Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • před týdnem sem to sem dával :D a jediný co se stalo bylo že sem dostal dislike :D
  • morokura
    Až vyřeší stínování stromů v dálce a přidá lepší LOD textury bude to dokonalý. Každopádně za to obrovský úsilí co do toho ten (jeden!) člověk vrazil, zaslouží velký uznání. Já přechod z Jizerek (xD) do Egypta zatim neplánuju, protože s 50 hodinama nejsem ani z daleka v půlce a tohle je obrovskej lore-breaker. Ale časem až mě Jizerky omrzej, pudu do toho.
  • Naajs :) Ale jak jsem četl na YT, teď to chce jen, aby ten moder udělal sněžnej mod pro Far Cry 3 :D
  • Paul_cz
    Ta narážka na Lost vynikající, thumbs up
    • nekromant33
      ticho tam, ten seriál je dobrej *2*
  • hmm velmi pěkné, fandím ji!
  • Sky Cry? *4*
  • Shaker
    Dragonborn high as f*ck went to far cry 3 and sh*t :)
  • smajdal
    Přijde mi to až moc umělé a po dohrání FC3 nic, co by mě mělo oslnit.
    • Jo no, autor je prostě noob, protože neumí to, co dokáže zvládnout tým kolika vývojářů?

      *7*
      • smajdal
        Autor je jistě zručný a dalo mu to hodně práce. Nedávej mi do pusy něco, co sem neřek!!!
    • zároveň nic, co by ti tahalo peníze z kapsy... samozřejmě za předpokladu, že sis FC3 vůbec koupil
      • smajdal
        Skyrim taky není zadarmo
        • Neni, ale spousta modifikaci od fanousku je, a to dela porad skyrim a serii TES unikatni, i kdyz se na to konecne snazi navazat i dalsi hry a studia. :)
    • A co bys chtěl, když je to fanouškovská modifikace? Podle mě je velmi zdařilá.
      • smajdal
        nic, jen se dle mě moc nehodí z toho dělat článek
  • Je to zajímavý nápad, ale...

    Obalili všechny ty změny nějakým tím příběhem, proč je Skyrim najednou tropickým "rájem"? Na stránkách modu jsem nic nenašel, takže to upřímně vypadá jen jako zajímavý experiment, který je fajn si zkusit, ale to je asi tak vše.

    Takže velmi zajímavý experiment. Taky zkusím.
    • morokura
      Asi globální oteplování zasáhlo i Skyrim...

      Ne hele, tomu kdo si stáhne takovej mod je v drtivý většině jedno proč, co a jak. Určitě by bylo lepší udělat komplet nový lokace třeba část Elsweyru, ale to by mohlo dopadout jako Andoran nebo MERP, na tom pracuje banda už od Morrowindu.
      • No mně příjde jen škoda, že určitě desítky hodin práce nezaobalí nějakým příběhem, jehož vymyšlení trvá 10 minut. Udělat krátký vysvětlující quest by taky nebylo tak těžký (v oblivionu to byla otázka max. hodiny v závislosti na délce vysvětlujícího textu).

        Z toho důvodu toto považuju jen za velmi zajímavý experiment. Skoro bych řekl bohužel...
      • shmeck
        MERP je zrušenej, nebo ne? Tak před půl rokem tu byla novinka, že jim to idioti z Warner Bros zatrhli.
        • morokura
          Právě nevim jestli je to definitivně, nebo se to bude ještě nějak řešit. Asi před měsícem jsem viděl video s autorama, kde tvrdí, že si najmou právníka a budou to řešit právní cestou. Nevim jak to dopadlo nakonec, ale moc nadějně to nevidim.
  • Tohle možná vyzkouším. Na Skyrimu mi lehce vadilo že se tam všechno utápí v takových šedivých tónech. Nevíte jestli tohle poškozuje save, tzn že je nutné po odinstalování tohohle modu nehrát staré savy nebo jde čistě jenom o texture pack?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit