Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Vypadá to hezky, ale je tak nějak poznat, že byli vždycky ovlivněni velkými penisy. *15*
  • proti gustu žádný dišputát, ale tyhle přerostlý meče nic pro mě. Tohle mě mine i kdyby to nakrásně vydali i pro Evropu.
  • Myslím, že lidi, kterří tady píšou komenty typu "další asijská blbost" by si měli nejdřív nějakého Monster Huntera zahrát :)
    • to ze je nejaka hra dobra, vubec nevypovida o tom, ze jeji MMO varianta bude k hrani
  • hmm asie.. "parada" takovejch hovadin vychazi kazdej mesic 10
  • KeanuX
    Tak takovýho bobra sem ještě neviděl *1*
  • Očividně přísloví zabij bobra, zachráníš strom je pravdivé.
  • Sakra! To je ale poradne prerostlej bobr!
  • Ja myslim, ze na sucasnu generaciu konzoli chyba slusne MMORPG, a som prekvapeny, ze sa nikto este nevydal tym smerom. Myslim ze ovladanie RPG na gamepade je viac ako v pohode(skyrim na gamepade bol super na PC to bol strasny oprus) a myslim, ze slusny titul by sa velmi rychlo uchytil. Dufam ze na novu generaciu konzoli vyjde nieco na sposob Guild Wars alebo Monster Hunter ci Final Fantasy.
    • slušné mmo chybí i na pc a taky se divim že do toho nikdo nejde
    • Kinet1c
      mas pravdu kludne by mohlo vychadzat viac toho mmo, ale so skyrimom nesuhlasim, ja na klavesoch a mysi nic zle nevydim, da sa zvyknut velmi rychlo, netrva to dlho a potom sa to hra jedna basen
      • ja nemam nic proti mysi a klavesnici, hry ako Starcraft II alebo CS 1.6 su na vyssej urovni uplne nehratelne bez mysi a klavesnice, sam mam na kompe mys za 2000Czk lebo viem ako je fajn mat dobru mysku. Ja len hovorim, ze sa mi nepaci, ze vsetci hatuju gamepad, ked prave pre zaner RPG je spica, Dragons Dogma, Dark Souls, Skyrim sa na gamepade hrali uplne uzasne. Som si isty ze mys + keyb vs gamepad je skor otazkou pohodlnosti. Ja mam konzolu uz dlho a preferujem gamepad. FPS moc nehravam takze, preco nie? Preco by nemohlo byt cool MMORPG na konzole?
        • hry ktere uvadis jsou bud konzole only nebo jako u Skyrimu bylo ovladani tezce prizpusobene konzolim, aby s tim nebylo tolik prace = absolutne nevyuzivaji potencionalu keyb + mys. Port darksouls = peklo. Menu Skyrimu napr. neslo ovladat mysi a podobne....to neni o tom, ze by se hry gamepadem ovladaly lepe, ale tim, ze neschopni vyvojari se na klavesnici s mysi vy$erou
          • Ved ale ja s tebou absolutne suhlasim, pointa co sa snazim preniest je ze URCITE BY SLO UROBIT COOL MMORPG NA KONZOLE. Priklady co som uvadzal su NA KONZOLE a su FUNKCNE a dobre hratelne.
            • no to asi nebude technicky problem, ze byto neslo udelat na gamepad treba, ale asi se do toho nikomu moc nechce, protoze s tim je spousta dalsi otravne prace...udrzovat servery, dodelavat dalsi datadisky atd....to ke konzolim moc nepasuje, navic ,,online sluzby,, jsou u konzoli placene...nikomu se asi tohle nechce resit
  • cinske MMO, to bude urcite stat za to....
  • Když jsem teď hledal nějaký další video naraziel jsem na tohle: Rejoice dear Monster Hunter fanboys and fangirls, Capcom and Tencent's upcoming CryEngine 3 powered MMO, Monster Hunter Online, will not be exclusive to China. The game will launch internationally for a wide audience and there is a beta set for this June.
    • Tak asi nic, ještě jsem trochu pátral a vypadá to jen na omyl bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit