Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže jak se to instaluje? A co konkrétně mám přepsat v configu?
    • jakoby se nic neinstaluje... stahnes tu 0.7 verzi a mas tam moznost 3 kamer myslim že tam je normal cam, far cam a close cam (nebo tak neco).. staci vybrat jen jedna (ja osobne vybral tu normal cam) rozkliknes to a tam jsou dva soubory (nejaky patche) tak oba dva zkopirujes do (/Watch Dogs/data_win64) pak otevres (/documents/My Games/Watch_Dogs/YOUR_PROFILE/gamerprofile.xml).. ja tam too xml nemel jen normalne GamerProfile... no a to rozkliknes a najdes tam nekde ="_runtime" a prepises to na ="ultra" kdyby to neslo prepsat tak to jen otevres v poznamkovym bloku... pak das ulozit a pustis hru a melo by to fachat akorat mi nastaveni ve hre spadlo na střední takže si to jen hodis spatky na ultra nebo popř. na to co jsi tam měl před tim....... jako ja osobne jsem tam nasel jen upravenej dest a pozadi se při chuzi rozmaže jak na tom E3 ale že by to byla nejaka ultra zmena se rict neda ale vypada to lip :D (aspon pro me) snad ti to pomohlo
      • *zpatky
    • zdeeneek
      Lol, PC master race je v koncich *1* Pojd mezi nas, topinkovace. *1*
  • frag.ment
    Tady ta diskuze opět stojí za to.. Ach jo.. no dneska po práci nainstaluju Watch Dogs na PS4, abych si udělal vlastní názor, ale myslím si, že si nezaslouží takovej hate, jakej se tu objevuje. Užijte si na PC lepší grafiku, proto taky to PC máte ne? Nám skromnějším stačí konzole, pořádná TV, domácí kino a dobrá hra.
    • Tak já nemám PC jen kvůli lepší grafice. Já mám PC hlavně kvůli levnějším hrám, módům, slevám, ovládání, propojenosti atd. Není třeba se navážet do PCčkářů, my ti tu konzoli přejeme.
    • Co tím chtěl básník říci? Že jsi skromný boháč? :D Nechci ti do toho kecat, ale takový PC připojený např. na 1080p projektor EH-TW3200, samozřejmě s rozumným ozvučením, strčí tvou telku víš kam. A i tak je to pořád slabota oproti tomu co PC čeká v podání Riftu. Nerad takhle argumentuju, ale někdy je potřeba děti jako ty usměrnit :)
      • frag.ment
        Nevím, proč se navážíš, já to myslel bez nějakého povyšování a bohatýrství. Dobrou TV s full HD už má doma většina lidí co znám, domáci kino taky, takže kdo má zájem, tak si jen přikoupí "toustovač" za 10tku a může pařit. Jako projektor je pěkná věc a PC taky, já mám taky celkem schopnej počítač, kterej utáhne všechny gamesy a jsem odkojenej na PC, ale poslední dobou mě prostě víc baví hrát na konzoli..
        • Ah, tak to promiň. Souvětí "Nám skromnějším stačí konzole, pořádná TV, domácí kino a dobrá hra." mi přišlo jako schválně navážející se. Přece jen PS4 + pořádná telka + domácí kino není nejlevnější.
          • frag.ment
            Jo, není to nejlevnější, ale v dnešní době to už zase tak moc nestojí a když má člověk rád filmy, tak si stejně velkou TV (nebo projektor) s domácím kinem pořídí.. Ale to je už trochu mimo téma..Spíš mě zajíma, jestli je tu někdo, koho Watch Dogs baví, páč si nemyslím (nebo doufám), že to není taková srágora, jak všude čtu.
            • zdeeneek
              Hraju to na PS4 asi tyden a pohoda. Ja od toho zadnou revoluci necekal (to ostatne necekam od zadne hry). Nelibi se mi akorat jizdni model, jsem schopnej jezdit akorat na motorkach (v autech jezdim jak vozralej) nebo beham pesky.
            • walltar
              No pár se jich najde ... ale ta hra je veskrze průměrná. Nebýt toho hrozního ovládání na PC, tak sem si ji z chutí zahrál ale takhle jsem se jen při každém spuštění pěkně nasral. Pro člověka co je schopný hrát na gamepadu to asi bude lepší. Ale nic převratného WD prostě není.
  • Nejen graficke vylepseni ,ale take lepsi framerate! Je to umely downgrade ,aby konzolove verze vypadaly lepe.
    • Jak mohou konzolové verze vypadat lépe po downgradu na PC? To je nějaký nový způsob optimalizace her?
      • Samozrejme ve srovnani. Kdyz to nedokaze zobrazit konzole, tak to nesmi zobrazovat ani PC. Chudaci tvurci hry museli svemu dilu obrazne zlamat ruce a nohy, aby konzole neztratily tvar. Coz se nakonec stejne prolatlo.
      • Protoze pri ultra effectech na pc by konzolova verze vypadala graficky mnohem hure, ktera by takove detaily ani neutahla.
  • Přehypovaná průměrná hra ať už s efektama nebo bez :)
  • tak to je mazec, s modem 0,7 mi to jede s gtx660 na ultra krasne plynule. hraju wd z e3 2012!!! :D :D jsem zvedavej, jestli se ubisoft k tomu nejak vyjadri, ... ze vojebali pc hrace
    • Ristoro
      Mě by spíš zajímalo, proč tam ty nevyužité efekty schovali. Přece kdyby je nechtěli vůbec použít, mohli je odstranit. Nějak mi to nesedí.
      • Proc mas v mafii II hromady obsahu, ktery ve hre bez modu nemas? Proc mas (trebas) v JA2 hromady itemu, ktery ingame bez modu nemas?

        To je jednoduchy, tyhle veci vznikaj tak, ze nekdo na posledni chvili rozhodne, ze to tam nebude - z ruznych duvodu, at uz marketing/politika/... velmi vyjimecne funcionalita. A protoze to odstranovat by byla prace a potencial k rozbiti cely hry ... tak se to jen disabluje a ve hre to vlastne zustane.

        Obcas se dokonce stava, ze to tam autori ponechaji zcela umyslne na prostest proti nejakymu managorskymu rozhodnuti ... a nekdy dokonce autori sami vydaji ve finale mod, ktery to zprovozni.
        • Jack1947
          Mafia2 to mělo, poté to "odemkly" za "menší" příplatek... MAFIA2 byla a její vývoj je rozhodně pro mně zklamání , ovšem takový nůž do zad v podobě WD to zase nebyl. Pokud nepočítám zhlediska rozhodnutí takto bylo celkem bolestivé ale WD je kapitiola sama pro sebe. *7*
    • V televizi te ojebavaji kazdej den a tez se k tomu nikdo nevyjadruje. Chytry clovek vi ze samozrejme reklama je vzdy fake, takze se potom neciti ojebany protoze vi, ze to samozrejme nebude vypadat tak jako to vypadalo na techdemu, kde byl vysek mesta a diky tomu tam mohly byt zaple vsechny p*covinky a prezentacni pc to utahlo.
  • Na 2560x1440 ultra na gtx770 a bezi krasne
  • Další díl ze seriálu Udělej si sám anebo hráči dělají práci vývojářů zdarma. Za chvíli si budeme hry dělat sami.
    A za tohle si řeknou 1 300 Kč. Někdo se asi zbláznil.
    • Jack1947
      Hlavně se zbláznil ten co za to dal ty prachy, o sběratelce za lidové cca 2,5litru ani nemluvě... hloupost zůstala a rozum odešel. *7*
      • ti kteri za to ty prachy dali za to naopak primo muzou.
  • Jack1947
    Škoda že nemá taky nějaký ten "Tweak" pro WOLF:New order... přeci jenom PC je pc, kdybych si to tak rád zapařil. *4*
    • Ty a jak, když máš 7 let starou grafku?
      • Jack1947
        Normálně jako všechny ostatní hry tak na střední detaily. *3*
  • Lukyz
    BTW už nahodil verzi 0.7 - odstranění pár bugů + na ulicích je mnohem více chodců, takže město vypadá zase o trochu více živěji. A co je největší pecka, "vanilla" mi jela na high někde mezi 35-50 FPS zřejmě podle nálady, ale díky poslednímu tweaku jedu cca 55-60 na ULTRA, kromě textur, protože mám VRAM jen 2GB. Takže bych chtěl jen říct: OPĚT DÍKY UBI *16*
  • Spades
    Oprava, nejedná se o mód, ale o tweak.
    Dokonce v tom configu se jmenuje E3_lighting.
    Jo a prej to i zvyšuje FPS.

    Podle mě prostě dostali zaplaceno od Sony, protože se to na PS4 sekalo a vypadalo hnusně tak tam dali tenhle zhnusovák, aby se PS4 verze prodávala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit