych ani chvilku. Jsou to zmetci a ubožáci a nic jinýho.
  • No to jo, taky bych šel konečně na blizz kkdyby snížili cenu za měsíc, tak na polovic třeba? Ale to se nestane, pokud se to nestalo už od začátku WoWka.
  • Wow jsem hrál (i raidy po 80) Je super
    teď hraji Rift - JE Mnohem lepší. (a to ještě nejsem na max levelu)

    Wow už je jen zombie, jeř místo "brains" má "Money"...
  • Nejvetsi klise hovadina co slysim porad dokola uz roky.
  • To nejsou 2 ldloti, to je jeden trol a jeden ldlot který nechápe co je krmení trolů
  • Kozy
    Umři.
  • sipecka
    tvůj boj assassin je nejzábavnější classa z celé hry a nikdy mě nebavilo tankovaní ve wowku, ale s sinem je to neskutečně zábavné, ale jak jsem psala tvůj boj.
  • no už jsem se usadil a hraju smuggler...musel jsem najít classu co mě bude bavit nebuidu hrat Inquisitora jak každej malej jarda *3*
  • Kruci to mělo bejt na ty dva dole.
  • Docela zábavné sledovat když se dva id*oti hádaj o naprosté p*čovině :D
  • sipecka
    Místo, aby jsi expil jednu tak expiš čtyři naráz jo? demence .)
  • gratuluju....já mám ty desítky ale za 4 dny asi a nikam nespěchám... slípko .-)
  • sipecka
    10lvl? Já mám dohrané 3 postavy na 55 lvl.
  • sipecka
    sim tě trolí pako jseš tu naprdelenej každej den a opravdu nemám čas sledovat troli dobytče když tu zrovna není.
  • Veskoslav
    Není tak těžké zjistit, že od pátku jsem tu například až do nedělníh večera nebyl. Ale chápu, chtít po trolovi použít mozek je asi stejné jako se snažit naučit mrkev pískat:) Je to tak jednoduché, mám veřejný profil;)
  • tak já třeba swtor hraju teďka ...mám dohrány 4 postavy na lvl 10 a můžu ti říct, že to vykecávání mě už začíná obtěžovat. Baví mě ale některý npc zabíjet posílat někam atd. v rámci darkside *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit