Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    uz cekam jenom AC serial, Trilogii, vlastni znacku obleceni a tampony pro zeny *7*
    • Magister_Peditum
      "Tampony AC! Pocit, jako když skočíte do kupky sena z deseti metrů! České ženy to doporučují!"
      • Krescz
        to je napad za milion, pridame k tomu kondomy s gandalfem you shall not pass a muzem rozjet vlastni byznys *14*
        • Mato1987
          to posledné slovíčko ma vždycky fascinuje keď ho vidím ako ho vy češi píšete :D
          • Magister_Peditum
            Říká se tomu přejímání cizích slov a je to přirozený proces vývoje jazyka. Stejně, jako kino, rychtář, guláš, gól atd. *3*
            • Mato1987
              To je všetko v poriadku, avšak ja som len uskutočnil istú konštatáciu v nadväznosti na Kresczov príspevok, nepýtal som sa prečo to tak je.
    • oktavius66
      Trička, peněženky, klíčenky, čepice a mikiny už existují. Film se připravuje s hlavní roli Michaela Fassbendera. Nevím jak se seriálem a tampony, ale už to k tomu pomalu spěje. Konec konců, která hráčka by nechtěla mít v sobě černý tampon se zlatým logem Assassins Creed Black Flag *1* .
      • Coffin.Corner
        Marge: Zjistila jsem, že když si ženy nasazovaly pesar, nechtěly na něm vidět můj obličej.... *4*
    • Mato1987
      *15* *15* *15* LOL :D
  • Za pár let už nebudou jiné hry, žánry a herní společnosti. Bude jen Ubisoft a různé díly Assassin's Creed.
    • Tak to pročti ten článek. Vždyť je to v tomhle případě přece úplně u p*dele, ne? Jestli si v rámci značky vyčlenili devadesát podstudií, který jim budou dělat sérii na různý platformní hovadinky, tak prosím. Když to chtějí pokrýt, včetně teda mobilů, kde je ta hra vidno stavěná jako sranda na pár chvil cestou rychlíkem, tak přece žádná starost.
    • Ristoro
      To je ale hovadina.
  • schumicrast
    Jak jsem zahlédl ten modrý šutr s logem Blue Byte, vyndala se mi slza z oka a zaťal jsem sekyru do stromu.... Dlouho jsem ho neviděl...
  • Další na rychlo udělaná sranda za prachy. Že je to pouze na rychlo vytvořená sranda, už napovídá stylizace. Z ní to úplně smrdí. Obraťte Ubisoft na Rockstar Games, aby viděli, že lze vytvořit dobrý titul na mobilní zařízení podle počítačové/konzolové předlohy. Například GTA III byla téměř bez nějakého ochuzení totožná s verzi na PC/konzole, dokonce šlo nějakým způsobem instalovat do GTA III na mobil modifikace. Pamatuji, jak jsem se snažil tam hodit Favorita jako model...
    • Mozna se jim to povedlo 1:1 z toho duvodu, ze GTA 3 na PC ma dnes uz opravdu velmi zastaralou a osklivou grafiku, zatimco i AC 1 je graficky UPLNE nekde jinde. To te nenapadlo?
      • Napadlo chytráku, ale co AC: Bloodlines na PSP? Nebavím se jen o grafice, ale o celkové stylizaci, nebo já nevím, jak to mám říct... Prostě Identity je jen další ždímačka na prachy. Poslední dobou to Ubisoft s těma AC trochu přehání.
        • Napadlo a stejne jsi to napsal :-) Jinak Bloodlines podle me nevypada lepe, doporucuji video v clanku sledovat cele, koukni na cas 17:40 a dale, jsou tam casti mesta, ktere vypadaji daleko lepe nez ukazka zpocatku..

          Jinak me fakt bavi jak o tom pred par hodinama skoro nikdo nevedel a najednou jsou tu odbornici, kteri hned vedi jak je hra kvalitni aniz by cetli jedinou recenzi a hru samotnou spustili alespon na minutu..
          • Popisuji jen své prvotní dojmy.
  • Jinak samozřejmě ještě nezapomeňme na konverzi Rogue na next-gen a mobily, Unity na old-gen + mobily a Liberation na mobily a next-gen, a hezky za plnou cenu, když ždímat, tak pořádně, ne?
  • PODOJIT! PODOJIT! PODOJIT!
    Dojnice Ubisoftu stále nejsou plné?
    Teď sem pustil shadow of mordor, a podle očekávání je to jen reskin AC :D takže..čekám shadow of mordor port na tablety, mobily.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • karlman.hajsky
    Tak schválně. Kdy přijde port na PC? *1*
  • už sou s těma 645877 AC za rok vyloženě trapný, to tahle dojná série ještě někoho baví? *7*
  • Ubisoft jsou nenažranci.
    Tady máte díly AC co vyjdou a vyšly. (započítávám i DLC, když jsou za prachy)
    AC Liberation HD, Freedom Cry, Memories, Identity, Unity, Chronicles: China, Rogue a Pirates.

    Dohrál jsem všechny vydané díly až na Pirates a Memories a musím říct, že nejlepší díly byly s Eziem. :( A druhý díl byl úplně nejlepší.
  • nevíš kdy má vyjít?
    docela rapd bych si to zahrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit