Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže jak se to instaluje? A co konkrétně mám přepsat v configu?
    • jakoby se nic neinstaluje... stahnes tu 0.7 verzi a mas tam moznost 3 kamer myslim že tam je normal cam, far cam a close cam (nebo tak neco).. staci vybrat jen jedna (ja osobne vybral tu normal cam) rozkliknes to a tam jsou dva soubory (nejaky patche) tak oba dva zkopirujes do (/Watch Dogs/data_win64) pak otevres (/documents/My Games/Watch_Dogs/YOUR_PROFILE/gamerprofile.xml).. ja tam too xml nemel jen normalne GamerProfile... no a to rozkliknes a najdes tam nekde ="_runtime" a prepises to na ="ultra" kdyby to neslo prepsat tak to jen otevres v poznamkovym bloku... pak das ulozit a pustis hru a melo by to fachat akorat mi nastaveni ve hre spadlo na střední takže si to jen hodis spatky na ultra nebo popř. na to co jsi tam měl před tim....... jako ja osobne jsem tam nasel jen upravenej dest a pozadi se při chuzi rozmaže jak na tom E3 ale že by to byla nejaka ultra zmena se rict neda ale vypada to lip :D (aspon pro me) snad ti to pomohlo
      • *zpatky
    • zdeeneek
      Lol, PC master race je v koncich *1* Pojd mezi nas, topinkovace. *1*
  • Radioaktivni_surikata
    Tak jsme se toho dočkali zase. Někdo upraví pár shaderů, totálně pitomým a naprosto očividným způsobem rozes*re kontrast a nazve to photorealistic mod. Pak předměty ve dne vrhaj stíny tak dokonale černý, že v nich za bílýho dne člověk vidí totální kulový a o noci radši ani nemluvě. S tím mám bohatý zkušenosti jak v GTA IV, tak ve Skyrimu. Ty druhý dva screeny z článku dost nasvědčujou, že to u Watch Dogs bude podobný. A jako bonus pojede hra samozřejmě pomalejc.

    Jediný pozitivum vidím v tom, že si na PC může každej vybrat, která verze se mu líbí víc. Mně teda ta originální. Do E3 Dema má sice daleko, ale alespoň funguje normálně, a ne, že budu potkávat přepálený stíny na každým kroku.
    • GlaDOS
      Tady nejde jen o úpravu shaderů. Ty soubory grafických efektů se nacházejí přímo ve hře a byly použity v E3 demu 2012, jen nejsou použité (aby to utáhly konzole a aby pc verze nevypadala o moc lépe) a odladěné (což si Ubisoft nejspíš nemůže finančně dovolit). Kromě toho tento mod dokonce v jistých případech přináší zlepšení výkonu, hlavně tedy zmenšení trhání.
      • No samozřejmě, že si to Ubisoft nemůže dovolit. Vrazil totiž tak moc peněz do reklamy, že mu nezbyly peníze...
        ...a nezbyly mu peníze ani na to, aby ve výsledku udělal dobrou hru. :D
      • Radioaktivni_surikata
        Fajn, super, beru. Proč ale musí přenastavovat kontrast takhle, s prominutím ale fakt si nemůžu pomoct, naprosto očividně dementním způsobem? Jednak mi to přijde hnusný, a jednak to nefunguje, protože pak kulový vidím. Občas se to povede i vývojářům samotným, př. State of Decay. Senzační hra, ale ten kontrast ve dne je občas děsnej. Co na tom nechápu je to, že si někdo dá tu práci, patlá se s tím, a pak to takhle zazdí. Přitom mi přijde, že to fakt bije do očí. Kýč jak bič, navíc nepraktickej. Jinak se grafickejm modům obecně nebráním, jenom to ve většině případů bohužel končí špatně a je to škoda.
        • jonatan.hanzlik
          Tady asi hodně půjde o to, že to ani není mod. On jenom odemkl některá (podle všeho ani ne všechny) nastavení - kdyby to Ubisoft schoval pěkně do nějakého "super ultra settings" tak by to určitě vypadalo upraveněji, protože by to odemklo všechno najednou a snad i trochu optimalizovaně...
    • jo ty photorealistic mody se mi taky nelibí fakt je ten obraz pak hrozne divnej vsechno to strašne bije do očí
  • To rozmazání je na ho... takhle realné prostředí vypadá, jen když si sundám brýle... A při hře se s tím blbě hraje (proto je to na ho..kejku), jinak to vypadá o něco líp.
  • S modifikací to vypadá opravdu 100x líp bohužel pro mě mi to nefunguje na 100% pokaždý když se zastavím na místě tak se všechno rozmaže a vidím ostře pouze tak 5 metrů před sebe :D *7*
    • To se prej v nové verzi upraví, tvrdí autor. Kdyžtak vypni Hloubku pole.
      • Pomohlo díky *4*
        • Kdyžtak stánhi verzi 0.7, tam už to je opraveno a vypadá to dobře, zkoušel jsem Normal Cameru a OK.
  • Jack1947
    Škoda že nemá taky nějaký ten "Tweak" pro WOLF:New order... přeci jenom PC je pc, kdybych si to tak rád zapařil. *4*
    • Ty a jak, když máš 7 let starou grafku?
      • Jack1947
        Normálně jako všechny ostatní hry tak na střední detaily. *3*
  • prodejte mi ten next gen ja bych jim ty penize s prodeju normalně zabavil dpč,takhle okradat lidi co to je za next když to musi stejně banda lidi opravovat a vylepšovat hned po vydani wtf ??? v ubisoftu si pod pojmem next gen představujou hru s grafikou ktere vypada jak 3 roky stara mafia na minimalni detaily ,a ktomu jěště maximum chyb nedodělku špatna optimalizace ,kdyby ta hra aspon mela dobry pribeh nebo neco,ale to ani zdaleka nemá. nechal bych je všechny zavřít
    • Nějak nechápu hry nejsou jídlo ty děláš jako kdyby hry byli nějaký monopol vždyt nikdo nikomu nedrží zbran u hlavy aby si ji koupil a navíc už první den po vydání byli na youtube spousta gameplaye,letsplaye takže asi tak
  • Mato1987
    Ten moder je z argentíny a včera sa vyjadril, že sa pokúsi upraviť color grading na pôvodné hodnoty, lebo zatial to je príliš chromatické a bez farby, ak nepoužívate sweetfx pluginy. Plus má tam zopár bugov ako blikajúce tiene pri refletkoroch aút a vytvárajú sa rôzne artefakty ako trojuholníky a ako už je spomenuté v článku tak pracuje aj na optimalizácií hlavne počas nočného dažda kedy to klesá až na 20 fps a samozrejme pridá možnosť úplne vypnúť dof/bokeh filter, ktorý fakt pôsobí dezorientačne...takže ten fix je možné očakávať dnes niekedy okolo večerných hodín nášho času :)
  • na dark souls uz jeden typek robi odkedy hra vysla a stale vychadza nova verzia modifikácie ... vola sa to ,,gedosato,, a vylepsuje to komplet nasvietenie v hre ... takze postupne to bude vypadat hadam tiez ako z povodnych ukazok ... ale uz aj teraz je to omnoho krajsie a atmosferickejsie ...
  • jonatan.hanzlik
    Ach jo...
    https://twitter.com/UbiTessa/status/478622295662297088
    ...
    http://i.imgur.com/NC3N2KR.png
  • ehm

    http://i.imgur.com/tJwVW0f.jpg
    • walltar
      Proč ne? Moje Pc je celé natěšené aby rozpoutalo další světovou ...
      • http://memegenerator.net/instance/51197716
        • RangerCZ
          Já to vidím takhle : PCčkáři (já) se dělí na : poctivé a warez
          Stejně jako u romů : Romové a cigáni
          • Já sem poctivý a užívám i warez :)
          • walltar
            Tak oni se tak dělí i hráči na konzolích ... Akorát konzole jim to ztěžující a tak se dělí na
            Poctivé
            Líné - warez
            warez

            No a kvůli tomu, že těch lenochů je tolik, tak se na konzolích tak moc nestahuje. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit